הנה כמה טיפים על איך לבנות יחסים מוצלח בתוך החוק

הנה כמה טיפים על איך לבנות יחסים מוצלח בתוך החוק

כולנו שמענו אותם - את הבדיחות החותניות המתועבות. כמו, שני חברים דיברו ואחד אמר לשני, "החותנת שלי היא מלאך". חברו משיב: "אתה כל כך בר מזל, שלי עדיין בחיים!"

באופן מוצלח, הייתי בר מזל כל חיי נשוי היה לי חמות מופלאה לחלוטין. היא נהדרת לכל החותנים והכלות ומציבה סטנדרט גבוה למדי לחמות בכל מקום.

אבל ברור, לא כל יחסים משפטיים הוא די נפלא או אחר אנשים לא היה לצחוק על בדיחות במשפט. אז, אם אתה מתחתן בפעם הראשונה, או אם אתה חושב על נישואים מחדש, למצוא דרך ליצור יחסים נהדר עם החוק עם ההורים של העתיד שלך אשתו יהיה יתרון גדול. ואם יש לך קצת עבודה לעשות על הקשר החוק הנוכחי כי הוא פחות מושלם, זה מאמץ כדאי כי ישלם דיבידנדים במשך שנים רבות.

אז, הנה כמה רעיונות לבניית או לבנות מחדש את הקשר הגדול של החוק.

 • הימנע לדבר שלילי. לעתים קרובות היחסים שלנו עם המחותנים מושפעים על ידי דעות של בני משפחה אחרים. בכמה משפחות, מתלונן על אמהות או אבות הוא ספורט דם. נסו להראות כבוד לחותנים, גם כאשר הם אינם נוכחים, על ידי הימנעות מהפיתוי להצטרף לשיחות שליליות. בניית אותם פרטיים יעזור לך לשמור על יחס טוב. חפש את החיובים בהתנהגותם, חוויותיהם וגישותיהם ושתף אותם עם אחרים, כולל בני משפחה. ההתמקדות החיובית במקום השלילית תסייע לאיכות היחסים.
 • להראות את הכרת התודה. כאשר החותנים שלך לעשות משהו נחמד בשבילך, אשתך או הילדים שלך, תן להם לדעת שאתה מעריך את זה. שיחת טלפון מהירה, הערה או דוא"ל להגיד תודה יעבור דרך ארוכה כדי לעזור להם לראות אותך באור חיובי. אפילו ארוחת ערב גדולה או ערב נחמד יחד ראוי להודות לך.
 • הישאר אזרחי, לא משנה מה. כמה מחותנים יכול להיות ממש קשה. חבר אחד סיפר לי שאמו באה לבקר, נכנסה לחדר האמבטיה, ניקתה את הכיור, את השירותים וביקשה מגבות חדשות. חדר האמבטיה נוקה, אבל היא פשוט פרנואידית על חיידקים. למרבה המזל, אשתו הבינה את האובססיה הזאת של חמותה ולא לקחה אותה אישית. הם רק חייכו וניסה להכיל אותה. התנפלות על ההתנהגות שלה או התקשרות אליה על חוסר הרגישות שלה לא היתה עושה דבר כדי לשפר את המצב.
 • אל תרגישו מחויבים לסבך את היחסים בביתכם כדי להתאים אותם. כמה חברים שלנו יש חוקים שאוהבים התכנסויות משפחתיות גדולות כי הם רועשים ובדרך כלל כיף. אבל חברים שלנו יש ילד כי לא עושה טוב בהגדרות גדולות, רועש מקבל פיצול כאבי ראש ולאחר מכן המורדים. זה פשוט לא פתרון מעשי, אז הם מצאו גישה טובה יותר. הם נופלים על החותנים בזמנים שקטים יותר, ואז, לאירועים המשפחתיים הגדולים, הם גם באים מוקדם לעזוב לפני שזה נעשה מטורף מדי או שהם נופלים בסוף האירוע, כאשר הוא מתפתל. אתה יכול להגדיר גבולות המתאימים לעבוד עבור המשפחה שלך ואת הצרכים שלה ולאחר מכן לעבוד בתוך גבולות אלה כדי לשמור על מערכת יחסים טובה.
 • להתמודד ביעילות עם עצה, אבל לא חדירה. חלקית בגלל חוויות החיים שלהם, ההורים גיסה לעתים קרובות מציעים עצות על נישואים, הורות, קריירה, ואפילו לקשט ו גינון. בדרך כלל, העצה היא היטב כוונות ואפילו מוערך. אבל לפעמים, זה יכול לפגוע ההורים הצעירים וליצור חיכוך. אם אתה מרגיש בנוח עם העצה שלהם, אתה יכול אפילו לשאול אותם מה הם חושבים או איך הם היו מטפלים במצב נתון. אבל כאשר העצה היא לא רצויה ולא רצוי, אתה יכול רק להודות להם על הקלט שלהם אבל עולה כי המשפחה שלך צריך לעשות מה עובד עבור המצב שלך. אל תתנו להם לחלק אותך מן השותף שלך או להיות מכשול במערכת היחסים שלך. המשפחה שלך צריך לבוא קודם, אבל מנסה להיות אזרחית וכבוד כאשר אתה צריך אותם בחזרה.
 • להתעלם את irritants הקטן. היחסים בנויים בבירור על מאות דברים קטנים, חיוביים או שליליים. זה בדרך כלל לא דבר אחד גדול משבש או פוגע במערכת יחסים. כאשר יש הרגלים קטנים או דברים שהם אומרים כי לגרות אותך או ליצור פעמים כאשר ייתכן שתרצה לגלגל את העיניים, לנסות לתת להם ללכת. אחרי הכל, יש כנראה דברים שאתה עושה זה נראה יוצא דופן או מרגיז גם אותם. מנסה לתת את הדברים הקטנים השקופית יכול להביא קצת "סיכה" למערכת יחסים קשה.
 • דגש על עצמך, לא עליהם. תוהה "אם היא היתה עושה רק ________, היחסים שלנו יכול להיות הרבה יותר טוב" לא מועיל מאוד. אין לך שליטה בחותנתך או בחותך, אלא רק על גישותיך והתנהגותך. תחשוב על מה שאתה יכול לעשות אחרת שעשויה לעשות הבדל חיובי במערכת היחסים במקום לרצות כי "הוא או היא" יקבלו את ההודעה.
 • אל תסבול התעללות. אם חמות או חמות עוסק התעללות פיזית או רגשית, להכיר בכך שיש לך מחויבות להגן על עצמך, השותף שלך ואת הילדים שלך. אם הבעיה היא רצינית, אתה צריך להיות מוכן לנתק יחסים בשם הגנה אישית ומשפחה. אתה יכול לדבר עם המתעלל ולתת להם הזדמנות לשנות בשלב מוקדם של מחזור, אבל יודעים שאולי אתה צריך להיות מוכן לשלב אם יש צורך ולקבל החלטה סופית.

אני סופר את יחסי עם החותנים שלי כאחד החשובים בחיי. אנו יודעים כי התברכנו על ידי מערכת יחסים איכותית זו וכי לא כל האחרים הם בני מזל. אבל עבודה על איכות היחסים ולעזור להפוך אותו חיובי יותר מתגמל יכול לגרום תועלת למשפחה שלך שווה את ההשקעה של זמן ואנרגיה.

No Replies to "הנה כמה טיפים על איך לבנות יחסים מוצלח בתוך החוק"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  42 − = 41