האם אתה נותן לילדים שלך להרוס את הנישואים?

האם אתה נותן לילדים שלך להרוס את הנישואים?

ילדים דורשים הרבה אנרגיה ותשומת לב. גידול ילדים, לעומת זאת, לא צריך להיות משהו זוגות מתחייבים על חשבון הנישואים שלהם. אם זה המקרה, אף אחד לא מנצח! אתה צריך גם לחשוב קדימה על איכות הנישואים שלך פעם אחת הילדים לעזוב את הבית. אם אתה לא מטפח הנישואים שלך, אתה תהיה בפנים בעיות רציניות בשלב זה.

איך זה מתחיל

הנה כמה סיבות לכך שאנשים עשויים (במודע או שלא במודע) ליצור נישואים במרכז הילד:

 • להתעלם מבעיות בחיי הנישואין.
 • לעשות פחות מאמץ לרומנטיקה.
 • ליצור מחסום לאינטימיות.
 • כדי לקבל תחושה של שליטה.
 • כדי "להשיג את זה נכון" ולא לעשות מה שהוריך עשו.

חשיבות המחקר והמסקנה המקצועית מצביעה על הצורך לאזן את גידול הילדים בצרכים האינטימיים של מערכת היחסים שלכם עם בן הזוג. לדברי חוקר הנישואין הבולט, ד"ר ג'ון גוטמן, "האירוניה העצובה היא שבניסיון ליצור את החיים המושלמים לילדיהם, ההורים האלה אינם מספקים את מה שהילדים צריכים הכי הרבה - בית מאושר". הנישואין שלוקחים מושב אחורי לצרכים של הילדים בסופו של דבר מוטרד. המתח והמתח בבית מורגשים לעתים קרובות על ידי הילדים. ילדים עשויים למעשה להיות זכאים ומפונקים. למה לא יעשו את זה כשהעולם מסתובב סביבם? הם אינם לומדים "היררכיה" נכונה של סמכות בבית. במקרה שלא היית בטוח, שני ההורים צריכים להיות בראש!

בית בריא

לחילופין, הורים המטפלים בנישואיהם, ובו בזמן מגדלים את ילדיהם, מספקים את הדברים הבאים:

 • מודל לחיקוי ראוי של איך נראית מערכת יחסים בוגרת.
 • דימוי של קשר רומנטי מאובטח.
 • הורים מאושרים ופחות לחוצים.
 • בית שליו ומאוזן.

  ישנן דרכים שבהן אתה יכול להפוך את הדברים סביב הנישואין שלך אם אתה מאמין כי אחד או שניהם אתה יותר מדי הילד. זכור להתחיל עם שינויים קטנים. אל תצפו לשיפוץ דרסטי, אך שואפים למעבר איטי והדרגתי למבנה משפחתי מאוזן יותר.

  1. יש דיון פתוח על הבעיה. לא ניתן להאשים! לדבר על איך אתה יכול לעבוד כצוות לשים יותר אנרגיה להתמקד במערכת היחסים שלך אחד עם השני. שאלו זה את זה, "מה חסר? "תאר לעצמך את מה שאתה זקוק לו בקשר לאינטימיות רגשית זה מזה.
  2. עזרו זה לזה עם הורות טובה יותר. שניכם יהיה צורך לגבות אחד את השני ולהיות על אותו דף עם הגדרת גבולות ומגבלות עם הילדים. כאשר הילדים שלך מתחילים לשמוע "לא" לעתים קרובות יותר, סביר להניח שהם לא יגיבו בחיוב. הם לא רגילים לזה! הם עשויים אפילו לפעול יותר כי אתה "משנה את הכללים באמצע המשחק." לדוגמה, ערב אחד אתה יכול לדלג על G- מדורגת אנימציה קפיצי ללכת על תאריך לילה. בין אם הילדים מסכימים או לא, בין אם הם מייללים או מציצים או לא, אתה מקבל את ההחלטה ואת המקל עם זה. תעשה משהו בשבילך כזוג.
  3. הפוך נקודה יש ​​שיחות שאינן על הילדים. כמו כן, לשמור על קשר במהלך היום רק כדי לבדוק ולא רק כדי לדון בבעיה האחרונה בבית הספר עם ג 'וני הקטן או ללכת על לוח הזמנים הפעילות השבועי. 
  1. נסה דברים חדשים ביחד. שיתוף בפעילויות מיוחדות יחדיו יעזור לשמור על הניצוץ בחיים. כל פעילות אינה צריכה ואינה צריכה להיות ידידותית לילדים בלבד.
  2. להיות חיבה מול הילדים. זה עלול אפילו להביך אותם או שהם עלולים ללעוג לך. למרות זאת, עמוק בפנים, הם יודעים שזה דבר חיובי. אתם דוגמנים איך נראה יחס אוהב.
  3. שתף את האחריות הביתית מטלות כך אחד מכם לא נשרף לחלוטין. אתה צריך קצת אנרגיה זה לזה! יתרה מזאת, לתת לילדים שלך מטלות שאינן בגיל המתאים. זה גם בריא וטוב לתחושת הכשרון וההערכה העצמית שלהם.

  הורים לא צריכים להקריב לחלוטין את הצרכים שלהם (ורצונות ורצונות) למען ילדיהם. זה יהיה הכרחי לקבל החלטות על סמך מה טוב עבור כל אחד מבני המשפחה בנפרד, ומה טוב לכל המשפחה כיחידה.

  חוסר האומללות הזמני של ילדיך בשינויים אלו יירגע ככל שיתאימו למבנה החדש, והשינויים ישתלמו בהחלט בעתיד, גם לך וגם לילדים שלך.

  No Replies to "האם אתה נותן לילדים שלך להרוס את הנישואים?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   3 + 2 =