תוכניות מסובסדות בעלות נמוכה לטיפול בילדים עבור משפחות צבאיות

תוכניות מסובסדות בעלות נמוכה לטיפול בילדים עבור משפחות צבאיות

מציאת טיפול בילדים יקרים היא דאגה עיקרית להורים צבאיים רבים - ומובן מאליו. החדשות הטובות הן כי אם אתה מועסק, מחפשים עבודה, הולך לבית הספר או פשוט צריך הפסקה, יש מספר או מעולה הילד טיפול תוכניות זמין.

לפני שנכנס לפרטים הספציפיים, עליך לדעת כי קיימות שתי תוכניות עיקריות בחסות הצבא, שכל אחת מהן מציעה מגוון אפשרויות שנועדו לענות על הצרכים הייחודיים של משפחות צבאיות.

שתי התוכניות הללו הן התכנית לפיתוח הילד הצבאי ומבצע "טיפול בילדים צבאיים".

תוכנית לפיתוח הילד הצבאי

למרות שמשרד ההגנה מפקח על תוכנית זו, לכל סניף של הכוחות המזוינים של ארה"ב יש תוכנית לפיתוח הילד שפועלת תחת ההנחיות שנקבעו על ידי ה- DoD. התוכנית לפיתוח הילד הצבאי מציעה שלוש אפשרויות עיקריות:

 1. מרכזי התפתחות הילד. לרוב המתקנים הצבאיים יש לפחות מרכז אחד לפיתוח ילדים (מעונות יום). מרכזים אלה מספקים טיפול לילדים החל מששה שבועות עד גיל 12. העמלות נקבעות לפי סולם הזזה, ורשימות המתנה אינן נדירות.
 2. משפחה טיפול בילדים. אלה הם למעשה במעונות יום בבית, הממוקמים או במתקן הצבאי. כמו מרכזי התפתחות הילד, הם מקבלים תינוקות וילדים עד גיל 12. בתי ילדים לטיפול בילדים ובמרכזי פיתוח הילד חייבים לעמוד בסטנדרטים בטיחותיים וחינוכיים דומים. אחד היתרונות הגדולים של משפחה טיפול בילדים היא שהם גמישים יותר והם לעתים קרובות פתוחים במהלך שעות לא מסורתיים, וזה נהדר אם אתה ו / או את בן / בת הזוג עבודה לילות, ערבי או בסופי שבוע.
 1. תוכניות גיל בית הספר. כפי שהשם מרמז, תוכנית זו מספקת פיקוח וטיפול לילדים 6-12 לפני ואחרי שעות הלימודים. לפעמים תוכנית זו ממוקמת באזור נפרד של הילד פיתוח מרכז. עם זאת, הצבא הקימה שותפויות עם תוכניות נוער רבות, כולל מועדון בנים ובנות של אמריקה, 4-H מועדונים, ואחרים. מכיוון שארגונים אזרחיים אלה מציעים תוכניות מצוינות כאלה, רוב התוכניות לילדים בגיל בית הספר מוצעות באמצעותם במקום באמצעות מרכזי פיתוח הילד.

  מבצע טיפול בילדים צבאיים (OMCC)

  טיפול ילדים Aware יש שותפות עם כל ענף של השירות כדי ליצור שונים מסובסד טיפול בילדים תוכניות לילדים של מנוהל / מנוהל servicemembers ב Active, Guard, ואת רכיב המילואים. לחץ על אחד הקישורים הבאים כדי לראות את התוכניות הזמינות על ידי הסניף שלך. צבא, חיל הים, חיל האוויר, חיל הים. התוכניות המפורטות להלן הן צבא ממוקד, אבל כל ענף יש משהו דומה עבור חבריה.

  1. טיפול בילדים בשכונה שלך (MCCYN): תוכנית זו נועדה לענות על הצרכים של משפחות צבאיות אשר אינם חיים על או ליד מתקן צבאי. 
  2. צבא הילד טיפול בשכונה שלך (ACCYN): בדומה ל- MCCYN תוכנית זו מספקת טיפול מסובסד בילדים לגייס או לפרוס משפחות, ריזרב ומשמר גרים שחיים מחוץ לפוסט אך בקרבת מתקנים צבאיים שונים.
  3. תוכנית גיל ביה"ס בשכונה שלך (ASPYN): זוהי תוכנית לפני ו afterschool לילדים של גיוס או לפרוס פעיל, מילואים ושומרים חיילים. נכון לעכשיו, תוכנית זו זמינה ליד שמונה עמדות שונות של הצבא. מידע נוסף אודות ASPYN מוצג כאן.
  4. תן להורים הצבא הפסקה: שלא כמו היוזמות האחרות, תוכנית זו נועדה לתת לבני זוג / אפוטרופסים הפסקה על ידי מתן עד 16 שעות של טיפול בילדים לכל ילד עד גיל 12. כדי להעפיל את servicemember חייב להיות פריסת שמורות או Guardsman.

   משאבים נוספים

   אם מסיבה כלשהי, אתה לא יכול להבטיח את הטיפול בילדים באמצעות אחת התוכניות לעיל, או אם אתה פשוט צריך בייביסיטר מדי פעם או עוזרת בית, הקפד לבדוק את Sittercity- מסד נתונים מקוון, כי אלפי תכונות של sitters מראש ואת המטפלות.

   בתור יתרון נוסף, Sittercity יש שותפות עם DoD לתת למשפחות צבאיות בכל הענפים ורכיבים חברות חינם, פוטנציאל להציל משפחות צבאיות תקן $ 140 דמי חבר שנתי. 

   עודכן על ידי ארמין ברוט, יוני 2016

   No Replies to "תוכניות מסובסדות בעלות נמוכה לטיפול בילדים עבור משפחות צבאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − 51 =