שקול את עלות מתן טיפול בילדים

שקול את עלות מתן טיפול בילדים

כדי להקל על הנטל הכספי של טיפול בילדים, הורים עובדים רבים פונים לסבים. שימוש בסבים כמו ספקי טיפול בילדים יכול להיות הסדר win-win. הורים יודעים שילדיהם נמצאים בידיים אוהבות, וסבים מקוצרים קרבה נוספת עם הנכדים. עם זאת, סבים צריכים לשקול את הגורמים הפיננסיים כמו גם גורמים אחרים לפני הסכמה להסדר טיפול בילדים קבוע.

מתן טיפול סדיר לילד שונה למדי ממדי פעם שמרטפות את הנכדים.

הפסקת עבודה שוטפת

ההחלטה היא קלה יותר עבור סבים אשר פרשו או כרגע לא עובד, אבל כמה סבים להפסיק לעבוד הנוכחית שלהם כדי לקחת את הטיפול בילדים. צעד זה מחייב התייחסות למספר שאלות חיוניות.

אתה יכול להרשות לעצמך לוותר על ההכנסות מעבודתך?
אולי אתה הולך לקבל תשלום עבור השירותים שלך - עוד על זה מאוחר יותר - אבל אם ההכנסה שלך הולך לרדת, אתה צריך לבחון את התקציב שלך ואת תוכניות פיננסיות מקרוב.

איזו השפעה תהיה לעזוב את העבודה שלך על היתרונות שלך?
אתה צריך לשקול פרישה, מס הכנסה מצב, ביטוח בריאות והטבות אחרות הקשורות לעבודה שלך. ייתכן שתרצה להתייעץ עם יועץ פיננסי על נושאים אלה. אלא אם כן אתה על Medicare או מכוסה תחת תוכנית רפואית של בן הזוג, ביטוח בריאות לבד יכול להיות הוצאה עצומה.

האם אתה מתגעגע לעבודה שלך?
קל להתעלם מהאתגרים ומהזדמנויות החברתיות שמספקת העבודה שלך. כמו רוב העובדים, סביר להניח שאתה מקבל לפעמים מתוסכל עם העבודה שלך מרגיש את הדחף להפסיק. אל תקבלו החלטה זו באחת מאותן פעמים. מאחר שרובכם תעזבו מקומות עבודה המספקים סוציאליזציה עם מבוגרים, שקלו אם תהיו מאושרים לוותר על האינטראקציה הזו עבור החברה המתמדת של הילדים, לא משנה כמה אתם אוהבים אותם.

אתה יכול לחזור לעבודה אם תשנה את דעתך?
פעמים רבות עובדים מבוגרים שעזבו את עבודתם מתקשים לחזור לכוח העבודה. עם זאת, בתחומים מסוימים, עובדים בעלי ידע הם תמיד ביקוש. להעריך את המצב המסוים שלך. לדבר עם המעסיק שלך אם אתה יכול לחזור אם אתה רוצה, אבל לא לקחת כל ביטחון כי אתה מקבל כערובה. להיות בטוח שאתה מוכן להתרחק מהעבודה שלך בלי להסתכל אחורה.

קבלת תשלום

גם אם הסבים לא צריכים לעזוב את העבודה, לקחת על עצמו את הטיפול הרגיל בילדים תחייב שינויים משמעותיים בחייהם. מסיבה זו, כמה סבים מוכנים לקבל תשלום עבור טיפול בילדים. בדרך כלל, הם גובים את הילדים שלהם פחות מאשר ספקי אחרים יחייב. כמה סבים מסרבים לשלם. חיוני להגיע להסכם מקובל על כל הצדדים לפני קבלת האחריות לטיפול בילדים. אם תחליט לקבל תשלום, אתה צריך לשקול את הרגלי הפיננסיים של הילדים שלך. האם הם משלמים את החשבונות שלהם באופן קבוע ובזמן? האם הם ישקלו את הצעת החוק עבור טיפול בילדים משהו שהם יכולים לדלג אם התקציב שלהם הופך מתוח? שאלה חשובה מאוד היא האם אתה מרגיש אשם לוקח תשלום מהילדים שלך?

חלק מהילדים שאינם משלמים את הוריהם לטיפול בילדים במקום לקנות מתנות נוספות עבור הסבים או לשלם עבור ארוחות במסעדה מדי פעם או אפילו חופשות לכל המשפחה. כמה סבים שאינם מקבלים תשלום לשים חלק הרווחים שלהם בחזרה פינוקים דומים. בשני המקרים האלה, כל פינוקים נוספים או מתנות צריך להיחשב רק כי, מתנות. אף צד לא זכאי להרגיש קלושים אם המתנות אינן בזבזניות מספיק או שהטיולים אינם מתרחשים לעתים קרובות מספיק. הם לא צריכים להיכנס לכל סוג של חשבונאות פיננסית המתרחשת.

כיסוי הוצאות נוספות

הסדר אחר שצריך להבהיר בבירור הוא כיצד יטופלו הוצאות אחרות. אם סבים ישולמו עבור טיפול בילדים, הם צריכים לשקול את עלויות המזון כאשר מחליטים מה לגבות. אם הם לא משלמים, ההורים בהחלט צריך לספק את האוכל או להחזיר את הסבים עבור הוצאות מזון.

לפעמים קל יותר להורים להביא מזון, במיוחד אם הנכדים הם אוכלי בררן. מצד שני, כל הזמן לסחוב מזון לבית הסבים יכול להיות מטלה. Reimbursing את הסבים על מה שהם מבלים על מזון עשוי להיות קל יותר. כמובן, כמה סבים רוצים לשמור על כל פרוסת לחם או כפית של חמאת בוטנים כי נכדיהם צורכים, אבל זה סביר לחייב את הילדים במזונות שנרכשו עבור נכדים כי אחד לא היה קונה אחרת.

ההורים בהחלט צריך להיות מתן פריטים חיוניים כגון חיתולים ומגבונים לתינוקות ופעוטות. אם הילדים שלך יש היסטוריה של להופיע עד בלי אספקה ​​מספקת, להיות מזהירים כי התנהגות זו כנראה לשאת לתוך הסדר טיפול בילדים, ולהחליט איך תטפל אם זה קורה.

שעות עבודה נוספות

רוב מתקני טיפול לילדים יש שעות מוגבלות ועונשים על הורים שאינם להרים ילדים מיד. אלה צריכים להיות מפורטים בין הורים וסבים גם כן. אף על פי שלרוב הסבים לא יהיה אכפת מחצי שעה של שעות נוספות, הורים שמריצים כל הזמן מתעללים ברצון הטוב של הסבים. גם בעייתי הוא ההורה שמגיע לאסוף את הילדים, מתחיל "ביקור" ומסתיים להישאר לארוחת ערב. כמה סבים יקבלו את היום המורחב הזה, ואחרים יהיו מזמזמים, לפחות כלפי פנים.

בהתחשב בחוזה

אם אתה מסכים לספק טיפול בילדים לנכדים, רשויות רבות ממליצות על הסכם כתוב. זה לא עשוי להיות נחוץ, בהתאם לאופי של הצדדים המעורבים.

כמה סבים הם הניחו בחזרה לא לשמור על הציון. אחרים, אולי באופן לא מודע, ישמור לספור של כל דקה נוספת תוספת של חלב.

כמה הורים יהיה להתכופף לאחור כדי למנוע ניצול של סבא וסבתא. אחרים יבינו שסבלנותם וסבתם של הסבים אינם צריכים להיות מוגבלים.

לפני הסכמה על הסדר טיפול בילדים, חשוב לדעת את עצמך ואת הילדים של אחד.

אולי אתה נדיב עד אין קץ, והילדים שלך אחראים בקפידה. במקרה זה חוזה עשוי להיות מיותר. עבור כולנו - זה הגיוני לשים את זה בכתב.

No Replies to "שקול את עלות מתן טיפול בילדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 − = 25