למעלה רעיונות לחג רעיונות חשובים אחרים שלך

החגים הם תקופה נפלאה של השנה, אבל הם יכולים גם לגרום לך קצת מתח במונחים של מה להגיע עבור אחרים משמעותיים שלך. אם אינך בטוח כיצד להתקרב למצב הנוכחי, חשוב לזכור כי המפתח מתנה מוצלחת החג נותן היא לכוון את רוצה שותף, תחומי עניין, תשוקות. בדרך זו, השותף שלך ימצא את המתנה שלך לא יסולא בפז לא משנה את תג המחיר. הנה 10 רעיונות מתנה החג העליון כי יהיה השותף שלך נותן לך כלום אבל שבחים.

האם תהית מה לעשות עם כל אלה selfies מקסים שלקחת יחד? האם האחסון של הטלפון שלך גבוה בכל הזמנים בגלל תמונות מהמילוט בסוף השבוע הרומנטית שלך? אם אתה רוצה השותף שלך כדי לקבל את התמונה של כמה אכפת לך, לא נראה יותר מתמונה צילום אישית. בין אם אתה יוצר אלבום תמונות, לוח שנה, ספל או אפילו כרית עם הפנים שלך על זה, אתה חייב לראות חיוך על הפנים של השותף שלך עם מתנה אישית זו מתוצרת.

02
מתוך 10

יום בספא

האם השותף שלך יכול להשתמש בפינוק? תזמון לו או לה על עיסוי, פנים, אמבט בוץ ו / או יום בספא יכול להיות בדיוק מה השותף שלך צריך להירגע, להצעיר ולרענן את השנה החדשה. בעוד הצרות של השותף שלך נמסות בסאונה, מתנה זו יכולה לשמור על התשוקה שלו או שלה לך אדום חם.

03
מתוך 10

הַלבָּשָׁה

אם אתה הולך ללכת על נתיב הבגדים של ההווה של השנה, חשוב למצוא משהו שנשאר נאמן לסגנון מיוחד של מישהו מיוחד שלך. האם יש מעצב שהוא אוהב? צבע מסוים? התאמה מסוימת או לחתוך? במקום לתת פריט הגנרית של בגדים שיכול היה להיות מן הדודה שלו או שלה, לבחור משהו ספציפי שיכול לבוא רק מן החבר או החבר הגדול שלו או שלה.

04
מתוך 10

טֶכנוֹלוֹגִיָה

האם השותף שלך אובססיבי עם הטכנולוגיה? האם יש גאדג 'ט, מכשיר או אביזר מסוים, כי הוא או היא היתה העין שלו? אם אתה רוצה להפתיע את השותף שלך טק עם משהו snazzy, בין אם מדובר ברמקול נשלט קול או אוזניות מציאות וירטואלית, את המציאות של כישורי מתנה הענק שלך מדהים יתברר בעונת החגים.

05
מתוך 10

אירוע מרגש

האם הקומיקאי האהוב על החבר שלך מסתובב באזור שלך? האם יש מחזמר כי החברה שלך היה אוהב ללכת לראות? הכרטיס מתנה גדולה החג הוא לקנות כרטיסים, ואם אתה רוצה לעשות את המתנה של השותף שלך באמת אירוע מכל הבחינות, לקחת אותו או להופעה, להראות או אירוע ספורטיבי יכול למעשה להראות רק כמה אכפת לך.

06
מתוך 10

משהו חדש

אם אתה רוצה לתת את השותף שלך משהו שאתה יודע שהוא או היא תחבב, החלפת ו / או שדרוג פריטים מסוימים היא תמיד אפשרות טובה. האם החברה שלך עזבה את הז'קט שלה בסרטים? האם הארנק של החבר שלך תלוי בחוט? תשומת לב למצב של חפצים מסוימים של בן הזוג שלך יכול לעזור לו או לה להבין כמה אתה שייך זה לזה.

07
מתוך 10

משהו נחוץ

אם אתה רוצה להפגין את כישורי ההאזנה שלך כמו גם כישורי מתן המתנה שלך, בחירת פריט שהשותף זקוק לו הוא צעד בכיוון הנכון. האם החבר שלך כל הזמן לשים את המפתחות שלו? האם החברה שלך תמיד קרה? על ידי מציאת פתרונות לבעיות משותפות של השותף שלך ואת החששות, המתנה שלך יכול להיות משמעותי בדרכים רבות.

08
מתוך 10

הפתעות

עוד רעיון מתנה זה חייב להרשים הוא למעשה אחד כי השותף שלך לא יכול להסיר. במקום זאת, אתה יכול לבחור ליצור חוויה מהנה עבור השותף שלך כי הוא או היא לעולם לא אשכח. בין אם זה ארוחת ערב במסעדה החמה ביותר בעיר, טעימות יין בכרם או צילום של כמה אנשים עם צלם מקצועי, מפתיע השותף שלך עם חוויה בלתי צפויה ו / או טיול יכול להיות משחק מהנה על מתנה טיפוסית מוחשי החג.

09
מתוך 10

משהו סנטימנטלי

זוכר איפה היה לך את התאריך הראשון? הנשיקה הראשונה שלך? בפעם הראשונה שאמרת, "אני אוהב אותך?" לוקח את הדבש שלך בנתיב הזיכרון ובחזרה למקומות של משמעות במערכת היחסים שלך יכול להיות מתנה חג מתוק המאפשר השותף שלך יודע עד כמה אתה כבר לבוא יחד, כמו גם כמה נרגש אתה על העתיד.

10
מתוך 10

הערה בכתב יד

אם אתה רוצה להוסיף משהו מיוחד מתנה שלך, לא משנה את סוג או תוכן, הערה בכתב יד יכול להיות הדרך המושלמת לתת נופך אישי אפילו יותר להווה שלך. בעולם של היום של טקסטים, הודעות דוא"ל ופייסבוק הודעות, פתק בכתב יד שלך משמעותי אחר יכול באמת לעשות השפעה משמעותית בעונת החגים.

No Replies to "למעלה רעיונות לחג רעיונות חשובים אחרים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =