הדרך הטובה ביותר להתמודד עם שותף אשר תמיד מאוחר

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם שותף אשר תמיד מאוחר

מציאת היחסים הנכונים הוא על כל העיתוי, אבל מה אתה עושה כאשר החבר שלך או חברה הוא אף פעם לא בזמן? כמה זמן אתה בדרך כלל צריך לשבת לבד במסעדה או בר לפני השותף שלך מחליט להופיע? כמה פעמים היית צריך להגיע באיחור לאירועים שונים ו / או פעילויות אחרות, כי חיכית לו או לה? האם אפילו התפתה לספר לבן זוגך שהאירוע אכן התחיל בשעה מוקדמת יותר רק מתוך תקווה ששתיכן יגיעו בשעה הגונה?

הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם שותף מי תמיד מאוחר

אם אתה מוצא את עצמך פעם אחר פעם בהתמודדות עם השותף שלך, כי אף פעם לא הגיע הזמן, הגיע הזמן לנקוט פעולה, אתה לא תמיד צריך להיות מאוחר למסיבה.

לדבר על זה

אם אתה מוצא כי השותף שלך הוא כל הזמן מאוחר, אין זמן טוב יותר לספר את השותף שלך איך הפעולות שלו או שלה משפיעים עליך. השותף שלך לא יכול לזהות איך האיחור שלו או שלה גורם לך מתח, חרדה, או אפילו מבוכה, ולתת השותף שלך יודע בדיוק איך אתה מרגיש יכול לעזור לו או שלה באמת להבין למה זה חשוב לך.

אולי האיחור של החבר שלך גרם לך לפספס את החבר שלך הולך במעבר. אולי היית מתוסכלת כאשר היית צריך להגיע מאוחר למסיבה במשרד כי זה גרם לך להיראות רע מול הבוס שלך. אולי את מרגישה שהאיחור של החברה שלך הוא סימן לכך שהיא לא עשתה אותך או את מערכת היחסים שלך בעדיפות.

לא משנה מה הסיבות שלך יכול להיות, כאשר אתה בגלוי בכנות קול איך התנהגות השותף שלך משפיע לרעה עלייך, חבר שלך יכול להיות תמריץ יותר לבצע שינוי חיובי הולך קדימה.

לשמש דוגמא טובה

אם חברך תמיד מאחר ו / או גם גורם לך להיות מאוחר עם אותו או שלה, חשוב לך להדגים את התנהגות חלופית שאתה רוצה לראות ממנו או שלה.

זה אומר להעסיק את הזמן שלך אסטרטגיות ניהול, בין אם זה עושה רשימת מטלות, סדר עדיפויות האחריות שלך ואת הקצאת כמויות מתאימות של זמן כדי להשלים משימות מסוימות ופרויקטים. אפילו מעשה של דחיינות פחות יכול לעזור להוכיח לבן הזוג שלך איך לעשות את אותו הדבר.

הצג את השותף שלך איך אתה לא לחכות עד הרגע האחרון כדי להתכונן לצאת כי אתה יודע כמה זמן זה לוקח לך להתלבש. סדר עדיפויות המטלות שלך, כך שאתה לא לבזבז זמן עם משימות זעירות כי יכול לחכות עד מאוחר יותר. שימש כדוגמה לשינוי שברצונך לראות אצל השותף שלך.

להקל על השותף שלך

כאשר אתה נמצא במערכת יחסים עם מישהו שהוא ממשיך לרוץ מאוחר, אתה יכול גם לעזור לבן הזוג שלך על ידי מתן לו תמיכה נוספת שלה. אם ניהול זמן הוא לא אחד הכוח של השותף שלך, אתה יכול לעזור חבר שלך על ידי מתן לו או לה עם מידע רב ככל האפשר, כך הרבה של הבלתי ידוע הוא בוטלו.

לדוגמה, אם אתה מביא את החבר שלך לארוחת ערב למסיבה, תגיד לו מראש מה הוא הלבוש, היכן הוא נמצא ובאיזו שעה היית צריך לעזוב כדי להגיע בזמן. או אם אתה פוגש את החברה שלך במרכז העיר למשקאות, לספק לה את הכתובת המדויקת ואת המסלול כך שהיא יכולה לראות בזמן אמת כמה זמן ייקח לה להגיע לשם.

אלה מעשים קטנים של סיוע יכול לעשות השפעה עצומה.

אל תפספסו

חשוב לזכור כי האיחור של השותף שלך לא אומר שאתה צריך להיות מאוחר או מתגעגע אירועים מסוימים, בילויים ופעילויות שחשובים לך. מאז אתה לא תמיד צריך להגיע עם השותף שלך, לא לפחד לנקוט פעולה, כך איחור של השותף שלך לא גורם לך FOMO גדול.

במקרים רבים, פשוט על ידי לקיחת היוזמה להיות בזמן לא משנה מה, גם אם זה אומר נסיעה בנפרד הולך למסיבת הסיום של החבר שלך ללא בן הזוג שלך, זה תמריץ גדול עבור השותף שלך לעבוד קשה יותר כדי להיות בזמן כל כך הוא או היא לא בסופו של דבר עושה את החיים שלו או יותר קשה או להחמיץ את ההוצאות זמן איתך.

בצע שיחת דין

בסופו של דבר, זה תלוי בך כדי להבין אם ההתנהגות של השותף שלך הוא משהו שאתה יכול להתמודד עם או אם זה, למעשה, שובר העסקה.

אף אחד לא מושלם והוא יכול להיות בזמן כל הזמן, ובמקרים מסוימים, זה רק את המציאות של השותף שלך עבודה, אחריות, או התחייבויות מחוץ שגרמו לו או שלה להיות מאוחר כל הזמן.

זכור, הפשרה משחקת תפקיד חיוני בכל מערכת יחסים מאושרת, מוצלחת וארוכת טווח, וזה תלוי בך להחליט אם האיחור של השותף שלך הוא משהו שאתה יכול לחיות עם או מעדיף לחיות בלי זמן רק יגיד.

No Replies to "הדרך הטובה ביותר להתמודד עם שותף אשר תמיד מאוחר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 + = 86