כיצד לעזור לילדים להיות פטריוטית

כיצד לעזור לילדים להיות פטריוטית

לפני מספר שנים לקחתי את חמשת ילדי למצעד של יולי 4 בקהילה בשם ריוורדייל לא הרחק מביתנו. אשתי, בעוד שיש לה רגשות פטריוטים חזקים, לא יכולה להתמודד עם החום והשמש של מצעד קיץ טוב. הבאנו את כיסאות הדשא שלנו, מקרר של משקאות קרים וכמה סופגניות וישבנו וחיכינו לתהלוכה. היה כיף לראות את האנשים ולבקר יחד.

לפתע החלו הצופרים ותותח ירה והתהלוכה החלה.

בתי, שככל הנראה היתה בערך בת עשר או אחת-עשרה, קמה ומשכה בחולצה שלי. "אבא, אנחנו צריכים לקום ולקחת את הכובעים שלנו, הדגל מגיע".

איכשהו, בשנים הראשונות שלה, היא למדה משהו על דגלים, כבוד ופטריוטיזם. היא ידעה אינסטינקטיבית שכדאי להוריד את כובעינו ולעמוד דום, בעוד שומר הצועדים מתקדם על פני הדגל.

במבט לאחור, היה ברור לי שלימדנו את ילדינו את חשיבות הפטריוטיזם, אבל אני חושב שזה היה למעשה תולדה של רגשות הפטריוטיות שלנו מאשר היה מאמץ ספציפי ללמד אותו.

לכן, פיתחנו רשימה של דברים שאבות יכולים לעשות כדי ללמד את ילדיהם את החשיבות של פטריוטיות, הן על ידי הוראה ישירה והן על ידי דוגמה עקיפה.

הַצבָּעָה. לא החמצתי את ההצבעה בבחירות לאומיות או מקומיות מאז שהייתי בת 18. היו פעמים שהייתי משם והצטרכתי להצביע בהצבעה הנעלמת, אבל אני לוקח על עצמי את האחריות להצביע ברצינות.

אשתי עשתה את אותו הדבר, ואני חושבת שרק המעשה הפשוט הזה פעם או פעמיים בשנה עשה רושם על הילדים. עכשיו ארבעה ילדים שלנו עברו את הסף לבגרות, כל אחד בתורו נרשם להצביע בתוך ימים חדשים של יום ההולדת ה -18 שלהם.

להיות מעורב בקהילה שלך. לעתים קרובות כחלק מתוכנית הצופיות, לקחנו את ילדינו לפגישות של מועצת העיר, למפגשים בשכונה, לשדולות פוליטיות ולמקומות אחרים שבהם ניתן לשמוע את קולם.

כתבנו מכתבים לנבחרים, חברי קונגרס ואחרים המביעים את דעתנו. כאשר יש בעיה הנוגעת למשפחה שלך בקהילה שלך, לעזור לילדים לכתוב לעיר שלהם או מועצת העיר או לנציג המדינה או סנטור. קח אותם לפגישות מועצת העיר או ליום בבית הקפיטול המדינה לצפות המחוקק שלהם בפעולה.

השתתף באירועים פטריוטיים. כמו במצעד הרביעי של יולי ריברדייל, יש לעתים קרובות אירועים קהילתיים חוגגים את הגאווה הלאומית. קונצרטים, מחזות, חגיגות קהילתיות וחידושים היסטוריים זמינים ברוב הקהילות. לאחרונה, הקהילה שלנו ערכה להנצחת יום ההולדת של לינקולן עם מוסיקה פטריוטית, נאומים ומפגשים. צפה בניוזלטר הקהילתי שלך או בעיר המקומית או באתר העיר שלך עבור סוגים אלה של אירועים וללכת.

טוס את הדגל. רכישת ערכת דגל זול לעלות מוט על הבית שלך או בחצר שלך, או לתלות דגל בחלון. לאחר מכן לתת לילדים הקצאות \ לטפל בדגל: לשים אותו, לקחת אותו, לקפל אותו כראוי, לנקות אותו. ואז לדבר על הרגשות שלך על הדגל כמו שאתה מלמד אותם כבוד.

שתף מדיה פטריוטית. במשך השנים היו ספרים, מוזיקה וסרטים נהדרים, שעזרו לבנות תחושה של פטריוטיזם.

ספר טוב להתחיל בו הוא של לין צ'ייני אמריקה: פריימר פטריוטי. סרטים כמו 1776 של דיסני ג 'וני טרמיין הם כיף לראות יחד עם פופקורן מעט לימונדה. ויש הרבה מוסיקה פטריוטית מג'ון דנוור לג'ון פיליפ סוסה למקהלת המשכן המורמונית שאפשר לשחק בבית. מנה קטנה של פטריוטיזם מסרטים, סרטים ומוזיקה יכולה לעזור בבניית רוח פטריוטיזם בבית.

קחו חופשות הכרוכות בפטריוטיזם. ביקור בפילדלפיה ובבוסטון בחופשה כשהילדים שלנו היו צעירים היה הזדמנות יוצאת דופן ללמד את הכבוד למדינה ולהיסטוריה. בשנה שעברה, היה לי כנס ליד וושינגטון ד 'ולקחנו את בנו בן ה -15 איתנו כמה ימים מוקדם וסייר באתרים היסטוריים, ביקר בבית הקברות הלאומי ארלינגטון וראה את המסמכים המייסדים של האומה שלנו.

נסענו גם כמה שעות וסיירנו בגטיסברג וקיבלנו הערכה אמיתית לעידן מלחמת האזרחים. ראיית אתרים היסטוריים היא דרך טובה לבנות רגשות של פטריוטיזם.

בעוד שחלק מהם עשויים לראות את הפטריוטיזם כעל מיושן או מחוץ לאופנה, הרגשנו צורך להעביר רגשות של פטריוטיות לילדינו. וכשהם מתחילים משפחות משלהם, אנחנו בטוחים למדי כי הדור הבא של המשפחה שלנו יהיו חוויות דומות כמו הילדים שלנו עשו. הפטריוטיזם מסייע לילדים להרגיש מחוברים למשהו גדול מהם, ושהחיבור שווה את המאמץ.

No Replies to "כיצד לעזור לילדים להיות פטריוטית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =