האם אתה מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית?

האם אתה מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית?

האם אתה תוהה אם אתה בנקודת החיים שלך כאשר אתה צריך להתחיל לחפש מערכת יחסים רצינית? האם יש לך זריקה לאחר fling ועכשיו הם דיון אם אתה צריך להתחיל לחפש את הדבר האמיתי? אם אתה מנסה להבין מתי אתה צריך לצאת למסע לקראת הפגישה "אחד", יש חמש שאלות מפתח שאתה צריך לשאול את עצמך כדי לקבוע אם מערכת יחסים רצינית היא הבחירה הנכונה בשבילך עכשיו.

כדי להבין אם אתה נמצא במקום שבו אתה באמת מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית, חשוב לדעת מה זה סוג של חיבור עם מישהו אחר בעצם כרוך. במובן הבסיסי ביותר, מערכת יחסים רצינית היא מערכת יחסים שבה אתה מחויב לחלוטין לבן הזוג שלך, אתה לגמרי פתוח וישר זה עם זה, אתה בוטח זה בזה עמוק, ואתה נמצא באותו דף לא רק במונחים של הערכים והאתיקה שלך, אלא גם על העתיד שלך ביחד.

איך אתה יודע אם אתה מוכן למערכת יחסים רצינית? אמנם אין גיל מסוים, ציון דרך או נקודת מפנה זה יכול להצביע בבירור כאשר אתה צריך מערכת יחסים רצינית, אתה צריך להסתכל פנימה ולהיות לגמרי כנים עם עצמך על מה שאתה באמת רוצה להרגיש בשלב זה בחיים שלך.

האם אתה רוצה להיות מחויבים באופן מלא לאדם אחר?

אם אתה תוהה אם אתה באמת מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית, אתה צריך להיות נרגש הסיכוי של מחויבת לחלוטין את עצמך למישהו אחר.

במילים אחרות, אם אתה מתגעגע לאינטימיות רגשית וגופנית, אז מערכת יחסים רצינית יכולה להיות אופציה מתגמלת עבורך. עם זאת, אם אתה מעוניין יותר היכרויות אנשים שונים ונהנים מערכות יחסים שאין להם מחרוזות המצורפת, אז אתה עדיין לא מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית.

האם אתה יודע מה אתה רוצה שותף?

כאשר אתה באמת מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית, אתה צריך לדעת אילו תכונות ואיכויות אתה מחפש אדם אחר. באופן ספציפי, אתה צריך להבין מה הלא negotiables שלך הם ומה המאפיינים חייבים שיהיו ברשותך שותף פוטנציאלי. לדוגמה, האם זה הכרחי כי השותף שלך מניות הדת שלך, אמונות פוליטיות, או אפילו זיקה שלך יוגה? ברגע שאתה יודע מה אתה באמת ערך אדם אחר, אתה הנחת היסוד למציאת מערכת יחסים של ערך בכל המובנים.

האם אתה עושה תירוצים?

במקרים רבים, אנשים נרתעים ממציאת מערכת יחסים רצינית משום שהם לא מאמינים שיש להם את הזמן או האנרגיה שסוג כזה של יחסים כרוך בהם. לדוגמה, אנשים רבים שיש להם לוח זמנים עבודה תובעניים הם נרתעים מחפשת מערכת יחסים רצינית כי הם מרגישים כאילו הם לא מסוגלים להקדיש את הכמות המתאימה של תשומת לב לאדם אחר. עם זאת, כאשר אתה באמת מוכן למערכת יחסים רצינית, תוכל לעשות תירוצים כי הם מונעים ממך ללכת אחרי מה שאתה באמת רוצה. למעשה, תוכל לתעדף ולבצע אסטרטגיות, כך שאחריות העבודה ומחויבויות חיצוניות לא ימנעו ממך קשר עמוק עם מישהו אחר.

האם אתה מרגיש לחוץ לתוך מערכת יחסים רצינית?

כאשר אתה באמת מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית, זה בגלל שזה משהו שאתה באמת רוצה. למעשה, סוג זה של שינוי החיים ההחלטה צריכה להיות אחת שאתה עושה בעצמך. ואם אתה בלחץ על ידי השותף שלך, את המשפחה שלך, או את החברים שלך לעשות את זה סוג של מחויבות רצינית לפני שאתה מוכן או מעוניין לעשות זאת, אתה הגדרת את עצמך על כישלון בעתיד.

האם אתה מוכן לקחת סיכון?

לבסוף, חשוב להבין כי רודף מערכת יחסים רצינית אומר שאתה צריך לקחת סיכון. באופן ספציפי, לא רק אתה לגמרי לפתוח את עצמך עד למישהו אחר ולהפוך את עצמך פגיע רגשית, אבל אתה גם לשים את הלב על הקו. עם זאת, מבלי לקחת את הקפיצה הענקית הזו של אמונה, לעולם לא תוכל ליהנות מהקירבה שמערכת יחסים רצינית יכולה להביא, שכן חלק מכם עדיין נשמר בכבדות.

החדשות הטובות הן שכאשר אתה באמת מוכן להמשיך בקשר עמוק יותר עם מישהו אחר, תוכל לקחת את הסיכון הזה וליהנות מהיחסים מתגמלת שאתה רוצה וראוי. 

No Replies to "האם אתה מוכן לקיים מערכת יחסים רצינית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 − 46 =