חובה לקרוא מאמרים להורים של פעוטות

תִינוֹק daughter standing on fathers feet

רומונה רובינס צילום / Image Source / Getty Images

הורות פעוט? מאמרים אלה עבור הורות לפעוטות כולל מקבל אותם לישון במיטה משלהם, טיפים להשגה אותם מלקחת את החיתול שלהם, סודות גמילה מחיתולים, כיצד לגדל פעוטות רגזניות, אסטרטגיות להתמודדות עם התפרצויות, ורעיונות כדי לעזור להעסיק אותם הם שלנו הכי פופולארי. אנו מבינים כי גידול פעוטות יכול להיות אתגר ומאמרים אלה יכולים לעזור!

02
של 07

איך אנחנו מרימים פעוטות רגזניים

בְּכִי child at the beach

צילום על ידי ריק לאו / מומנט Open / Getty Images

רוב הילדים, במיוחד כאשר הם פעוטות, יש סיבות לגיטימי להתכה. המפתח כהורה הוא לברר מה ההדק הוא, והימנעות ממנו. להיות זהיר של טריגרים אלו ולתת להם תשומת לב עקבית, הרבה חיבה, ושגרה עוברת דרך ארוכה לסייע לטפח פעוט שמח.

03
של 07

הסודות של אימון בסיר

קטן Feet on the Potty

ssj414 / E + / Getty תמונות

אם אתה מוכן להתחיל לחשוב על סיר לילה אימון הפעוט שלך, טיפים אלו יעזרו לכם לקבוע אם הילד שלך מוכן, מה יכול להיות השיטה הטובה ביותר עבורך ועבור ילדך, ובסופו של דבר אתה תראה כי זה אינה גמילה מחיתולים" לא מרתיעה משימה כפי שזה נראה, אם אתה מתחיל מוכן.

04
של 07

רעיונות לשמור על הפעוט שלך הכבושים

קטן boy playing with finger paints

טינה וגיאר / קולטורה / גטי

למרות השמירה הפעוטה שלך כבושים נראית כמו משימת חת, יש דרכים לשמור תינוקות ופעוטים שנכבשו ב עיסוקים שמחים ובטוחים כך אמא שיכולה להזיז דברים. מתן הזדמנויות עבור אותם לחשב את השרירים שלהם בפועל מיומנויות מוטוריות שלהם קל יותר ממה שאתה יכול לחשוב! הנה כמה רעיונות נפלאים כדי לשמור על הפעוט שלך הכבושים  שאינם כוללים נדנדות, מרכזי פעילות וטלוויזיה.

05
של 07

אסטרטגיות לטיפול בהתקפי זעם

קטן Boy making a sad face, whining

טטיאנה קאופמן / מומנט / גטי

למרות התקפי זעם הם נורמליים, הם אף פעם לא נעים או בזמן. החדשות הטובות הן כי יש דרכים שאנחנו יכולים להתמודד עם התקפי זעם כדי לגרום להם פחות מלחיץ! תוכלו למצוא דרכים לעבוד הכי טוב להרגיע את הילדים שלנו כאשר יש להם התמוטטות.

06
של 07

טיפים להשגת פעוט לישון בשינה שלהם

טודלר girl (2-3) sleeping on bed

אלווה אטיין / Getty תמונות

איך פעוט שלך לישון במיטה שלהם יכול להיות אתגר! מצאנו, עם זאת, עם כמה שינויים, מקבל פעוט לישון במיטה שלו יכול להיות מושגת במהירות. הנה כמה עצות כך שכולם מקבלים לילה טוב לישון!

07
של 07

טיפים לעצור את הפעוט שלך מנטילת החיתול שלו

הפוך Child

cujo19 / E + / Getty תמונות

אם יש לך פעוט כי הוא לא ממש מוכן לסיר הרכבת אבל לא לשמור על החיתול שלו או שלה, אז אתה לא לבד. טיפים אלה יעזרו!

No Replies to "חובה לקרוא מאמרים להורים של פעוטות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 + = 80