הפוך את הנישואין האחרונה על ידי הורדת הסיכויים שלך גירושין

הפוך את הנישואין האחרונה על ידי הורדת הסיכויים שלך גירושין

מחקר חדש מגלה כי אתה יכול להוריד את הסיכויים שלך להיות גרושים.

גורמים כדי להקטין את הסיכויים של גירושין

Bronson ו Merryman רשימת הגורמים שיכולים לעזור לזוג נמוך הסיכויים שלהם גירושים:

 • להיות לפחות בן 25. אם אתה מתחתן לפני גיל 25, ייתכן שיהיה חוסר ניסיון חיים ומיומנויות תקשורת, הכנסה נמוכה, והם מתחתנים מהסיבות הלא נכונות. מחכה עד גיל 25 לפחות, נותנת למוח הזדמנות להגיע לנקודת בגרות אינטלקטואלית, הידועה גם בשם "גיל התבונה".
  למידע נוסף על עידן ההיגיון.
 • אם אתה מתגורר, אתה עושה זאת מתוך כוונה להינשא. אם אתה חי ביחד כי זה נוח יתרון כלכלי, על הנישואין לא יכול להיות רעיון טוב.
  היתרונות והחסרונות של החיים יחד.
 • לכלה יש יחסים טובים עם אביה. לאחר מערכת יחסים טובה עם אבא שלך כמו שאתה גדל מספק לך מיומנויות תקשורת טובה הידיעה שאתה אהוב. נשים שיש להן בעיות עם אבותיהן עשויות לבחור בחירות לא הולמות בבחירת בן זוג.
 • החתן מראה נכונות לחלוק מטלות. אם שניכם מאמינים כי מטלות הבית הן אחריות הדדית, אתה מבטלים מקור פוטנציאלי העיקרי של הסכסוך הנישואין שלך.
  חשיבות שיתוף המטלות הביתיות.
 • אתה בא ממשפחה גדולה. מחקר מאוניברסיטת אוהיו גילה כי הכישורים החברתיים שנלמדו על ידי התמודדות עם האחים והאחיות שלך יכולים לעזור לך נישואים יציבים.
 • ההכנסה של בני הזוג יחד היא לפחות 50,000 $ בשנה. בעיות כלכליות הן הסיבה מספר אחת כי זוגות גירושים. כאשר שניכם לחוצים על התמודדות עם חשבונות איחור, חלומות שבורים, הוצאות שונות והצלת ציפיות, אספני ביל, ופחד כי אתה יכול לאבד הכל, טיעונים ואי הבנות להגדיל, ואת הנישואים שלך בסופו של דבר נמוך מאוד ברשימת העדיפויות שלך.
  שאלות פיננסיות על שניכם לדבר עליהם.
 • אתה קונה בית, שוקל רכישת בית, או שמירה לקראת רכישת בית ביחד. למרות בעלות על בית יכול להגביל את הזמן הפנוי זוג ויש לו ליצור לחץ כלכלי נוסף על זוג, רכישת הבית היא סימן של מחויבות להישאר יחד לבנות את העתיד שלך יחד.
  רק לחשוב פעמיים על שיפוץ בית.
 • יש לך השתתפו או מתכננים להשתתף בכיתה premarital. ככל שיותר כנסיות וקהילות מחייבות זוגות להיות בעלי השכלה טרום-לידתית, מחקרים חדשים מראים שלזוגות אלה יש קונפליקטים פחות פוגעים ותחושה גבוהה יותר של סאטסיפיקציה זוגית.
  למידע נוסף על חינוך לפני הנישואין.

האם זה נישואין אחרונה?

"בזמן החתונה של זוג, ישנם גורמים שכבר קיימים שיכולים להעלות את הסיכויים של גירושין עד גבוה ככל 70%, או להקטין אותו כמעט 20%."

"הדבר הראשון שיש לזכור הוא ששיעור הגירושין התייצב, לזוג הממוצע יש כיום סיכוי של 57% לראות את יום הנישואים ה -15 שלהם".

"... זוגות שהשתתפו בשיעורים לפני הנישואין או בייעוץ קיצצו את סיכוייהם להתגרש כמעט בשליש, אנחנו לא יודעים אם השיעורים אכן משנים את הזוגות, או אם אותם זוגות כבר ריאליסטיים ומתמצא בסכנות ( למה הם היו חכמים מספיק כדי לקחת את הכיתה), אבל ייעוץ לפני נישואין יכול להיות מתנה החתונה הטובה ביותר כל זוג צעיר יכול לקבל. "
מָקוֹר: האם זה נישואין אחרונה?, Time.com, 30 ביוני, 2006

למה זוגות גירושים

פו ברונסון ואשלי מרימן מצביעות על כך שבדרך כלל, בעוד שבגידה היא "שובר עסקאות מתמיד, עשיר או עני", הסיבות לגירושין מתבטאות לעתים קרובות במצבן הכלכלי.

 • טוב זוגות: גירושים על קונפליקטים אישיותיים.
 • זוגות עניים יותר: גירושין על אלכוהוליזם, התעללות גופנית, בעיות כסף.

מן ההודעות בפורומים שלנו נישואין, הרבה זוגות, ללא קשר למעמד הכלכלי שלהם, הם מתגרשים עקב התאמה מינית libidos.

אם אתה שוקל להתחתן או לדעת כמה עם מחשבות על נישואים, הקפד לקרוא מאמר זה נהדר על ידי פו ברונסון אשלי Merryman ב Time.com.

גורמים נוספים קביעת קטטה של ​​גירושין

שלושה גורמים מרכזיים אחרים יכולים לעזור לקבוע את הסיכויים שלך גירושים כוללים אם ההורים שלך התגרשו, הדתיות שלך, ואם היית נשוי בעבר.

 • הורים גרושים. זה יכול להעלות את הסיכויים של גירושין ב -14%, אבל סוג של סכסוך גירושין במשפחה היא שיקול מרכזי בקביעת מספר אחוז. איך ההורים שלך טיפלו גירושין שלהם ואת האחריות להורות היתה השפעה גדולה על הבריאות הרגשית שלך. ילדים יכולים לצאת מתוך "גירושין טובים" כמבוגרים בריאים מבחינה רגשית. קרא עוד על ההשפעה של גירושין על ילדים.
 • הבדלים דתיים. לדברי ברונסון ומרימן, מה שחשוב בנישואין הוא "כמה הם מסורים לתרגול אמונתם". אם אתם בנישואין בין-דתיים, ודאו שהנושאים הדתיים והציפיות מדברים עליהם ועוסקים בהם לפני החתונה. במהלך הנישואין שלך, בעיות בין דתי שלך יהיה צורך לבחון מחדש את החיים שלך לשנות ובמיוחד, כאשר יש לך ילדים. קרא על נישואין בין דתיים אבני נגף
 • נישואין שניים. אף על פי שבנישואים שניים יש להם בעיות עם בני זוג לשעבר וילדים חורגים, ברונסון ומרימן כותבים ש"נישואין שניים מהמעמד הבינוני רק בסיכון של 3% יותר מנישואים ראשונים ". אם אתם מתקרבים לנישואין בפעם השנייה, יחד עם מדברים על הציפיות שלכם, שניכם צריכים לדון ביסודיות על שלושת הנושאים הגדולים: בני זוג לשעבר, ילדים וכסף. טיפים לניסוח מחדש

  No Replies to "הפוך את הנישואין האחרונה על ידי הורדת הסיכויים שלך גירושין"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   9 + 1 =