לילה חתונה סקס: איך לעשות את זה לרחוש

אם מעולם לא קיימת יחסי מין או קיימת יחסי מין עם בן / בת הזוג שלך לפני החתונה, אתה רוצה סקס לילי החתונה כדי לרחוש. קצת תכנון הרבה אהבה יעשה את הטריק. המטרה שלך צריכה להיות לחזר אחד עם השני עם מחוות רומנטיות, רגש אמיתי ותשוקה. מדריך זה מציע טיפים שיש לך חוויה מינית מיוחדת לאחר החתונה שלך.

הוֹדִי Couple Laying Together on a Bed

תמונות של קאבאן / אייקוניקה / גטי

סקס הוא דבר ללא רומנטיקה, במיוחד ביום רומנטי כמו החתונה שלך. להשרות את הלילה עם רומנטיקה (גם אם אתה מתחיל להרגיש מותש מיום שלם של חגיגה).

02
של 08

להביע את האהבה שלך

מצא את הדרך המושלמת כדי להדגים כמה מאושר לך להיות נשוי בן הזוג שלך. חיבוקים, נשיקות, או לחישות מתוקות. המפתח למציאת ביטוי מושלם של אהבה, לעומת זאת, הוא לדעת את המאהב שלך. מה פעולות לשלוח את ההודעה לו או לה שאתה מאוהב?

03
של 08

לכתוב מכתב אהבה

הערה בכתב יד, במיוחד בעידן של הודעות דוא"ל והודעות טקסט, היא בעלת משמעות ומשמעותית. אם מעולם לא כתב את בן / בת הזוג שלך מכתב אהבה, לעשות זאת על החתונה שלך. השארת פתק מתחת לכרית של בן / בת הזוג שלך לפני הלילה הראשון שלך יחד הוא מתחשב ו תזמון מושלם.

04
של 08

הגדר את מצב הרוח

הכנה יכולה לעשות את כל ההבדל כשזה מגיע לקיים יחסי מין לאחר חתונה. אתה יכול להיות עייף אחרי היום הגדול, אבל אתה יכול לוודא שיהיה שמפניה על קרח, עלי כותרת של ורדים על הרצפה כמה נרות. או לטפל בעצמך בבוקר של החתונה או לשאול מישהו שאתה בוטח לעשות את זה בשבילך. הקפד לארוז את התחתונים ואת הלבשה תחתונה מפואר עבור ליל כלולות, מדי. אם אתה שוכח את זה, עם זאת, עירום תמיד עובד טוב.

No Replies to "לילה חתונה סקס: איך לעשות את זה לרחוש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − 92 =