לפני שאתם חוגגים את החגים עם ילדי האומנה שלכם

לפני שאתם חוגגים את החגים עם ילדי האומנה שלכם

הורות אומנה ילדים יכול להיות אתגר בכל עת של השנה, אבל החגים נראה מלחיץ יותר. יש טונות של הצדדים להשתתף, מתנות לקנות, ואת המתח הפיננסי באמת יכול להביא אדם למטה. קבל 8 רעיונות מהירים של דברים לעשות במשפחה אומנת שלך לפני החגים להגיע לכאן, כך שאתה יכול לקבל זמן ליהנות כוס של שוקולד חם.

זכור את כל הדברים הקטנים שהופכים את העונה כיף

האם יש לך גרביים נוספות עבור ילדים אומנה נכנסים הביתה ברגע האחרון?

אין זה נדיר שילד יגיע בערב חג המולד. מה דעתך על מתנות נוספות לחנוכה או לקוואנזה?

עזרה ילדי האומנה שלך להבין את העונה

רוב ילדי האומנה שנכנסו לביתנו לא הבינו את חג המולד. קח את הזמן לקרוא כמה ספרים. להסביר את הרגשות שלך על העונה ולעזור לילד ללמוד ליהנות העונה ברמה אחרת.

תוכנית כל מתנות עבור לידה המשפחה בין אם אתה או הילדים

האם אתה הולך לתת את ההורים הלידה מתנה פשוטה החג הזה? נתתי אלבומי תמונות של ילדיהם או תמונות ממוסגרות. מה עם שוברי אוטובוס כדי שיוכלו להגיע לעבודה או לביקורים? איזו דרך מצוינת לעזור במאמצי האיחוד. זכור כי כמה ילדים אומנה לא חוו מתן מתנות לאחרים. הרעיון אולי אפילו לא לעבור את דעתם, אז להיות שם כדי להוביל את הדרך.

דון בתאריכים של ביקורי משפחה של ימי הולדת

צור קשר עם העובד שלך בתחילת העונה.

שמור על ראש פתוח, אבל גם עו"ד על הצרכים של המשפחה שלך. זכור את לוח הזמנים של החג ואת ההתנהגות של הילד לאחר הביקורים. זכור, רוב העובדים צריכים על הודעה של שבועיים לעשות כל שינוי משמעותי.

שעונים עבור סימנים של בלוז חג

חגים יכולים להיות תקופה קשה עבור משפחות אומנה רבות.

זה בדרך כלל זמן למשפחה ולילד שאינו עם משפחתו הלידה, זמן לזכור את אלה שהם היו צריכים להיפרד. לכל המשפחות יש רגעים טובים, גם אם הם מעטים. רגעים אלה אומר העולם לטפח ילדים במערכת. זיכרונות אלה הם לפעמים הדבר היחידי שנותר להם ממשפחת הלידה. זה יכול, עם זאת, להיות רגע נהדר מליטה למשפחות אומנה - זמן לשבת ולשתף זיכרונות.

פנה לעובד שלך על כל תאריכי נסיעה

אם אתם מתכננים לעזוב את העיר לחגים, צור קשר עם העובד שלך מראש. רוב דורשים לפחות שבועיים הודעה. צריך להיות זמן רב לעובדים לארגן שוברי נסיעה לילד, או אם יש צורך בהפסקה אם הילד אינו מסוגל להשתתף.

תוכניות פעילות לילדים ליהנות במהלך הפסקה מבית הספר

זה יכול להיות זמן נהדר לעבוד על ספרי החיים, כאשר שיעורי הבית הוא לא נטל. אם אתה מתחיל לקבל קצת בקתה מטורף לחפש פעילויות מחוץ לבית כגון השתתפות YMCA לשחייה או הספרייה.

הכן את המשפחה המורחבת ואת ילדי האומנה שלך למשפחה

חגים או מפגשים משפחתיים גדולים הם מצב קשה עבור הצגת ילדי אומנה המשפחה המורחבת שלך.

המשפחה המורחבת שלך עשוי להרגיש לא נוח על הבחירה שלך להיות הורה אומנה מלכתחילה. המפגש עם הילד / אומנה יכול לעזור למצב זה או לאשר את חששותיהם.

No Replies to "לפני שאתם חוגגים את החגים עם ילדי האומנה שלכם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 5