טיפים לפגישה החבר החדש של ילדך הבכור או חברה

טיפים לפגישה החבר החדש של ילדך הבכור או חברה

כאשר הבן או הבת שלך היו נעורים, אתה כנראה פגש את רוב, אם לא כולם, של צעירים ונשים הם מיום. זה כל השינויים כאשר הם ראש את המכללה או לתוך העולם עובד. פתאום החיים הפרטיים שלהם הם כאלה: פרטיים. אז כאשר משהו מציג לך חבר או חברה, זה די רציני.

לא כל כך רציני שאתה יכול להתחיל לחלום על זרי כלות או מה צבע העיניים של הנכדים שלך בעתיד - בסדר, אתה יכול לחלום, אבל אתה לא יכול להגיד את זה בקול רם, למען השמים.

מפגש עם חבר או חברה חדשים הוא די גדול. זה אומר כי אדם זה חשוב מספיק לילד שלך כי הוא (או היא) רוצה אותה (או אותו) לפגוש את האנשים החשובים האחרים בחייו. כינויי גוף אלה יגרמו לנו להשתגע, אז בואו נמשיך בהבנה שכל התייחסות שהוא והוא שלה, שלו ושל אותה, חלה באותה מידה בכל מקום, בין אם זה הבן שלך או הבת שלו / שלה החבר או החברה, אותו מין או מול. אנחנו מדברים על אהבה, על מותק ועל הרגע שבו מוצג חדש להורים - ולאליזבת פישל יש עצה. צ 'יל החוצה, אומר מחבר שותף של "מתי הילד שלי גדלתי לגדול? לאהוב ולהבין את המתעוררים למבוגרים" (psst, זהו ספר הורות נהדר, לבדוק את הספר ביקורת כאן).

בין אם אתה פוגש את beau החדש ביום רגיל או במהלך החגים - וזה הזמן רגשית טעונה כאשר רבים מפגשים אלה מתקיימים - זה תלוי בך כדי להיות אדיב.

כולם פה מבוגרים, אבל ההורים הם בסדר, בסדר, הבוגר אה נשמע מוזר, אבל בהחלט מנוסים יותר בהפיכת האורחים להרגיש רצוי. איך אתה גורם לאדם החדש להרגיש בנוח?

"כדי לשמור על הקשר שלך עם הילדים הבוגרים שלך חזק, זה תמיד הכי טוב לשמור על לב פתוח המוח כלפי החבר 'ים והחברות שהם מביאים הביתה לפגוש אותך", אומר פישל.

"יש לזכור כי אלה הן שנים לחקור, מלא בחירות ומגוון של אפשרויות כך האורח האהוב שמגיע לארוחת חג השנה לא יכול להיות אפילו בתמונה בשנה הבאה."

רוב הסיכויים הם החבר הזה או חברה הוא מרגיש חרדה מדי. מפגש ההורים של המתוקה שלך הוא ציון דרך בכל מערכת יחסים. הרחב את אותה קבלת פנים חמה לך לכל אחד חשוב למישהו שאתה אוהב. עַצבָּנִי? תאר לעצמך את זה אחות של החבר הכי טוב שלך או אחי - או, שלום, החדש של החבר הכי טוב שלך.

"התייחסו לשותף החדש בעניין, באדיבות ובכבוד, והקשיבו יותר מאשר מדברים", אומר פישל. "למרות שאתה עלול למות כדי לדעת מה הדלת של ההורים שלה אם הוא מתכנן לסיים את הקולג ', לשמור על צליה למינימום, אחד הבנים של החברים שלי היה כלל זה: רק שאלה אחת לכל לילה, אמא."

אם כי הפגישה הראשונה היא במהלך החגים, זה עשוי לעלות את הרגשית ante במידה ניכרת - וזה מעלה מספר נושאים, מן הקצאות השינה מתנות חג המולד וגרביים חג המולד. אתה צריך לתת את beau חדש מתנה? ואם כן, מה?

"תבדוק את זה עם הילדים שלך הראשון כדי לראות מה הם מרגישים נוח עם," אומר פישל. "אם אתה מקבל אור ירוק, לשקול מתנה קטנה זה מתחשב אבל אין הודעות מוסתרים - למשל.

אין עותק של 'איזה צבע הוא המצנח שלך?' עבור מתוקה מובטלת ".

לתת את הבן או הבת של המתוקה מתנה יכול להיות שדה מוקשים. ספר על חיפוש עבודה הוא, כפי שציין פישל, רעיון רע להפליא, אבל תמצא 15 רעיונות מתנה גדולה עבור חברים וחברות כאן.

No Replies to "טיפים לפגישה החבר החדש של ילדך הבכור או חברה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    90 − = 89