איזה מידע על לידתו הורים האם מאומץ זכאי?

איזה מידע על לידתו הורים האם מאומץ זכאי?

רישומי אימוץ הם בדרך כלל סגורים לנצח כאשר אימוץ הוא סופי, אבל המשפחות המעורבות עשויות להיות שאלות על הרקע של הילד. מידע לא מזוהה כולל פרטים בסיסיים מאוד על משפחת הלידה של הילד. המאמצים והוריהם המאמצים רשאים לגשת למידע מוגבל זה למרות שנרשמו רישומי האימוץ.

באזורים מסוימים, אנשים מאומצים חייבים תחילה להירשם עם המדינה כדי לבקש את החלק הזה של רשומות האימוץ שלהם.

באחרים, הם יכולים פשוט לבקש את זה בכתב. ברוב המקרים, הם חייבים להיות לפחות בן 18. כמחצית מכל המדינות, מידע זה מסופק להורים המאמצים בזמן האימוץ והוא נשאר זמין עבורם עד שהילד הופך באופן חוקי לבוגר. קומץ מדינות מאפשר לאחים מלידה לבקש את המידע.

מידע שאינו מזוהה

על פי הגדרה, מידע לא מזוהה אינו יכול להוביל או לחשוף זהות של הורה מלידה - הוא אינו כולל את שם האב, תאריך לידה, כתובת או מספר טלפון. מגבלות אלה נועדו להגן על האנונימיות של הצדדים. מידע שאינו מזהה יכול לפעול בשני הכיוונים בכמה מדינות. הורה שנתן לילד לאימוץ עשוי להיות זכאי לאותו סוג מידע על המשפחה המאמצת.

בריאות ומידע רפואי

היקף המידע שנחשף יכול להשתנות ממדינה למדינה.

מידע רפואי ורפואי על הורים מלידה נכלל בדרך כלל משום שהוא יכול להיות חיוני לבריאותו ולרווחתו של הילד. זה כולל לעתים קרובות גילוי של כל הבעיות הרפואיות הפועלים במשפחות ההורים הלידה, כמו גם סוגי הדם.

גיל ההורים ומידע אישי

גיל ההורים של ההורים נחשבים לא מזוהים, כמו גם פרטים כמו צבע שיער, צבע עיניים, גובה ובנייה.

הרשומות עשויות לחשוף את המירוץ ואת הדת גם כן. הורים בהורים יכולים לבחור לחשוף את עיסוקיהם ורמת ההשכלה שלהם.

מקום לידה

מידע לא מזוהה עשוי לכלול את עיר הילד או את מקום לידתו, אם כי בדרך כלל הוא אינו מצטט את בית החולים. אם בית החולים היה מזוהה, זה יכול להיות עניין פשוט יחסית לבדוק רשומות הלידה עבור תאריך הלידה ואפס על ההורים המאמצים. מידע שאינו מזוהה יכול לכלול רק מדינה או אזור גיאוגרפי בתוך המדינה אם עיר הלידה של הילד מוגשת על ידי בית חולים אחד בלבד.

סיבות ההורים להנחלת הילד לאימוץ

הורים להורים עשויים גם הם לחשוף מדוע וכיצד הם הגיעו להחלטה למקם את ילדם לאימוץ. הם עשויים לכלול גם אזכור של ילדים אחרים שיש להם - הילד המאומץ של אחים מלאים או חצי.

זיהוי מידע

מידע ספציפי יותר לגבי הצדדים לאימוץ זמין ברוב המדינות אם ההורה מלידה חתם על הסכמה בכתב לשחרור המידע. מדינות מסוימות יש הסכמה הסכמה הדדית כך הצדדים לאימוץ יכול להירשם ומקווים כי הפרט הם רוצים לדעת יותר על סימנים גם.

מידע מזהה עשוי גם להיות גלוי על ידי צו בית המשפט אם לאדם המבקש את המידע יש סיבה משכנעת.

No Replies to "איזה מידע על לידתו הורים האם מאומץ זכאי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 + = 68