איך אתה יכול להשיג בחור להכות אותך, עכשיו!

איש hitting on a woman while drinking water.

יש לשים עין על בחור, אבל הוא עדיין לא שם לב, לעשות מעבר, או להראות שום סוג של עניין? אמנם אני לא יכול להבטיח כי כל בחור אחד יפגע בך אם תנסה את זה, אני יכול לומר בוודאות כי מישהו יהיה. לג'נט שאתה חושב יש אולי סוג גוף שונה שהוא אוהב, או חברה, או שהוא בעבודה ... או מי יודע מה. זה לא משנה. מה זה משנה עם זאת, כי אתה יודע איך להשיג תשומת לב של גבר כאשר אתה רוצה, בלי שהוא אפילו להבין מה עשית. בואו נתחיל!

02
של 04

ראשית, צור קשר עין

אִשָׁה looking away as she sips coffee.

להגיע למקום או מקום שבו אתה יכול ליצור קשר עין עם הבחור אתה מוחץ על, ולאחר מכן ליצור קשר עין איתו. זה יכול להיות העברת עמדות, לשים את עצמך בקו הראיה שלו, או סתם להסתכל עליו עד שהוא יסתכל על הדרך שלך. אחרי שאמרתי את זה, בבקשה לעשות זאת בצורה עליזה, מהנה וקלילה - זה מאוד לא מושך אם אתה צועק, להיות תוקפני, או אחרת עושה את עצמך גדול unnoticeable. אנחנו רוצים שתפגינו את הנשיות ואת היופי כאן, לא "אחד מהחבר'ה".

כאשר אתה עושה קשר עין, להחזיק אותו קצת יותר ממה שאתה מוצא נוח ואז להסתכל למטה. למה למטה? כאשר אתה מסתכל למעלה, אתה מאותת שאתה לא מעוניין - פשוטו כמשמעו, אתה מגלגל את העיניים שלך על הבחור. תסתכל לצדדים ואתה אומר לו שאתה לא בטוח לגבי העניין שלך, ואתה צריך לסרוק את השטח כדי לראות אם יש שותף מתאים יותר בקרבת מקום. תסתכל למטה ואתה מראה שאתה קצת מבולבל, נבוך, נלקח משם ומעניין, וכי התהודה בין שניכם היה כל כך אינטנסיבי, היית צריך להסתכל משם כדי לחבר את עצמך.

03
של 04

ליצור קשר עין שוב,...

אִשָׁה holding a champagne glass.

ברגע שיש לך אחד ממושך התקף של קשר עין, לעשות את זה שוב כמה דקות מאוחר יותר. ושוב. שלוש פעמים צריך להיות מספיק כדי להעביר את המסר, ולנסות להאריך את קשר העין בכל פעם. על ידי כך, אתה אומר את האיש זה בטוח להתקרב אליך וכי אתה מעוניין ... אולם רוב הגברים (בעת שימוש בטקטיקה זו) יהיה בהחלט אומר שהם היו אחד להכות אותך לפלרטט איתך, כאשר אתה בעצם היה זה שיזם את האינטראקציה.

לאחר התקף הראשון, אם לא יש לך כבר, לוודא את הכתפיים ו / או הרגליים מול הבחור המדובר, גם אם שאר הגוף שלך לא. ודא יציבה שלך היא ללא דופי, העיניים שלך נוצץ, וליהנות עצמך - יש כמה דברים יותר מושך מאשר אישה בריאה באמת נהנה. אם אתה באמת נועז, תסתכל על הזכוכית שלך, השיער שלך, הידיים שלך, הידיים שלך, כאילו הוא עושה את זה במקום. נסה לעשות את זה נראה כמו מחשבה נוספת, רק משהו שאתה עושה עם הגוף שלך, עם אפס אפס או אפילו מודעות. תרגיש חופשי להתאמן בבית, או לספר לחברות שלך מה אתה עושה כדי שיוכלו ליהנות גם עם זה ולעזור).

04
של 04

חכה לו לגשת אליך

אִשָׁה looking at the camera while standing with a man.

עכשיו, זה משחק המתנה. אם הוא לא התקרב אליך בתוך 15 דקות, הקפידו ללכת לידו. סלחו לעצמכם לשירותים ולקחת את המסלול הארוך, לשאול אם אתם יכולים להשתמש משהו מהטבלה שלו, מה זה לוקח לך להביא אותך פיזית קרוב יותר בתוך תחום השפעתו. עם זאת, ודא כי זה קל, מזדמן ומהנה - אתה רוצה שזה ייראה כאילו אתה פשוט עושה מה שאתה עושה, וכי הוא פשוט במקרה להיות שם.

כאשר אתה מתקרב, ליצור קשר בדרך כלשהי. גע בגבו בעדינות כדי "להזיז" אותו אם הוא צפוף, ליצור קשר עין שוב, לבקש מפית, להגיב על משהו שהוא לובש, מה שאתה יכול לעשות ולהרגיש נוח עם, לעשות את זה. לאחר מכן, ללכת ליעד שנקבע מראש שלך, ולעשות זאת קצת לאט יותר עם קצת יותר הירך להתנדנד מאשר נורמלי. על ידי התנודדות הירכיים שלך, אתה מראה לו שאתה מעוניין, זמין, בריא. שוב, זה חייב להיראות טבעי! תרגול לפני שתנסה את זה, או פשוט לשחק את השיר האהוב עליך סקסי בראש שלך תוך כדי הליכה, ו strut כי לנצח.

כאשר אתה חוזר למושב שלך או למקום המקורי, ליצור קשר עין שוב, ולחייך לפני להסתכל למטה. אם הוא עדיין לא בא לדבר איתך, הגיע הזמן לעבור למשהו, או למישהו אחר. ברוב המקרים שבהם ביקשתי לקוחות לנסות את זה עם זאת, הבחור הוא בדרך כלל hightailing את זה על ידי התקף השני של קשר עין.

No Replies to "איך אתה יכול להשיג בחור להכות אותך, עכשיו!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 − 73 =