איך לא להתחתן עם האדם הלא נכון

איך לא להתחתן עם האדם הלא נכון

בחירת האדם הנכון כדי לבלות את שארית חייך היא אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שאדם יכול לעשות. אתה חייב לעשות את הבחירה הזאת בשקידה ולא לתת לעצמך להיות עיוור על ידי התאהבות. אין להתעלם דגלים אדומים "פורעי העסקה". הנה כמה דרכים להגדיל את ההסתברות שתעשה את הבחירה הנכונה. 

שאל את עצמך את השאלות הבאות בתור קו מנחה:

 1. אילו תכונות אתה מחפש מישהו? אתה צריך את הרשימה של "חייב שיהיו ברשותך", כי הם לא רק תכונות שטחיות כמו צבע שיער או גובה. חשוב על אישיות, תכונות אופי ודברים מרכזיים שיש למשותף, כגון רקע תרבותי או דתי. תכונות רצויות נפוצות כוללות אינטליגנציה, מוסר עבודה חזק, יושר, חוש הומור, יציבות ויכולת לתקשר בגלוי. רבים גם מאמינים שזה חיוני יש לפחות כמה אינטרסים משותפים, כך שתוכל לשתף בפעילויות, כגון תחביב או אהבה של נסיעות. באופן כללי, זה צריך להיות קל לך להתחבר עם אדם זה ברמות רבות. 
 1. האם יש ליקויים חמורים אופי או התנהגויות שהופכים את היחסים מאוד מאתגר? אנחנו מדברים על סוגי התנהגויות שלעתים קרובות מערערים את הנישואין. דוגמאות לכך הן התמכרות, התעללות פיזית ו / או רגשית, התנתקות רגשית, התעללות בילדות חמורה או הזנחה (שאינה מתמודדת), חוסר בגרות וחולי נפש מתמשכים. זה לא שאנשים אלה אינם ראויים לאהבה, אבל זה יהיה אתגר גדול בשבילך יש מערכת יחסים בריאה ומשגשגת. אתה צריך לחשוב על עצמך, האושר שלך ואת הילדים הפוטנציאליים בעתיד ייתכן שיהיה עם אדם מוטרד.   
 2. האם עשית את החיים שלך להגשים ללא קשר למעמד היחסים שלך? אתה צריך להיות נהנה דברים רבים בחיים שלך כבר. לאחר חברויות, קריירה, תחביבים ותחושה כללית של רווחה יהיה הכי טוב להכין אותך לחיים שותף. כאשר אתה נמצא במקום טוב ומרגיש אהבה כלפי עצמך, זה יהיה הרבה יותר קל לעשות בחירה קול של שותף. יתר על כן, אתה לא תטיל על מישהו אחר את האחריות "לעשות אותך מאושר." רוב האנשים לא רוצים להיות לבד, אבל אתה צריך בדרך כלל להיות בסדר עם זה, או שאתה יכול לעשות בחירה גרועה רק כדי למנוע תחושה בודדה.
 1. האם יש לך הרבה ניסיון היכרויות?  מטרת היכרויות היא לראות אם אתה רוצה לבלות יותר זמן עם מישהו. זה גם עוזר לך להבין איזה סוג של אדם מתאים לך. אם היכרויות מתחיל להיות מצער, כי אתה לא לפגוש מישהו שאתה אוהב, אולי אתה צריך לקחת הפסקה ולא להסתבך עם אנשים רעים. עדיף כי אתה לא "להתיישב" עבור מישהו שאינו מתאים לך, רק בגלל תהליך היכרויות הפך מייגע. זה בריא עד כה לאחרים או להיות לבד מאשר להיות במערכת יחסים לא מספקת או בסופו של דבר התגרשו כי בחרת שותף לא נכון.
 1. האם אתה חש בנוח עם פשרה? זה יהיה חלק בלתי נפרד מכל מערכת יחסים מוצלחת. להיות מוכן לחשוב במונחים של "אנחנו", לא רק "אני". אתה צריך להרגיש שאתה מוכן לעשות את זה ואתה גם לראות תכונה זו של אדם אתה עם. לעולם אל תחוש שאתה מקריב את הדברים החשובים לך ביותר. אתה צריך להרגיש טוב על יצירת שותפות, למרות שאתה לפעמים לוותר על כמה דברים שאולי לא שווה להילחם על.

מעל הכל, אתה צריך לדעת עמוק שאתה יכול לסמוך על האדם הזה. אתה לא צריך להיות עם מישהו שאתה לא חושב יש את הגב, או גרוע מזה, מי כבר איכזב אותך בדרכים משמעותיות. אתה בוחר את השותף הנכון אם אתה מאמין בלב שלך כי אדם זה יהיה שם בעת הצורך שלך. אם אתה שואל את עצמך את חמש השאלות האלה, ואתה באמת מרגיש טוב עם התשובות, אז אתה מוצא את עצמך "לתפוס טוב!"

להישאר עם כל התוכן הגדול נישואין ... הירשם כאן!

No Replies to "איך לא להתחתן עם האדם הלא נכון"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 3