עצות בטיחות אתה צריך לדעת לפני תאריך ראשון

יש קו דק בין ההתרגשות של פגישה ראשונה לבין תחושה שמשהו לא לגמרי בסדר. זה קצת דומה, עם תוצאה אחת הרבה פחות רצוי. למד כיצד ליהנות מכל התאריכים שלך עם אלה עצות היכרויות בטוח שאולי לא חשבתי.

היספני couple eating together at cafe

ריק גומז / Blend Images / Getty Images

מישהו אמר לי פעם שהם מרגישים בטוחים יותר במרכז העיר ניו יורק מאשר בדטרויט, כי בניו יורק יש תמיד מישהו בסביבה.

אתה רוצה להשתמש באותה מנטליות עם התאריכים שלך: ודא שיש תמיד מישהו מסביב לא משנה איפה אתה הפגישה.

02
של 08

השתמש תחבורה משלך

אמנם זה אבירי אם התאריך שלך רוצה לאסוף אותך בבית או במקום העבודה שלך, היכרויות בטוח אינו כולל המאפשר זר לבוא לביתך בשלב זה של המשחק.

תוכנית לנסוע, לקחת את האוטובוס, ללכת, או אופניים לפגישה שלך, במיוחד אם התאריך הוא מפגש בפעם הראשונה. אז בסוף התאריך, אם הניצוצות לא טסים, אתה לא חייב לקבל את הצעת התחבורה שלהם.

03
של 08

שעונים צריכת אלכוהול שלך

אלכוהול פוגע שיפוט - משהו שאתה צריך ב spades כאשר להכיר מישהו חדש. הימנעו משתייה או משימוש בכל דבר שעלול לפגוע בשיפוטכם בתאריכים הראשונים, במידת האפשר.

אבל אם אתה מרגיש צורך לשתות על תאריך, לוודא שזה בתוך הראייה שלך בכל עת, ולשמור אותו אחד או שניים משקאות לכל היותר כדי להפחית את איבוד מעכב בצד של דברים.

04
של 08

יש גיבוי

אִשָׁה using phone on date

תמונות של בורצ'ה / גטי

גם אם תתעלם מכל שאר כללי היכרויות בטוח המפורטים כאן, זה אחד לעקוב מעל כל האחרים. ודא שיש לך חבר לבדוק אותך במהלך התאריך, בין אם באמצעות הודעת טקסט, שיחת טלפון או כל אמצעי אחר שאתה מרגיש נוח איתו.

עבור אנשים מסוימים זה יכול להיות קורא לחבר כשאתה מגיע למיקום ולאחר מכן שעה לתוך התאריך, אם כי יש לך חבר להתקשר אליך 15 דקות לתוך התאריך כדי לוודא שאתה בסדר הוא גם רעיון טוב. הצעות נוספות כוללות לספר לחבר צוות (כגון barista או מלצר) שאתה נמצא בתאריך הראשון, היכרויות כפולות עם חברים, או באמצעות יישום שיחה בטוחה.

05
של 08

תן את מספר הטלפון הנייד שלך

אם אתה רוצה לבלות יותר זמן עם התאריך שלך לפני או אחרי הפגישה הראשונה, לתת את מספר הטלפון הנייד במקום את מספרי הטלפון בבית או בעבודה. למה?

ספריות היפוך ללקט את מספר הבית שלך מידע אישי מספרי טלפון עבור כל מי מוכן לחפש, בעוד שירותי התא ביותר לשמור מידע זה פרטי.

06
של 08

תן פרטים מינון מנות

כאשר להכיר מישהו, לנסות ולשמור דברים קל ומהנה בהתחלה. לא רק זה עושה עבור חוויית היכרויות נעימה יותר עבור כולם, אבל זה גם מראה את התאריך שלך כי אתה לא קורבן.

רבים הונאה הרומנטיקה מבוססת על משיכת ב heartstrings של בודד בודד, אם הם גרושים לאחרונה או סתם מתוך מערכת יחסים גרועה.

07
של 08

תקשיב לבטן שלך

אם משהו לא מרגיש נכון, אל תשאלו אותו. הדברים האלה קורים, ואף על פי שזה יכול להיות רק כי או גם לך יש יום חופש, זה הרבה יותר טוב לחתוך דברים קצרים מאשר להתעכב בזמן שניסה להבין מה buging לך.

בנימוס לומר כי אתה צריך לעזוב כי אתה לא מרגיש טוב, ולמהר מיד צריך האינטואיציה שלך להגיד לך משהו הוא כבוי.

08
של 08

אין לערב את הילדים שלך

אִשָׁה using smartphone with two kids

טרבור אדלין / גטי

כמה סינגלים ללכת עד כדי כך המדינה אין להם ילדים היכרויות מקוון שלהם פרופילים כדי לא למשוך מישהו שאולי רוצה טרף עליהם. אבל זה באמת לא הכרחי אם אתה שומר על הילדים שלך ואת חיי היכרויות שלך נפרדים.

לא לשים את התמונות שלך ואת הילדים שלך על אתר היכרויות (או לעניין זה על כל אתר שאתה לא יכול לשלוט מי יכול, ולא יכול לראות את התמונות שלך). אל תתנו לילדים שלך לפגוש את התאריך שלך עד שהדברים רציניים וכמה חודשים לתוך הקשר, גם אם זה "מקרי" או קל יותר.

No Replies to "עצות בטיחות אתה צריך לדעת לפני תאריך ראשון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 2