אם הנישואין הם מסע, למי יש את המפה?

אם הנישואין הם מסע, למי יש את המפה?

נישואין הוא נושא שבו אנשים יש רגשות חזקים ומחשבות. לכל זוג יש מפה משלהם. נישואין משפיעים על כולנו. יש לה השפעה עצומה על כוח המשפחה ובסופו של דבר על החברה. נישואין הוא בחדשות הרבה. תמיד יש מאמרים על חגיגות 50 שנה, יום השנה הקרובה, גירושים של ידוענים, נישואים שערורייתיים. המגזינים של היום מלאים במבחנים, שאלונים, טיפים ועצות כיצד לבצע עבודת נישואין.

אבל איפה החדשות הטובות על התחייבויות לטווח ארוך, זוגות מאושרים וסיפורים על ההתרגשות של נסיעה במסע המופלא הזה של אמון וגילוי שנקרא נישואין?

המטרה שלנו היא לספק מקום לכל המעוניינים בנישואין לבוא ולהשוות מפות. באופן מפתיע הנישואין כבר בסביבה במשך זמן רב מאוד. מוסד הנישואין נוצר לא רק עבור אנשים מתחתנים, אלא גם עבור החברה שלהם עבור הילדים העתידיים שלהם. בשל שיעורי הגירושין הגבוהים וחוקיות הנישואים ההומואים, נישואין הם גם עניין פוליטי. קהילות, מדינות, מדינות ודתות חוקקו חוקים הדורשים הכנה נוספת לנישואין בטרם יינתן רישיון נישואין. נושאים חברתיים ותרבותיים אחרים משפיעים היום על נישואים. כמה נושאים נוספים שנויים במחלוקת כוללים נישואים מסודרים, בני נוער מתחתנים, בני דודים שרוצים להינשא, נישואים בין-דתיים ונישואין בין-דתיים, לבין מגורים משותפים.

זוהי תקוותנו כי אתר זה יעזור לך במסע הנישואין שלך, כי תוכל להבין שאתה לא לבד על המסע. כאשר בעיות כגון אלימות במשפחה, בגידה, קשיים כלכליים, ותקשורת מינית לא נכונה מביאים להתפכחות, אתה לא לבד. כאשר אתה נהנה, צוחקים אחד עם השני והם רומנטיים, אתה לא לבד.

דרך כל שלבי הנישואין, אתה לא לבד.

אין מפה אחת בלבד. לכולנו יש מפות. כמו זוג נסיעות יחד בנישואין, רבים יעשו תפנית לא נכונה, או ללכת לאיבוד, או למצוא את עצמנו על עיקוף בלתי מתוכנן לא על המפה שלנו. שיתוף המפה שלך עם מפות של אחרים היא אחת הדרכים לחזור על המסלול הנכון.

כאן תמצאו את חוכמתם של אלה שהלכו לפנינו - הטוב, הרע והמכוער של הנישואין.

כאן תוכלו למצוא את החוכמה של מי הולך איתך.

כאן תוכלו למצוא תקווה עבור מי רק מתחיל מסע הנישואין שלהם.

אז ... למי יש מפה? כולנו עושים. זוהי המפה הקולקטיבית שהיא הנכונה.

No Replies to "אם הנישואין הם מסע, למי יש את המפה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 + = 45