מבלה יותר מדי זמן עם החותנים?

מבלה יותר מדי זמן עם החותנים?

שְׁאֵלָה: האם אנחנו מבלים יותר מדי זמן עם החותנים?

משפחתו של בעלי דורשת הרבה מזמננו. החותנים שלי גרים במרחק של כמה שעות ומצפים שנבקר מדי כמה שבועות. אנחנו מבלים את כל החגים עם החותנים שלי. אני לא כל כך קרובה למשפחה שלי, אז לא חשבנו אפילו בתור. יש לנו ילד יחד, והחותנים שלי באמת רוצים להיות חלק מהחיים של נכדם, שאני מעריך.

אבל אני רוצה לבלות קצת יותר זמן כמו המשפחה שלנו, ואני לא באמת רוצה לנסוע הלוך וחזור כל הזמן. מה עלי לעשות?

תשובה: לבלות את הזמן עם החותנים הוא נושא רגיש כי כל הזוג הצעיר - ואפילו אנשים ותיקים נשואים - פנים. המפתח לדיון מוצלח בבעיות עם בן זוגך הוא להיות דיפלומטי, אך ישר. לדוגמה, במקום לומר, "אמא שלך משגע אותי, ואני לא יכול לבלות עוד דקה אחת בחוץ עם אותה", אתה צריך לומר, "אני חושב שזה נהדר שאמא שלך רוצה לבלות איתי, אבל אני לא "אנחנו לא רוצים את הזמן שלנו להיות חובה, וגם אני לא רוצה להחניק אחד את השני, אז אני חושב שאנחנו צריכים להגדיר כמה גבולות."

בעלך ייקח את זה באופן אישי אם אתה מבקר את ההורים שהוא אוהב, והוא כנראה לא יכול לראות את הפגמים של אמא שלו. להגיד דברים פוגעים על החותנים לבן הזוג שלך הוא רק הולך לגרום חיכוך ומתח בנישואין שלך, ואף אחד לא רוצה את זה.

בחר את המילים שלך בזהירות על ידי אומר מה אתה מרגיש בלי להיות מתכוון או לשים מישהו למטה. למען האמת, עצה זו תסייע לשפר את התקשורת הנישואים שלך בכלל, ולא רק כאשר מדברים על in-law.

אתה צריך להסביר לבעלך שאתה רוצה לזייף את המשפחה שלך איתו.

זה אומר ליצור מסורות משלך ולעשות זיכרונות יחד כי הם נפרדים ממשפחות המוצא שלך. הצעת פשרה כי אתה מבקר עם משפחתו בתדירות נמוכה יותר. הוא צריך לעשות קצת זמן לבד עם הוריו, ואולי הוא ירצה להביא את הילד שלך לטיולים האלה. אבל אתה לא תמיד צריך ללכת איתם. כמו כן, מציע לך לחגוג כל חג אחר עם החותנים שלך, כך שתוכל לארח כמה חגים בבית שלך עם רק שלושה. כדאי גם לשקול להזמין את החותנים למגרש שלך לכמה הזדמנויות, אז אתה לא תמיד sclepping על הצוואר של היער.

ודא כי אתה רגיש הבעל שלך ואת החותנים שלך. אין כללים איתנים כשמדובר לבלות עם המשפחה המורחבת. כל משפחה צריכה להמציא לוח זמנים ולהגדיר גבולות שעובדים בשביל זה. עם זאת, ברגע שאתה מתחתן, אתה ובני הזוג שלך להיות משפחה. למרות שזה קשה, שניכם צריכים להתנתק ממשפחת המוצא שלך. זה לא אומר שאתה צריך לנטוש את ההורים ואת המחותנים או אפילו משפחה אחרת, כמו דודות, דודים, ובני דודים. אבל אתה צריך לפתח סוג חדש של יחסים איתם, כך שאתה יכול ליצור את המשפחה החדשה עם הבעל והילד.

No Replies to "מבלה יותר מדי זמן עם החותנים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 2