כמה ארוך סבים המרחק יכול להישאר קרוב

כמה ארוך סבים המרחק יכול להישאר קרוב

לא מזמן, רוב הסבים חיו באותו בית עם ילדיהם ונכדיהם. היום אלפי קילומטרים עשויים להפריד בין בני משפחה, מסובך היחסים המשפחתיים. מעטים הסבים מוכנים לעבור להיות קרוב יותר לנכדיהם, אבל הם עדיין מוצאים כי להיות רחוק מן הנכדים הוא מלחיץ מבחינה רגשית. הם גם מדווחים כי להישאר קרוב לנכדים הוא מאתגר אבל אפשרי.

סבים וסבתות למרחקים ארוכים חייבים לזכור כי ילדם והשותף שלו הם פורטלים לנכדך. למרות שזה בדרך כלל נכון, זה נכון במיוחד עם משפחות מופרדים גיאוגרפית. עם שיתוף הפעולה של ההורים, סבים למרחקים ארוכים יכולים לנצל את האסטרטגיות הבאות כדי להפוך את קילומטרים להמיס משם.

להתחיל עם ההתחלה

אם בכלל אפשרי, לסדר להיות בסביבה כאשר הנכד שלך נולד. מליטה מוקדם חשוב. יחד עם זאת, זכור לכבד את רצונם של ההורים. אם אתה לא רצוי בחדר הלידה, או אם ההורים החדשים לא רוצים מבקרים מיד, להתאים את רצונם ללא רגשות קשים. זה לוקח זמן להורים מתחילים להבין מה נוח ומה לא.

לעתים קרובות יותר אתה יכול פיזית להיות עם הנכד שלך, כך יהיה קל יותר לבנות מערכת יחסים. אולי בני המשפחה שלך רוצה לתרום לקרן נסיעות במקום מתנות אחרות עבור ימי הולדת וחגים אחרים.

ילדים קטנים אוהבים לשחק עם טלפונים, אך לעתים קרובות הם קופאים כאשר מתבקשים לדבר בטלפון. זה עוזר אם הזמן הוא להפריש עבור שיחות טלפון כאשר הנכד שלך לא עייף מדי ולא הרבה אחר קורה. שימוש בהגדרת הרמקול עשוי גם להקטין את הלחץ על הילד. שימוש באסטרטגיות אחרות המתאימות לגיל יעשה את שיחות הטלפון שלך עם הנכדים יותר סיפוק.

השתמש בכוח הצילום

הקפד לספק את ההורים עם תמונות שלך, במיוחד תמונות שלך עם הנכד שלך אם אפשר. בקש מהם להציג את התמונות שבהן הנכד שלך יכול לראות אותם ולהראות את התמונות לנכד שלך לעתים קרובות.

שקול ליצור ספרי צילום שאתה יכול לשלוח לנכד שלך. שירותים רבים זמינים ליצירת ספרי צילום. במרבית, אתה יוצר את הספר באינטרנט, הוספת תמונות דיגיטליות, והוספת טקסט. הספר שלך נשלח לאחר מכן באופן אלקטרוני כדי להתפרסם בפורמט רך או בכריכה קשה. ספרים סיים בדרך כלל עלות $ 10-50, בהתאם לגודל ואת הפורמט.

עוד מקום נהדר עבור תמונות הוא אתר משפחתי שבו כל בני המשפחה יכולים לפרסם תמונות וחדשות. אם יש לך מעצב אינטרנט במשפחה שלך, הוא או היא יכולים ליצור אתר משפחתי, או שאתה יכול ליצור דף קבוצה בפייסבוק. על ידי הסתכלות באתר לעתים קרובות, הנכד שלך יכול להכיר גם את בני המשפחה כי הוא או היא מעולם לא פגש.

אם אין לך מצלמה דיגיטלית ואתה יכול להרשות לעצמך אחד, לקנות אחד. צילומים דיגיטליים הם משב רוח כדי לצרף דוא"ל ולשתף מיליון דרכים אחרות. זה גם ממש קל לכתוב אותם לאחד אתרי שיתוף תמונות שונים.

תמונות סטנדרטיות ניתן להשתמש באותן דרכים, אבל בשלב נוסף של שימוש בסורק נדרש בדרך כלל.

הקש לתוך טכנולוגיה חדשה

מצלמות רשת יכולות לסייע בשמירת המשפחות. אפילו תינוקות נראים כאילו הם לוקחים מצלמות רשת, אולי משום שרובם כבר רגילים לטלוויזיה. אלה עם iPhones או iPads ייהנו באמצעות FaceTime. אחרים יצטרכו איזה סוג של תוכנית וידאו צ'אט או יישום. סקייפ היא התוכנה הפופולרית ביותר קורא וידאו. סקייפ קל להגדיר, ואתה יכול סקייפ עם ילדים בכל הגילאים.

כמו הנכד שלך גדל, תוכל לשמור על קשר באמצעות דוא"ל או הודעות SMS. כאשר הנכד שלך מבוגר מספיק כדי להשתמש בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות, זוהי דרך נוספת להתחבר. אתה צריך, עם זאת, לדון עם זה עם הנכד הראשון. כמה נכדים מתביישים לקבל את הסבים שלהם "חברים". חלקם יהיו מקובלים אבל אולי כדאי לקבוע כמה כללי הקרקע.

אם אתה מזועזע על ידי מילה קללה מדי פעם או תנוחה מתגרה, זה יכול להיות הכי טוב להתרחק אתרי הרשתות החברתיות לגמרי.

אל תשכחו את הדרכים הישנות

ילדים בכל הגילאים עדיין אוהבים לקבל דברים בדואר. מכתבים בכתב יד הם הטובים ביותר. אל תדאג כתב היד שלך; זה חלק מהאישיות שלך. אם אתה אמנותי, הוספת קריקטורות או סקיצות למכתבים שלך יהיה להיט גדול. אם כתב היד הוא מאבק בשבילך, קדימה ועיבוד המילה המכתבים שלך, אבל להוסיף חתימה אישית או הערה.

כרטיסי ברכה הם גם כיף לילדים להגיע. ילדים בכל הגילאים אוהבים את אלה שמשמיעים מוסיקה כשהם נפתחים. לבחור את האפשרויות שלך מתוך הומוריסטי סנטימנטלי. כרטיסי בעבודת יד או כרטיסים עשויים תמונה משפחתית גם בחירה טובה.

החבילה אפילו מרגשת יותר עבור ילד כדי לקבל את הדואר. כמה פריטים קטנים יותר טוב אחד גדול. אם פריט אחד מחמיץ את הסימן, משהו אחר יהיה להיט. בקשו מהורים לפרסם את ההתלהבות או הצרכים הקיימים של הילד באתר המשפחה.

משהו תוצרת בית עושה מתנה מיוחדת. הסבים הם crafters מוכשר יש טונות של אפשרויות, אבל פחות מוכשרים יכולים עדיין לעשות כמה מתנות מגניב. אם הילדים שלך הוקמו בבית, לשאול אם אתה יכול לשתול עץ או שיח שיכול להיות "עץ של ננה" או "עץ של סבא".

באמצעות אסטרטגיות אלה ואחרות, אתה צריך להיות חלק יקר של חיי הנכד שלך למרות קילומטרים בינך.

No Replies to "כמה ארוך סבים המרחק יכול להישאר קרוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 1