מה הם דרישות האימוץ הסיני

תופס Day

בחדר המשחקים במלון הברבור הלבן בפרובינצית גואנגג'ואו עם סידני.
רשות להשתמש בתמונה שניתנה על ידי דוד וסוזן.

סין היא צד לאמנת אימוץ האג, שמשמעותה שכל אימוץ מסין צריך לא רק לעמוד בדרישות האמנה, אלא גם את המדינה שההורה המאמץ הפוטנציאלי מתגורר בתוך ארצות הברית.

חלק מן האימוץ הסיני דרישות כוללות:

 • נישואים - רק זוגות נשואים, בנישואים המוגדרים בין גבר לאישה, הנשואים לפחות שנתיים, יכולים לאמץ מסין. אם אחד מהם היה גרוש, בני הזוג חייבים להיות נשואים במשך 5 שנים לפני שוקל אימוץ מסין. לא יותר משני גירושין מותר.

 • גיל - הורים מאמצים פוטנציאליים חייבים להיות בין הגילאים 30 ו -44 שנים לאמץ תינוקות סביב שנה אחת. הורים מאמצים פוטנציאליים יכולים להיות בין הגילאים 30 ו -50 עבור ילדים אחרים עד גיל 55 יהיה לשקול עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים.

 • מִשׁקָל - הורים מאמצים פוטנציאליים חייב להיות מדד מסת הגוף, מידה של השמנה, של לא יותר מ 40.

 • בְּרִיאוּת - הורים פוטנציאליים לא צריכים לקחת תרופות לתנאים פסיכיאטריים, כולל דיכאון או חרדה.

 • מראה ויכולות - הורים מאמצים עם "עיוות פנים חמור" לא יחשבו. הורים פוטנציאליים שאינם תלויים בכיסא גלגלים לא ייחשבו.

 • אימוץ אישה אחת - נכון ל -15 במארס 2011, המרכז הסיני לילדים ואימוץ (CCCWA) (לשעבר המרכז הסיני לענייני אימוץ) קובע כי רווקות יכולות לאמץ עכשיו מסין. נשים בודדות יורשו לאמץ את מה שה CCCWA מכנה ילדים "מיוחדים".

  לילדים בעלי צרכים מיוחדים יש צרכים מיוחדים או שהם בגיל הגן או בגיל בית הספר, והם נמצאים ברשימת המתנה ליותר מ -60 יום. פוקוס מיוחד עשוי גם אומר כי ילד אין צורך מיוחד, אבל הוא מבוגר כבר ברשימת ההמתנה במשך יותר מ 60 ימים.

02
של 08

בחר ספק שירות אימוץ מוכר לאמץ מסין

כמה מאות אנשים בשנה מאמצים מסין. מאז סין היא צד אמנת האג, הצעד הראשון לאמץ מסין היא לבחור ספק שירות אימוץ מוכר לספק שירותי אימוץ בין סין וארצות הברית.

חשוב לעבוד באופן הדוק עם ספק השירות שלך אימוץ כדי לשמור על הניירת הדרושים ונהלים הדרושים כדי לאמץ בהצלחה מסין.

03
של 08

טופס מלא I-800A לקבוע אם זכאי לאימוץ מסין

השלב הבא הוא ליישם כדי להיות זכאי לאמץ מתוך אמנת האג מדינה עם טופס I-800A.

לאחר שממשלת ארה"ב תחליט שאתה זכאי לאמץ, הסוכנות שלך תשלח את בקשתך לסוכנות האימוץ בסין. אז סין תבחן את הבקשה שלך ותחליט אם אתה עומד זכאות לאימוץ תחת החוק הסיני.

תקבל הודעה אם יש צורך במידע נוסף על ידי הממשלה הסינית.

04
של 08

הפניה טופס קובץ I-800 עבור הילד הסיני להימצא מתאים לאימוץ

מרכז סין לענייני אימוץ (CCAA), אחראי על תהליך האימוץ בסין. הם אלה שמתאימים להורים מאמצים פוטנציאליים עם ילד סיני (עושים הפנייה), מאמתים את כל המסמכים ולוודא שהחוק מתנהל. על פי ה - CCAA ההמתנה הנוכחית להפניה, לאחר שהתיק תורגם והגיע למשרדו, הוא כחמישה עשר חודשים.

למשפחה המאמצת פוטנציאלית יש 45 ימים לקבל או לדחות את הפניה לאימוץ. אם המשפחה המאמצת שוקלת לסרב להפניה, כדאי לדון עם סוכנות האימוץ אם ההפניה השנייה היא אפשרית. אם CCAA רואה סירוב מוצדק, הפניה שנייה תיעשה בתוך חודש. אם הסירוב נחשב לא מוצדק, CCAA עשוי להציע כי המשפחה לסגת יישום אימוץ שלהם.

לאחר קבלת הפניה, יש, כמובן, יותר אימוץ הניירת. טופס I-800, בקשה לסיווג אמנת האמנה כמקור מיידי, יוגש כדי לקבוע אם הילד זכאי לאימוץ לפי החוק האמריקאי.

לאחר קבלת ההרשאה, נקבע תאריך אימוץ וסוכנות האימוץ שלך תוגש בקשה לויזה בשגרירות של ארצות הברית. זה עוד כ 1 עד 2 חודש לחכות. ברגע שהיית בסין, על ההורים המאמצים לעתיד לא להמשיך באימוץ או לקבל משמורת עד שהקצין הקונסולרי של שגרירות ארה"ב יודיע ל- CCAA שהילד הסיני זכאי לעלות לארצות הברית.

בזמן שאתה ממתין הפניה שלך אתה יכול גם להתחיל בהכנות להורה ילד מאומץ בעולם

05
של 08

ילדים סינים שמחכים לאימוץ

הפניה for Emily.

צילום הפניה של בייבי אמילי. התמונה היתה בשימוש באישור.
הורים - דוד וסוזן.

 • גילאים - ניתן לאמץ ילדים עד גיל 13. ילדים בגילאי 14 ומעלה אינם ניתנים לאימוץ.

 • ילדים בעלי צרכים מיוחדים - אם הורים מאמצים פוטנציאליים מחליטים לאמץ ילד בעל צרכים מיוחדים או אחד עם מצב רפואי לאחר קריאת הפניה לאימוץ, יש להם 48 שעות למלא את הניירת הנדרשת עבור תיק המסמכים שלהם. המועד האחרון הדרוש הוא לטובת הילד, ומאפשר לילד שיוסר מרשימת ילדים בעלי צרכים מיוחדים הממתינים לבית מאומץ לתקופה קצרה מאוד של זמן. אם המשפחה אינה מגישה את הניירת לאימוץ בתוך 48 השעות, הילד מוחזר לרשימה.

 • סופית - לאחר שההורים יקבלו את הודעת האימוץ החתומה של CCAA, הם יוכלו להמשיך ולסיים את האימוץ או לזכות במשמורת על הילד לצורך אימוץ בסין.

 • עדיפות מיקום - בגלל סין היא צד של אמנת האג, סין חייבת לנסות למקם את הילדים הממתינים שלהם בבתים מאמצים סיניים הראשון.

06
של 08

השלמת האימוץ בסין

הפניה for Sydney

הפניה תמונה של התינוק סידני. התמונה היתה בשימוש באישור.
הורים - דוד וסוזן

לִנְסוֹעַ - אחד ההורים צריך לנסוע לסין במשך כשבועיים להישאר. אם רק הורה אחד נוסע לסין, הוא או היא נדרשים לקבל ייפוי כוח שאושר על ידי שגרירות סין או אחד הקונסוליות הסיניות בארה"ב. במהלך תקופה זו האימוץ בסין הושלם הילד מקבל דרכון, בדיקה רפואית ואשרה. על הרופא השלים את הבדיקה לאשר את השגרירות או הקונסוליה האמריקאית.

דמי אימוץ - להיות מוכן לשלם דמי אימוץ שנגבו על ידי הרשויות הסיניות. עמלות אלה ללכת לקראת פריטים כגון - אימות של מסמכים, תרגומים, דמי שירות, והנפקת תעודה סינית נוטריוני לאשר את האימוץ בסין, ותעודת הלידה. מקובל גם על המוסד שטיפל בילדך לפני האימוץ לגבות תשלום על עלות גידול הילד בסין. להיות מוכן לעלות של $ 3000 ל $ 5000 דולר. בדוק את חוזה שירותי האימוץ עליו חתמת בתחילת תהליך האימוץ. צריך להיות רשימה מפורטת של הוצאות הקשורות עלויות אימוץ.

עלויות אימוץ

07
של 08

להביא את הילד מאומץ חדש הביתה לאחר השלמת אימוץ סינית

גדול Wall of China

בחומה הגדולה של סין. תמונה בשימוש עם הרשאה.
דוד וסוזן

יש כמה צעדים סופית שמאלה כדי להשלים אימוץ סיני בעוד עדיין בסין לפני שתוכל להביא את הילד הביתה.

 • להגיש בקשה חדשה תעודת הלידה, כך שתוכל מאוחר יותר לבקש דרכון.
 • ואז לאבטח דרכון סיני אישור יציאה.
 • דרושה אשרת עולה מארה"ב כדי שילדך יוכל להיכנס לארה"ב כאזרח או כתושב קבע כדין. לאחר קבלת תעודת הלידה והדרכון, יהיה עליך להגיש בקשה לויזה בארה"ב משגרירות ארה"ב. לאחר האימוץ הסיני ניתן, בקר השגרירות לבדיקה סופית ואישור של הילד I-800 עתירה ולקבל אשרה עבור הילד שלך.

למידע נוסף על תהליך הויזה.

08
של 08

משפחה חדשה לאחר שאימצו ילד מסין

חָדָשׁ Family

שמח להיות בבית, חיבוק הורים גאה - אמילי, סידני, ובתו הבת איזבל.
רשות להשתמש בתמונה שניתנה על ידי דוד וסוזן.

ברכות אתה משפחה חדשה!

ייתכן שיהיה עליך לאמץ מחדש את ילדך כאן בארצות הברית כאמצעי זהירות משום שבית משפט בארה"ב אינו חייב לקבל את אימוצו של בית משפט זר. במקרים מסוימים נדרש אימוץ מחדש. שאל את סוכנות האימוץ שלך לקבלת מידע נוסף.

הכרז על השלמת אימוץ ילד מסין בהודעות אימוץ ומסיבת קבלת פנים!

מספר אפשרויות זמינות עבור אימוץ הכרזות
מה זה אימוץ ברוכים הבאים המפלגה
אירוח אימוץ מקלחת בייבי

No Replies to "מה הם דרישות האימוץ הסיני"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  66 + = 72