איך לחגוג את המשמעות הרוחנית של נישואין עם מתנה

זוּג reading Bible and looking at tablet

תמונה 3 מתוך: מונשה פרנץ / גטי /

השתתפות בטקס נישואין אדוק מהווה הזדמנות מושלמת להעניק לבני הזוג מתנה חדורה במובן רוחני. מתנות דתיות יפות אך מעשיות אלו תמיד יחזיקו מקום מיוחד בלבם ובבתיהם של בני הזוג הטריים, אשר יעשו את אמונם ביסוד נישואיהם.

02
של 04

מתנות לחתונה יהודית

זוגות צעירים יהודים זקוקים לעתים קרובות לחגיגת שבת בכל שבוע. פמוטי שבת וגביעי קידוש מעוצבים במגוון עיצובים קלאסיים, אלגנטיים ואמנותיים שכל אורח יהיה גאה במתנה.

כלי מטבח מיוחדים נדרשים גם לכבוד חג הפסח, כגון צלחת סדר יפה שמספרת את סיפור יציאת מצרים, מערכת מעשית של ספרי בישול כשרים או לוח חיתוך עץ עם תפילה וסכין להצגת לחם לחלות מסורתי.

מזוזה היא פיסת קלף קטנה המכילה את פסוקי שמע. רק אלה שנכתבו על ידי סופר מוסמך נחשבים כשרים. אתה לא צריך לדאוג לקנות מתנה כפולה כי בתים יהודיים צריך כמה mezuzahs כדי למלא את המצווה כדי לרשום את המילים האלה מעל כל חדר של הדלת. מכיוון שפגיעה בקלף שוללת את הברכה, הקלף מאוחסן במקרה דקורטיבי, הזמין במגוון רחב של עיצובים, צבעים, ורגשות.

אוסף גארי רוזנטל יצר מזוזת חתונה משובחת, המחזיקה את הזכוכית השבורה מטקס הנישואין של חופה. מתנות מתנה רבים גם לבחור להיות ראשי התיבות של בני הזוג חרוט על המקרה.

03
של 04

מתנות חתונה נוצרי

מאז רוב הנוצרים כבר יש צלב התנ"ך, שקול לקנות זוגות שזה עתה נולדו גרסה סנטימנטלית שחוגגת את היחסים החדשים שלהם כמו בעל ואישה. אתה יכול לתת צלב מתכת המשלבת שתי להקות חתונה או צלב קרמי כי תכונות תפילה הנישואין לצד הכתובת של שם הזוג ואת תאריך החתונה.

זוגות של התנ"ך של זוגות העוסקים בנישואין חדשים נשואים מספק טיפים וכלים להכנת אמונה במרכז הנישואין. הגרסה החדשה החדשה (NIV) התנ"ך כולל מסרים דתיים היומי מעברים scripture כמו גם דיון שאלות הערכה אישית לבנות נישואים חזקים.

אם אתה מעדיף לקנות תנ"ך מסורתי, למצוא מהדורה ירושה הכוללת דפים להקלטת אירועים משפחתיים חשובים, כגון לידה ותאריכי חתונה. התנ"ך מייצר זוגות תליונים ומתנות מותאמים אישית של זוג שיכולים לכלול שמות, תאריכים או פסוק מועדף.

04
של 04

מתנות לחתונה מוסלמית

למרות החתונה המוסלמית הם steeped exvagance, אורחים החתונה אינם צפויים מתנה יקר, פריטים לא מעשי. במקום זאת, מתנות צריך לחגוג את הטבע הרוחני של האיחוד.

דפוס קליגרפיה מותאם אישית הכולל את שמות בני הזוג ואת תאריך החתונה הוא מתנה סנטימנטלית כי הכלה והחתן החדש יהיה להוקיר על כל הנישואים שלהם. איסלאמיטי בזאר מוכרת מתנות רוחניות סבירות לזוגות מוסלמים, כולל זה בד אלגנטי ובו שלושה פאנלים של יצירות קליגרפיה אסלאמית המכבדת את אללה, מוחמד ושהאדה, הודאת האמונה האסלאמית.

העקרונות האיסלאמיים אוסרים על מוסלמים מאכילת אלכוהול, ולכן חלילי יין ורוחות מזדקנים אינם מקובלים על מתנות לחתונה. כמו כן אסור למוסלמים להשתמש בכלים ובצלחות המעוצבים מחומרים ראוותניים כמו זהב או כסף.

למרות הקוראן החדש הוא החליף בדרך כלל בין משפחות wedded, האורחים יכולים עדיין לתת חפצים דתיים. כאשר הם מתפללים יחדיו, זוגות נשואים יעריכו מסובכת מעץ rehal מגולף לעמוד המציג את הספר הקדוש חרוזים misbaha בעבודת יד בעוד הם לדקלם את tasbih.

No Replies to "איך לחגוג את המשמעות הרוחנית של נישואין עם מתנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − 93 =