עצור סיום: הופכים קן ריק

בילית כמעט שני עשורים לקראת סיום הלימודים של ילדיך, ועכשיו זה כאן. אתה נרגש כלפיה. אתה גאה מעבר לכל אמונה. אבל אתה גם לא בטוח מה שקורה לפנים בשבילך. הנה 4 טיפים חיוניים כדי להפוך קן ריק יחיד ההורה.

א single mom and her daughter on graduation day.

לחגוג את כל העבודה הקשה שלך על יום הסיום.
גלריית תמונות

הסיום הוא לא רק ציון דרך שלך ילדים חַיִים. זוהי גם הזדמנות לחגוג את הדרכים רבות אתה התגברו על מכשולים, הציגו דוגמה חיובית, לימדו את החשיבות של עבודה קשה, הדגישו את פתרון הסכסוכים בדרכי שלום, ונתנו לילדכם תחושה של אהבה בשפע וללא תנאים. זו היתה משימה לא קטנה! אז לקחת קצת זמן לחגוג אתה- התפקיד שלך, הערך שלך, ההשפעה שלך. אם לא עשית זאת כבר, זהו הזמן המושלם לעשות טיפול עצמי מכוונת הרגל.

02
של 04

הרחב את הפרספקטיבה שלך

אִשָׁה writing in a journal.

תן לעצמך קצת זמן לרשום את המחשבות שלך ביומן.
צילום © Cultura RM בלעדי / DUEL / Getty תמונות

נכון שהפעם בחייך מרגישים כמו הפסד, אבל זה לא רַק אובדן. זו גם התחלה חדשה. להרשות לעצמך לקחת פרספקטיבה רחבה של מה שקורה יהיה לצייד אותך כדי להפוך את המעבר המריר הזה לנקודת מפנה אישית וחיובית. אם עדיין לא התחלתם ביומן, קחו אחד מהם עכשיו ורשמו את מה שאתם מרגישים.

03
של 04

לעשות שלום עם הילד שלך "למבוגרים בלבד"

צָעִיר woman with blue hair

אפשר לילד הבוגר שלך להחליט בעצמה.
תמונה של מרי קילן / Getty Images

כאשר הילד שלך מפעילה עצמאות, הוא או היא עשויים לרצות לבלות פחות או יותר זמן עם ההורה השני. זה יכול להיות מאתגר, במיוחד אם ההורה הזה לא היה חלק גדול מחייו של ילדך עד לנקודה זו. זכור, עם זאת, כי נתת לילד שלך את מיומנויות היחסים הדרושים כדי לקבל החלטות בריאות, ואת השנים הבוגרות הצעירות הם זמן שבו הוא או היא צריכה להשתמש במיומנויות אלה באופן עצמאי, ללא בהכרח מייעץ לך קלט. אמנם זה עלול להרגיש כמו אובדן חוזר, אתה יכול גם לבחור להציג את זה עם ביטחון מלא ילדך ומה לימדת אותו או אותה.

04
של 04

יצירת שגרות חדשות

א mom using a tablet.

יצירת שגרות חדשות עבור עצמך כפי שאתה להסתגל להיות נסטר ריק.
צילום: ג 'יימי גריל / Getty Images

לבסוף, זה הזמן בשבילך לחקור תחומי עניין חדשים ולעשות כמה דברים שאתה מדי פעם חשבתי על אבל מעולם לא היה זמן. אולי אתה רוצה להתחיל לצאת, לקחת בכיתה, או להתחבר מחדש עם כמה חברים ותיקים. עכשיו זה הזמן. למעשה, מתחיל לרדוף אחרי כמה דברים "רק בשבילך" בחודשים המובילים עד הסיום של הילד שלך יהפכו להיות "הורה קן יחיד ריק" קל יותר לקבל ולהעביר דרך.

No Replies to "עצור סיום: הופכים קן ריק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 + = 68