איך להתפוצץ כמו גדלה

לעולם לא קל, אבל, למרבה הצער, הכרחי ברוב חיינו לפחות פעם אחת, פירוק באמת קשה לעשות. אבל איך אתה מתנתק עם מישהו בשלות, עם הכיתה, החסד - תוך כדי חיתוך היחסים היחסים? אלה ההצעות שלי מבוסס על הלקוח מחדש, חוויות אישיות וקוראים בדיוק כמוך.

זוּג ignoring each other at breakfast

Glow Images, Inc / זוהר / Getty תמונות

על פי סקר שנערך על ידי יאהו פרסומות, 28% מהנשאלים האמינו כי הדרך הגרועה ביותר להיפרד עם מישהו היה לעשות את זה באמצעות הודעת טקסט, בעוד 18% סברו כי הדוא"ל היה הדרך האכזרית ביותר לעזוב. (ראה: סקר הפרידה מראה כיצד אנשים מתמודדים). כך או כך, כמעט כל סקר שמצאתי או אדם שדיברתי איתו שיתף את אותו מידע: כאשר נשבר עם מישהו, עשה זאת באופן אישי.

זה לא יכול להיות התשובה שחיפשת, אבל להיות מבוגר על פירוק אמצעים מול המצב שלך ואת ההחלטה על הראש. השותף שלך מגיע לשמוע את זה ממך באופן אישי שאתה כבר לא מעוניין שיש מערכת יחסים איתם.

  • הודעות טקסט עשה ואל תעשה ביחסים
02
של 04

איך לשבור טיפ # 2: מיקום

בחר a Good Break Up Location - Break Up Location

בחר מיקום לשבור טוב.
אגאתה אורבניאק

אם השיטה הטובה ביותר להיפרד היא באופן אישי, איפה המקום הטוב ביותר שאתה שואל? בציבור, לומר ביותר של מדריך About.com כדי הקוראים היכרויות. בדומה למיקום התאריך הראשון, אתה רוצה לתת בקרוב שלך בקרוב להיות חדשות רעות איפשהו שהם יכולים להרגיש בטוחים עדיין לא כל כך בטוח שהם ירצו לצעוק, לצרוח או אחרת לעשות סצינה. פשטני? אוּלַי. אבל תחשוב על זה ככה: אתה באמת רוצה ללכת למקום שלהם ולספר להם באופן פרטי? איך תצא משם? מה אם הם פלפל לך עם שאלות, דמעות, או גרוע מזה? מה אם אתה עושה את זה במקום שלך, והם לא יעזבו כאשר אמרת שלום שלך?

03
של 04

איך לשבור טיפ # 3: תזמון

לשבור Up Timing

לשבור תזמון.
כריס גילברט / stock.xchng

לעתים קרובות התעלמו היבט של פירוק עם מישהו, העיתוי הוא לא פחות חשוב כמו אחרים ברשימה. אל תתנתק מהשותף שלך ביום ההולדת, בחופשה או באירוע חשוב אחר. לא רק שהם יקשרו באותו יום עם מערכת יחסים הסוף במשך זמן רב לבוא, אבל זה צפוי להרוס את החגיגות מדי. בנוסף, אתה באמת רוצה להיות ידוע בתור אדם שבר עם אהוב שלהם על חג האהבה?

04
של 04

איך לשבור טיפ # 4: נייטרליות

לְהַסִיר Emotion From Your Break Up Talk

הסר את הרגש שלך לשבור את השיחה.
נארה ויירה דה סילבה אוסקה

יש טקטיקת תקשורת כי אני מוצא שימושי מאוד במצבים מתוחים. שמעתי עליו לראשונה מד"ר בוב הויזנגה, פסיכותרפיסט, ומחבר הספר האלקטרוני "מעבר חופשי מהפרשה". הוא מכנה את הטכניקה "נטענת נייטרלי", שבו האדם מדבר שינויים הטון שלהם מסיר את כל המסר הרגשי שהם יכולים, כך המילים שלהם נראה ניטרלי לחלוטין. זה יותר של דבר לדבר מאשר משהו שאני יכול לכתוב כאן, אבל בואו נראה אם ​​אתה מקבל את jist עם דוגמה זו:

  • אמר בזעם, צועק, באגרופים קפוצים, "אני לא רוצה להיות איתך יותר !!"
  • דיברתי בשקט וללא קולות מורמים, "אני לא רוצה להיות איתך יותר".

אין שום תשלום רגשי על האחרון, וזה מה שאתה אחרי.

No Replies to "איך להתפוצץ כמו גדלה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − = 83