איך לכתוב הערה לילד

איך לכתוב הערה לילד

בעולם עסוק שלנו עם כל כך הרבה דרישות על הזמן שלנו, אנחנו מתחילים לאבד את אמנות כתיבת מכתבים. כל כך הרבה תקשורת עכשיו הם על ידי הודעות טקסט, פתקים דביקים או הערות מהירות חולפת.

אבא שלי מעולם לא היה סופר מכתבים כל השנים שגדלתי. הוא עבד במשמרת עבודה ולעתים קרובות שתי משרות, כך שהיו פעמים הייתי הולך שבוע בכל פעם בלי לראות אותו. אבל בשנות העשרה המאוחרות שלי חייתי באירופה שנתיים, ואבא שלי כתב לי כל שבוע במשך שנתיים תמימות.

אז, קח את הזמן לכתוב הערות אהבה לילדים שלך.

קושי: קַל

זמן דרוש: כמה דקות

הנה איך:

 1. תהיה ספציפי. הערות האהבה הטובות ביותר הן ספציפיות וענייניות. אמנם זה נחמד להגיד שאתה אוהב את הילד שלך, עדיף לומר מה גרם לך לכתוב את ההערה. אתה יכול להתחיל עם ביטוי כמו, "אני אוהב את זה ...". או "התרשמתי מאוד לפני כמה ימים ..."
 2. לתת מחמאה. כמו מארק טוויין אמר, "אני יכול לחיות במשך חודשיים על מחמאה טובה." כולנו אוהבים להיות משבחים, והילדים שלנו אינם יוצאי דופן. דרך טובה להתחיל משפט חינם היא "אתה הכי נפלא ...". תן לה לדעת מה אתה אוהב על מה שהיא עושה וכמה אתה מתרשם.
 3. תגיד איך הילד שלך גרם לך להרגיש. השתמש "I-message" כאן. "אני כל כך _______ כי אתה ..." היית גאה? נַעֲנֶה? נִרגָשׁ? מעודדת? אז אמור את זה!
 4. תן עידוד. לפעמים הערות אהבה לילד שלך מתאימות כמקור עידוד. פתק המבטא ביטחון לקראת מבחן בבית הספר, ביטוי של אומץ מול משפט או אתגר, תזכורת שהחיים טובים גם כאשר היא לא עושה את הקבוצה - כל אלה נושאים עבור הערות אהבה. אתה יכול להתחיל ביטוי עידוד עם מילים כמו "אתה יכול לעשות ...".
 1. הכרת תודה. הערות אהבה תמיד טוב כאשר הילד שלך עושה משהו כדי לעזור או להראות את אהבתה. כל שעליך לעשות הוא להתחיל ביטוי כזה עם "תודה על ...".
 2. לתת אהבה. כאבות, לפעמים אנחנו טובים יותר בזיכרון של ביטחון מאשר כשאנחנו אומרים "אני אוהב אותך". אז בפתק שלך, לומר משהו שמבטא אהבה. "אתה כל כך מדהים ואני גאה להיות אבא שלך, אני אוהב אותך כל כך".

  טיפים:

  1. השתמש במדבקות ובחותמות. עבור ילדים צעירים יותר, ובנות לנצח, מדבקות וחותמות מעטרים את ההערות שלך יהיה מוערך. קנה כמה חבילות של מדבקות או כמה חותמות ולשמור אותם נוח. הם לא חייבים להיות תמיד לבבות ודובים. סמלים ספורט, ספינות רקטות, רק קצת צבע יעבור דרך ארוכה.
  2. כתוב בגוף שלישי. כמה אבות אני יודע לתת חיית המחמד משפחה או חבר דמיוני להיות המחבר של רשימות שלהם. כתב היד שלך יהיה, כמובן, לתת את זהותו האמיתית, אבל לפעמים זה יכול להיות כיף להיות קצת יצירתי.
  3. שלח אותו בקוד. אבות יכולים לברוח עם קצת כיף הערות האהבה שלהם. אתה יכול לכתוב את ההערה בקוד (מספרים עבור אותיות, אותיות אחורה וכו '), כך שהילד יצטרך לחשוב קצת לפענח את ההודעה.
  4. מצא מקומות לא צפויים להערות. השאירו את ההערות איפה הילד ימצא אותם אבל לא מצפה להם. השארתי פתקים בנעליים, בתיבות צהריים, תרמילים, תיבות בית ספר, מתחת לכריות והודבקו על ההגה. פתק בלתי צפוי במקום בלתי צפוי הוא לגמרי כיף עבור הילד שלך.
  5. כתוב מהכביש. אם אתה מחוץ לעיר, לקנות גלויה תמונה ולשלוח אותו עם פתק אהבה על זה לילד שלך. הם יאהבו את התמונה של איפה היית, ויהנו יותר את ההערה אהבה.

   מה אתה צריך:

   • עיתון
   • עט או עיפרון
   • עפרונות צבעוניים או סמנים
   • מדבקות או חותמות

   No Replies to "איך לכתוב הערה לילד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3