מה ההזמנה לחתונה ההזמנה שלך צריך לכלול

מה ההזמנה לחתונה ההזמנה שלך צריך לכלול

במשך שנים, הכנת ההזמנה לחתונה שלך היה פשוט כמו חבילות מלית מעטפות עם ההזמנה שבחרת. מעטפה אחת, פיסת נייר אחת, ואתה יכול לעבור על שאר רשימת החתונה שלך.

עכשיו, לאחר חתונות יש פורח לתוך יותר ויותר משוכלל, ענייני מופרז, האורחים צריכים הרבה יותר מידע מאשר הזמנה אחת של פעם. אתה יכול לתאם את נייר מכתבים לאירועים החתונה שלך כדי ליצור אינפורמטיבי אבל דרך יפה לשתף פרטים עם האורחים שלך.

הזמנה לחתונה 

 • שמור את התאריך. תוספת חדשה יותר לרשימת פריטים החתונה חייב, להציל את התאריך הוא נשלח שישה עד שמונה חודשים לפני האירוע. זה נותן לאורחים שלך תצוגה מקדימה של החתונה. שמור את התאריך יכול להתאים ההזמנות לחתונה שלך, אם כבר בחרת אותם, או יכול לתאם איתם. שמור את התאריכים הם בדרך כלל פשוט עם רק את שמות הכלה והחתן, את המיקום (אשר יכול להיות רחב כמו העיר והמדינה) ואת תאריך החתונה. כמה זוגות בוחרים לשתף את כתובת אתר החתונה שלהם גם כן.
 • הזמנה לחתונה בפועל. זה חתיכת הוא הכרחי, שן הראשי שסביבו כל החלקים האחרים פונים. לכל הפחות, הקפד לכלול את שמות הכלה והחתן, את התאריך, השעה והמיקום.
 • כרטיס RSVP. בעבר, לאף אחד לא היו כרטיסי RSVP; במקום זאת, האורחים היו שולחים מכתבים בכתב יד להורים של הכלה המעידים על היעדרותם או נוכחותם. במאמץ לעשות תגובה קלה יותר (וכדי לאסוף headcount מדויק יותר עבור הסדרי ישיבה קייטרינג), כרטיסי RSVP הפך פופולרי הכללה בהזמנה לחתונה.
 • המעטפה RSVP (אם יש צורך). כמה כלות לבחור גלויה בסגנון RSVP, אשר יהפוך המעטפה חסרת תועלת. עם זאת, אם אתה בוחר גלויה או כרטיס / מעטפה משולבת, אל תשכח לכלול דמי לעשות את העבודה של האורחים שלך להחזיר אותו קל ככל האפשר.
 • כרטיס הקבלה. מידע הקבלה צריך להיות על כרטיס נפרד לרשום את הזמן ההתחלתי של הקבלה, את הכתובת של המקום, ואת מועד הסיום (אם מתאים).

  אופציונלי הזמנה לחתונה Suite רכיבים 

  • כרטיס נסיעה. אם רוב האורחים שלך הם מחוץ לעיר, לשקול כרטיס כיוונים, אשר ידריך אותם ממקום הטקס אל אתר הקבלה. כרטיס זה הוא גם הכרחי עבור המקומיים אם האתר הוא באזור קשה למצוא של העיר.
  • כרטיס מידע על המלון. עבור אורחים אשר נוסעים, זה בדרך כלל מועיל להם לדעת אילו בתי מלון אתה ממליץ. אם הזמנת גוש חדרים עבור האורחים שלכם במלון מקומי, הקפידו לכלול את קוד המלון על כרטיס זה כדי שהאורחים יוכלו לקבל את השיעור המופחת.

  קשורים הזמנה לחתונה סוויטה פריטים לשקול

  • חזרות הזמנות לחתונה. ככלל אצבע, אתה צריך לשלוח הזמנות לכולם במסיבת כלולות שלך, משפחה מיידית, וכל האורחים מחוץ לעיר. תמיד לשלוח הזמנות אלה בנפרד הזמנות לחתונה.
  • הזמנות לארוחת ערב. אם החתונה שלך לא יתקיים עד מאוחר יותר ביום, כלות רבות בוחרות לארח ארוחת צהריים עבור כלת החתונה שלהם קרוב משפחה נקבות. הזמנות אלה הם בדרך כלל כיף ומשקפים את אישיות הכלה, אשר מושלם לארוחת צהריים או מפתח. אלה צריך גם להישלח בנפרד הזמנות לחתונה.
  • כלולות מקלחת הזמנות. היבט חשוב נוסף של ההזמנה לחתונה, מזמין כלולות מזמינים לא להישכח! בעוד אירוע זה מתרחש בדרך כלל כמה שבועות לפני החתונה בפועל, כלות רבות לעזור לבחור הזמנות מקלחת לתאם עם שאר חבילת ההזמנה שלהם.

  No Replies to "מה ההזמנה לחתונה ההזמנה שלך צריך לכלול"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   75 − = 69