האם החבר שלך נישואין? | insightyv.com

האם החבר שלך נישואין?

האם החבר שלך נישואין?

כאשר אתה היכרויות גבר ותשוקה הנישואין יום אחד, אתה רוצה לשים לב על היבטים מסוימים של חייו. זה קריטי לעשות את הבחירה הטובה ביותר ולא להיות שולל על ידי התאהבות או התמקדות על דברים באמת לא כל כך חשוב. להלן חמישה סימנים כי החבר שלך גם להפוך בעל טוב.

1. הוא עקבי

להיות עקבי לא אומר החבר שלך הוא משעמם או צפוי.

זה אומר שאתה יודע שאתה יכול לסמוך עליו. אם הוא אומר שהוא יטלפן אליך או ייקח אותך מהעבודה, אתה יודע שהוא לא יתפוצץ. זה סוג של גבר שאתה רוצה להתחתן. להיות עקבי גם אומר שהוא לא לרוץ חמים וקרים עליך כל הזמן. להיות עקבי לעתים קרובות הולך יחד עם כיבוד אותך וטיפול לך היטב. זה גם סימן שהוא לא רק חושב על עצמו!

2. הוא אחראי מבחינה כספית

האיש שאתה יוצא לא צריך להיות מיליונר או להיות מסוגל לקנות לך מתנות יקרות לכל אירוע. להיות אחראי מבחינה כלכלית אומר שיש לו הרגלי כסף טובים. הוא לא נכנס לחובות כי הוא רוצה מסך טלוויזיה גדול חדש. הוא משלם את חשבונותיו בזמן ומלא. אדם אחראי מבחינה כלכלית יהיה גם חשבון חיסכון עם חיסכון למעשה זה! לאחר חשבון חיסכון חשוב לכולם יש במקרה של אובדן עבודה או חירום.

אתה רוצה לדעת שהאיש שאתה עומד להתחתן יהיה אחראי בכסף.

3. הוא תומך במטרות שלך

זה קל עבור מישהו לומר שהוא תומך במטרות שלך וחלומות, אבל אם הוא באמת תומך החלומות שלך מעשיו יראה את זה. אם אתה צריך לעבוד דרך סוף השבוע על הפרויקט, האם החבר שלך להתרגז או שהוא זורק את ארוחת הצהריים בשבילך לפני שמירה על הכבושים שלו?

אם הוא עושה את האחרון, הוא חבר תומכת שמכבד את החיים שלך ואת המטרות. החבר הבנה לא יבבה להתלונן כאשר אתה צריך לקבל משהו רגיש זמן מושלם. זה סוג של החבר יעשה בעל.

4. הוא מעריך, לא מצפה

אם החבר שלך הוא נרגש והערכה כאשר אתה גורם לו ארוחת ערב או לקחת אותו לטפל בדרך שלך למקום שלו, הוא אדם אשר יהפוך בעל טוב. להיפך, אדם שמתחיל לצפות לתנועות הנאות שאתה עושה, וכבר לא מעריך אותן, כנראה לא יעשה בעל טוב, כי אלה סוגים של מחוות לא צריך להיות מובן מאליו לא משנה כמה פעמים הם עושים. אתה אף פעם לא צריך להיות גרם לך להרגיש שאתה חייב לעשות משהו.

5. הוא מוביל אורח חיים בריא

אורח חיים בריא הוא לא רק על כושר גופני הרגלי אכילה. זה כולל גם בריאות נפשית רגשית. האם יש לו מזג או שהוא מסוגל להתמודד עם הכעס שלו בדרכים בריאות? איך הוא מתמודד עם מתח? אם הוא לא יכול למנוע את הלחץ של העבודה שלו, הוא עובד על זה בחדר הכושר או שהוא לוקח את זה עלייך? האם אתה מבחין כי הוא מבקש עזרה רפואית בעת הצורך? בחירת אורח חיים בריא אומר שהוא רוצה את הטוב ביותר עבור חייו של אלה הסובבים אותו.

כאשר אתה יוצא עם הרעיון של מציאת בעל מתאים, יש איכויות מסוימות אתה בהחלט רוצה לבחור על פני אחרים. תכונות כגון מצב נפשו ואת אורח החיים הרגלי הרבה מעל אלה שטחי כמו המכונית הוא נוהג או אם הוא חמוד.

שמור על קבלת ייעוץ גדול נישואין נמסר מימין הדוא”ל שלך! הירשם כאן.

No Replies to "האם החבר שלך נישואין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − = 21