שאלות חשובות לשאול ולשאול לפני הנישואין מחדש

שאלות חשובות לשאול ולשאול לפני הנישואין מחדש

כאשר אדם עם ילדים מתגרש או מאבד בן זוג למוות, הרגשות שלו לעתים קרובות לפעול בכיוונים פרועים. תהליך האבל יכול להיות ניקוז גדול על חייו של אבא ויכול להיות גם שורה שלמה של נושאים משפטיים ופיננסיים הכרוכים ההפרדה. גברים עשויים פשוט למצוא את עצמם אובד עצות כיצד להתמודד או איך להתחיל חיים חדשים הכרוכים בלי להיות משמעותי אחר. לפעמים קהות בעקבות אובדן של בן זוג - לא רוצה לעסוק בחיי היומיום - יכול להיות די מתיש עבור גבר.

ואז, אחרי פרק זמן מסוים, היום מגיע לעתים קרובות כאשר אישה חדשה נכנסת לחייו של אדם ויחסים מתחילים להיווצר. חלק מן הרגשות הישנים של אהבה, התרגשות וציפייה לחזור כפי שהוא מתחיל לצאת. אבל במצב נפשי זה לאחר חווה אובדן ויצירת חיים חדשים, הוא עשוי לתהות אם הגיע הזמן, או אי פעם יהיה הזמן, לו לשקול נישואין מחדש.

כאשר יש ילדים קטנים מעורבים, משוואה הופך אפילו יותר מסובך. הם אולי חוו טראומה אמיתית כתוצאה של גירושין, ועדיין עשוי להיות חולם על נישואין של אמא ואבא. או שהם עלולים לראות את אבא לא נאמן אם אמא שלהם מתה והוא שוקל להינשא מחדש. ההחלטה להתחתן מחדש כשיש לך ילדים - בייחוד ילדים צעירים - יכולה להיות משימה קשה.

אם אתה מוצא את עצמך בשלב זה שבו אתה תוהה אם הגיע הזמן לשקול נישואין מחדש, יש כמה נושאים חשובים לשקול ולהעריך.

נסה לשאול את עצמך שאלות מפתח אלה. אם התשובות האמיתיות והבלתי נראות שלך מצביעות על כך שכדאי לחכות, כדאי שתמתין. אבל אם לא, אתה צריך להתקדם להתחתן מחדש.

עבר מספיק זמן מאז הגירושים שלי או המוות של אשתי? אתה צריך תמיד להיזהר מן הנטייה "להתאושש" לאחר סוף מערכת יחסים אחרת.

לתת לעצמך מספיק זמן כדי מחדש את עצמך כאדם אחד חשוב לפני לשקול נישואין שניים. רוב המומחים ביחסים טוענים כי שנתיים הוא כלל אצבע טוב עבור הזמן הדרוש לפני נישואין מחדש. אבל בנסיבות שלך, זה יכול להיות פחות או יותר, תלוי איך הסתגלת למעמד שלך כאבא יחיד.

האם יש בעיות משפטיות ופיננסיות בלתי פתורות מהנישואין הקודמים? תחילת הנישואין השני הוא קשה מספיק מבלי להביא אתגרים משפטיים או כלכליים גדולים מן הנישואין הקודמים. אם אתה משלם מזונות ותמיכה הילד, יש לך להתאים את התקציב האישי שלך ואת אורח החיים כדי להתאים את הדרישות האלה? כמה מוכן אתה להחזיק שתי יחידות משפחתיות כלכלית? האם אתם מתמודדים עם דברים כמו garnishments שכר עבור תמיכה הילד ללא תשלום? נושאים אלה צריכים להיפתר ואתה צריך להיות על בסיס פיננסי משפטי משפטי לפני הכניסה לנישואין חדשים.

האם ילדיי יציבים מבחינה רגשית ומוכנים לשינוי? אל תיכנס לנישואים חדשים לחשוב שהילדים פשוט יתאימו. יותר מדי נישואים שניים נכשלו בגלל בעיות עם הילדים שלו או שלה. כאשר אתה מתחתן בפעם השנייה, זה לא רק נישואים בין גבר לאישה, אלא גם כרוך ילדים.

אתה צריך לשים את הצרכים של הילדים הראשון ולוודא כי הם מוכנים לך להינשא מחדש. הם צריכים לדעת ולאהוב את השותף החדש שלך מרגיש בסדר לגבי הרעיון של נישואין מחדש. הם עשויים לקוות כי אתה ואמא שלהם יחזרו יחד, ואתה צריך לעבוד בזהירות איתם כדי לעזור להם להתאים את הסופיות של הנישואין לשעבר ומצב משפחתי. אם הם עדיין מציגים התנהגות הנובעת מהמתח של גירושי מותם של אמם, כדאי לשקול לחכות להינשא מחדש. ייתכן גם לשקול ייעוץ משפחתי אם המעבר נראה קשה במיוחד.

האם כל בעיות המשמורת שלי נפתרות ועובדות? אם אתה והשותף לשעבר שלך עדיין מתמודדים עם בעיות משמורת ילדים ואם הדברים הם סלעי שם, זה יהיה טוב כדי לקבל דברים נפתרה על ערש לפני שאתה נשוי.

אתה עדיין יכול להתמודד עם ביקור ברגע שאתה במשפחה, אבל אם אתה עדיין במאבק על משמורת, אתה לא צריך להוסיף את הסיבוך של משפחה חדשה למצב מתוח כבר.

האם כל הבעיות הרגשיות שלי נפתרו? לאחר גירושים, אתה עדיין עשוי להיות מאוהב באקס שלך או לא יכול להיות בסדר עם אותה מערכת יחסים חדשה. אתה עדיין יכול לטפח טינה על הסיבות לגירושים או איך זה טופל. אם אשתך הלכה לעולמה, עדיין עלולה להיות לך אשמה או מרירות על מותה. האם הפצעים הישנים מחלימים? האם אתה עדיין צריך קצת עזרה כדי לפתור ולמצוא שלום? אתה לא צריך להיכנס לתוך מערכת יחסים הנישואין אם אתה לא בשלום עם כל הנושאים האלה. זה לא הוגן לבן הזוג לעתיד שלך להביא את כל המטען הרגשי הזה לתוך נישואים חדשים.

האם יצאנו מספיק זמן כדי שיהיה לנו ניסיון טוב עם אחרים משמעותיים שלי? זה עשוי להיות מפתה לקפוץ לנישואין לאחר רק לדעת את האדם השני כמה שבועות או חודשים, אבל זה עושה בדרך כלל מסוכן עבור שניכם. האטרקציה הראשונית עשויה להיות חזקה, אבל זה צריך להיות מזג על ידי ניסיון. האם ראית את האחר המשמעותי שלך במצבים רבים ושונים ואתה יכול לשפוט את אופייה באופן אובייקטיבי? האם עברתם קצת לחץ יחד וראיתי איך היא מגיבה? האם בילית מספיק זמן אתה ועם הילדים שלך כדי לבנות מערכת יחסים יחד? האם חקרתם את ההתחייבויות והנכסים הפיננסיים של זה, והבנתם כיצד למזג אותם יחד? ההחלטה להינשא צריכה לבוא באופן טבעי ולא להיכפות. אם כולם תוהים למה לא הציעו עדיין, אולי זה הזמן. אם אנשים יהיו מופתעים ההצעה, זה כנראה לא הזמן הנכון.

האם יש לי ציפיות ריאליסטיות למשפחה? היחסים במשפחה זוגית שונים באופן משמעותי מאשר במשפחה גרעינית. אם אתה הולך לתוך הנישואין כי תיצור stepfamily, אתה צריך ללכת עם עיניים פקוחות לרווחה. אתה והילדים המשמעותיים שלך, ואפילו הילדים עשויים לרצות להשתתף בייעוץ משפחתי כלשהו או להשתתף בקבוצת תמיכה משפטית לפני שהיית בן זוג.

האם יש לך בן זוג אתה יודע מי נראה יש את התהליך למטה והוא מאושר? הביקור איתם עשוי להיות דרך טובה לקבל את הציפיות שלך ברור וברור.

אם אתה זהיר ומתחשב על ההחלטה ואם הילדים שלך מוכן ותומך, החל נישואין השני יכול להיות דבר חיובי בחיים שלך. אבל המעבר בזהירות וניסיון לחוות ציפיות ברורות ומציאותיות יכול להפוך את התהליך לטוב יותר עבור כל הנוגעים בדבר.

No Replies to "שאלות חשובות לשאול ולשאול לפני הנישואין מחדש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 + = 77