להתחיל מוקדם על חג המולד כיף – insightyv.com

להתחיל מוקדם על חג המולד כיף

אם חגיגה החג שלך עם הנכדים שלך מוגבל יום אחד או אפילו שניים, אתה מפסיד על הרבה כיף. אל תחכו עד החג בפועל להתחיל לחגוג. מלאו את השבועות שלפני חג המולד עם פעילויות חג המולד האלה, עם הצעות לסבים ולסבים.

Friday
של 12

תן ספרי חג

סָבָּא אוֹ סָבתָא and grandchild share christmas book

תמונה © גטי

הנה מתנה זה טוב יותר ניתנה לפני חג המולד: ספרי חג. המועדפים של המשפחה המסורתית שלי הם עץ חג המולד של מר וילוובי ו עכבר סנטה. כמובן, אתה לא יכול להשתבש עם מהדורה מיוחדת של “זה היה הלילה שלפני חג המולד.

עבור סבים וסבתות למרחקים ארוכים, ניתן לשלוח את הספרים האלה ישירות לנכדים. A Hallmark הקלטה הספר הוא עוד אפשרות. להקליט את הספר לפני שליחת אותו, או לתת לנכד להקליט את זה. תיעוד מתמיד של הקולות הילדותיים האלה הוא מתנה גדולה לכולם.

02
של 12

בחר קישוט עונתי

צְלָלִית ornaments

תמונה © nestofposies.com

קישוטים לחג המולד הם מתנה נוספת זה טוב יותר ניתנה לפני חג המולד. בחר קישוט המציג את השנה, ויהיה לך מובנה שיא של Christmases בעבר. קישוטים בעבודת יד הם מיוחדים במיוחד, ואת הנכדים יכולים אפילו לעזור להפוך אותם. אם אתה קונה קישוטים עבור שליחת למרחקים ארוכים, קישוטים של עץ או שרף הם הבטוחה ביותר.

03
של 12

שלח תצלום משפחתי מיוחד

ידיים of mid adult woman and her grandmother holding up photograph

דניאל אינגולד / גטי

שיתוף תמונות חג המולד הוא דרך נוספת לקרב בני משפחה. ב”סבתות “,” סלמה וסרמן “ממליצה לסבים לשלוח מעת לעת את הנכדים הנבחרים מתוך הארכיון המשפחתי. כמובן, אתה לא רוצה להיפרד עם העותק האחרון של צילום, אבל זה קל לסרוק תמונה ולהדפיס עותק. הנכדים יאהבו במיוחד לראות תמונות של הוריהם נהנים מחג המולד של ילדותם.

אתה לא צריך להיות סבתא למרחקים ארוכים להשתמש רמז זה. הנכדים אוהבים לקבל דברים בדואר, גם אם הם גרים במרחק של רחובות משם.

04
של 12

לעשות אחוזה זנגוויל

שָׁחוֹר girl decorating gingerbread house

אריאל סקלי /

ביצוע בתי זנגוויל עם הנכדים הוא כיף גדול, וזה ממש קל עכשיו שיש ערכות. אם אתה שולח אחד לנכד שאינו גר בקרבת מקום, אנו ממליצים על אלה מראש אפויים, כמו שליחת ערכת הדורשת אפייה ממש לפני חג המולד עשוי לשלוח הורה לחוץ מעל הקצה.

אם אתה רוצה ליצור משהו מתמשך יותר, יש ערכות זנגביל הבית מלאכה להשתמש בחומרים כגון קרטון או טיט. הם לא כמו שיניים, אבל הם קצת יותר עמיד.

05
של 12

לגזור החוצה פתיתי שלג

אדם לבן family cutting out paper snowflakes

JGI / ג ‘יימי גריל / Getty תמונות

האם חלקת את הכיף לעשות פתיתי שלג עם הנכדים שלך? באפשרותך להשתמש בתבנית נייר להדפסה זו כדי ליצור פתיתי שלג דו – צדדיים. אם הנכדים שלך גרים רחוק, שלחו להם פתית שלג ואת העתק של תבנית פתית השלג. זה הסחה טובה לימי חורף ארוכים, גם אחרי חג המולד, כאשר מלאכה זה קל, ועם זאת סוג של קסום יהיה מוערך על ידי כל.

06
של 12

שלח פיג’מה חג שמח

מִשׁפָּחָה taking self portrait at home during Christmas

תמונות של Hero Images / Getty

חבל מאוד לחכות עד חג המולד כדי לתת לילדים מתנה של פיג’מה לחופשה. תן להם מוקדם בעונת החגים, והם יוכלו ליהנות מהם כל החורף. הם יהיו גם לבוש כראוי עבור אותם צילומי בוקר חג המולד. פיג ‘מות רגל הם תוספת נעימה. הנכדה הבכורה שלי אוהבת אותם, למרות שהיא כבר מעבר לשלב הפעוט.

אם הנכדים שלך לא בקרבת מקום, להזמין את הפיג ‘מות באינטרנט ויש להם אותם ישירות אל הנכדים. זה יוצר חוויה מהנה נוספת – משלוח של חבילה!

07
של 12

לערב את הנכדים בחסד

נְקֵבָה child filling Christmas donation boxes for children in need

תמונות

אין זמן כמו עונת החגים לשיעור על שיתוף עם אחרים. אם הנכדים שלך גרים קרוב אליך, אתה יכול לקחת אותם לבחור צעצועים לתרום לילדים נזקקים. ייתכן שיהיה לב תיבות תרומה באזור שלך. אם לא, עבור לאתר צעצועים עבור אתר האינטרנט והקלד את המיקום שלך.

אם הנכדים שלך לא גרים קרוב אליך, תן תרומה בשמם לארגון צדקה. Heifer International מספקת למשפחות במדינות מתפתחות בעלי חיים, עופות ופריטים אחרים כדי לשפר את רמת החיים שלהם. מתנות להתחיל ב 20 $, ואתה יכול להדפיס כרטיס או לשלוח דוא”ל להודיע ​​על המתנה שלך לנכדים שלך.

08
של 12

עזרה שלנו חברים נוצה פיין

קרועה Hand Of Person Feeding Budgerigar In Darkroom

תאילנדית יואן לים / EyeEm / Getty תמונות

חג המולד הוא גם זמן נפלא לזכור את היצורים האחרים שמשתפים את הפלנטה שלנו. הנכדים שלך ייהנו לקשט עץ כדי לשמש תחנת האכלה לציפורים בר.

אם הנכדים שלך לא גרים בקרבת מקום, את ציפורי בר Unlimited טבע חנויות יש מזינים ציפורים ופריטי מזון לציפורים. עובדי ידע יוכלו לייעץ לך על איזה סוג של מזינים ואוכל מתאימים המיקום של הנכדים שלך.

09
של 12

מבשלים עוגיות מסוימות

סַבתָא and grandchildren (3 yrs+2yrs) baking

ג ‘ני אליה פפיפר / Getty תמונות

אפיית עוגיות עם נכדים היא מסורת עתיקה. נסה את אחד המתכונים המסורתיים האלה, או ליצור כמה זנגוויל בנות ונערים.

זה קל עבור הסבים למרחקים ארוכים לחלוק את הכיף של עוגיות אפייה עם הנכדים שלהם. בזמן שאתה במטבח ערבוב המתכונים האהובים עליך, לערבב אצווה נוספת של החומרים היבשים, החבילה בשקית אטום, תחוב עותק של המתכון ולשלוח עבור המשפחה שלך כדי להשלים את העבודה. כמובן, אתה תמיד יכול לאפות תוספת אצווה ולשלוח אותו אליהם, אבל אז הבית שלהם לא יהיה מלא ניחוחות מיוחדים שאומרים “חג המולד”.

10
של 12

כתוב שיר נופש

אדם לבן grandmother helping grandson

KidStock / Getty תמונות

שיר שנכתב במיוחד עבור מישהו הוא אחד המתנות הטובות ביותר לתת ולקבל. אם היה לך ניסיון בכתיבת שירה, אתה לא צריך הרבה עזרה. אם אתה טירון, אתה עדיין יכול לכתוב שירים מיוחדים עבור הנכדים שלך. מה, אפילו יותר, מהנה היא לכתוב שירים עם הנכדים שלך. אם השירה מאיימת עליך, נסה את המדריך הזה צעד אחר צעד קל לכתוב שיר למישהו. בראש ובראשונה, יש כיף! אם אתה סבתא למרחקים ארוכים, אתה יכול לשלוח או לשלוח את השיר שלך למשפחה רחוקה.

11
של 12

להרים את הקולות שלך בשיר

מִשׁפָּחָה Singing at Home

קמיל Tokerud צילום בע”מ / Getty Images

זה כיף לשיר שירי חג המולד עם המשפחה, אבל לפעמים פתאום כל אחד מבני המשפחה הוא על פסוק אחר. בגלל זה אתה צריך גיליונות lyric. אתרי אינטרנט רבים תכונה מילים להדפסה עבור שירי חג המולד. אנחנו אוהבים את השילוב של שירים מסורתיים ועכשוויים ב- BlueBonkers. אם אתה סבתא למרחקים ארוכים, לאסוף את כולם סביב המחשב עבור Singalong סקייפ, או פשוט להרים את הטלפון ואת serenade יקיריכם.

12
של 12

השתמש בטכנולוגיה כדי לשתף ספר

בָּכִיר couple enjoying the net

ניקולסמקומבר / גטי

רוב הדרך האהובה על הסבים לקרוא ספר היא מכורבלת בכורסה גדולה עם נכד. עבור סבים וסבתות למרחקים ארוכים, זה לא תמיד אפשרי, אבל יש דרכים אחרות לחלוק את אהבת הקריאה שלך. סבתא סבתא יכול לחלוק ספר על סקייפ. אפשרות נוספת היא Readeo, אתר המאפשר לסבים ולנכדים לשתף ספרים על המחשב. האורחים יכולים לשתף את ספר החודש בחינם או לשלם תשלום עבור גישה לספרים נוספים.

No Replies to "להתחיל מוקדם על חג המולד כיף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.