למה אתה לא צריך להכות את הילדים שלך

למה אתה לא צריך להכות את הילדים שלך

אנדרו הוא אב צעיר עם שני ילדים קטנים שהחליט, עם אשתו קייטי לעולם לא להכות את ילדיו. "אבא שלי היה ספנקר, ולא פעם השאיר לי חבורה על הישבן שלי כאשר התנהגתי בצורה לא נכונה, הוא דחף טריז ביני לבין אבא שלי, ואני אף פעם לא רוצה שהילדים שלי ירגישו ככה", כתב לי אנדרו.

נתן הוא אב שיש לו ניסיון הפוך. "סואט קטן מקבל את תשומת הלב של הילד והוא יכול להיות כלי טוב במצב שבו אתה רוצה שילדך ילמד משהו במהירות וברצינות.

ברור, אתה לא יכול לתת לזה להיות התעללות, אבל למה לא להשתמש בכלי זה יעיל כדי לעזור ללמד משמעת לילדים שלנו?

גישתם של אבות בנוגע להצתות נראית כאילו נגעה לרגשותיו של נתן או של אנדרו. הם מייצגים את רוב האבות שאני משוחח איתם, שמתמודדים עם מציאת הדרך הנכונה למשמעת ילדים צעירים ולהשפיע על התנהגותם בדרכים יעילות.

שלילי על Spanking

 • אם נעשה שימוש יתר, מכה יכולה להיות פוגעת. אפילו מומחי הורות לא יכולים להסכים על הנושא של מכה. כמה הורים ומומחים לפיתוח הילד טוענים כי קשה לשמור על שליטה. אף אחד לא רוצה לראות ילד התעללו, ואף אבא אחראי לא יישא את הקיצוניות. אבל כאשר ההורים (ובעיקר האבות) גדולים וחזקים יותר מילדיהם, בהחלט יכול להיות גורם סיכון.
 • מכה לא תמיד יעילה. רוב המומחים גם טוענים כי ישנם כלים משמעתיים רבים זמינים עבור אבא מסוגל כי מכה יש להשתמש רק במשורה אם בכלל. הפסקות זמן, הקרקעות והסרת הילד מהמצב פועלות לעתים קרובות לפחות באופן יעיל כמו מכה עם פחות סיכונים.
 • הלקאה עלולה להוביל להתנהגות אלימה מאוחר יותר. הטענה היא שכאשר ילדים לומדים מהוריהם כי "תגובת אלים" כמו להכות היא ראויה, הם נוטים להיות רגישים לאלימות וסביר יותר לפגוע או לפגוע באחרים בשלב מאוחר יותר בחיים כדי לקבל את דרכם.

חיוביות על Spanking

 • Spanking הוא כלי משמעת נבדק נכון. בואו נודה בזה - ההצלפות עבדו היטב במשך דורות בעבר וילדים רבים שהוכו (אם לא רובם) התבררו כמבוגרים נאים. השמצות של מכה היא תופעה חדשה יחסית.
 • יש תמיכה המקרא להכות. בהתייחסות מסוימת להצלחה ההשוואתית של השנים האחרונות, רבים מתומכי המכה מוצאים עצמם משתמשים בהתייחסויות המקראיות לתמיכה בטענותיהם. אב אחד שהזדהה כנוצרי פונדמנטליסטי כתב לי על פוסט בבלוג שבו הצעתי שאבות ינסו להימנע מלהצמיד לטובת כלי משמעת אחרים והזכירו לי שאני לא מכבדת את צו המניעה, הילד.
 • Spanking עובד טוב במיוחד במצבים דחופים. עבור פעמים כאשר ילד מוצא את עצמו או את עצמה או מעמיד מישהו אחר בסכנה ממשית, תגובה עם סואט מהיר יכול להיות כלי יעיל מאוד להשגת תשומת לב באופן דחוף.

ספנקינג בטוח

עבור אבות שבוחרים להשתמש spanking ככלי, הילד מומחה לינדה Sonna מציעה כמה המלצות ספציפיות.

 • להגביל את הנקישה לשלושה סוואטים וקול חמור. כפי שהוזכר קודם לכן, להכות ילד שוב ושוב או באופן משאיר סימן יכול להוות התעללות בילדים ואבא יכול למצוא את עצמו בבעיה משפטית רצינית. ד"ר סונה ממליצה על שלושה מהלכים מהירים ואחר כך להזהיר את הילד בהתנהגות לא הולמת.
 • אין להסלים את המכה. לעתים קרובות ילדים עקשנים ימשיכו לפעול בצורה גרועה לאחר כמה swats ואב עלול להתפתות כדי להסלים את המכה להגיב על התנהגות הסלמה. אם שלוש swats לא עובד, לעבור על כלי אחר ולא מכה יותר או יותר.
 • בלי תחתית חשופה. לא משנה מה ההורים נהגו לעשות בימים קודמים, swating תחתית חשופה נוטים לגרום יותר נזק יותר סביר לגרום חבורות מאשר swat מעל בגדים. החלק היעיל ביותר של מכה הוא בפתאומיות זה בשילוב עם תיקון חזק, חמורה, כך עיכוב מכה או לוקח זמן להגיע לתחתית ללא בגדים מפחית את האפקטיביות בכל מקרה.
 • מעולם לא הכה בזעם. להישאר בשליטה אישית בעת שימוש spanking ככלי הוא קריטי. כאשר אנו כועסים ולא רואים דברים בצורה רציונלית, אנו נוטים למשמעת יתר, וזה יכול להיות מסוכן באמת כאשר משתמש בטכניקות ענישה גופנית.

  אפשרויות משמעת אחרות

  אבות צריך הרבה כלים משמעת תיקי העבודה שלהם לעבודה עם ילדים בכל הגילאים. בעוד הלקאה לחלק מאיתנו עשויה לבוא כמעט כמו הטבע השני כי זה היה הכלי של הבחירה של ההורים שלנו, יש כלים אחרים או יותר יעיל לאבות. כמה כלים אלה כוללים:

  • הפניית תשומת לבו של הילד התמקדה בחירות התנהגות מקובלות
  • מציע שתי אפשרויות חלופיות מקובלות - "לא, אתה לא יכול לרוץ מסביב לבריכה, אבל אנחנו יכולים ללכת לכאן לשקופית או לקפוץ למים כאן, בקצה הרדוד, מה היית רוצה יותר?"
  • פסק זמן - הסרת הילד מהמצב ובידודם למשך זמן עד שהם מוכנים להתנהג טוב יותר
  • מניחים תוצאות - כאשר ילד מפר את הציפיות הברורות שלך, מטילים השלכות שנראות טבעיות ותולדה ישירה של ההתנהגות

  Spanking יכול להיות כלי יעיל אם נעשה בו שימוש נבון, אבל זה נוטה להיות הכלי הראשון שאנו בוחרים כאשר אנו נמצאים תחת לחץ. לעתים קרובות יש כלים טובים ויעילים יותר אם אנחנו רק ללמוד כיצד להשתמש בהם בצורה יעילה. אברהם מאסלו אמר בתבונה לפני שנים רבות ש"מי שטוב בפטיש נוטה לראות הכל כמו מסמר ". Spanking הוא רק כלי אחד בארגז הכלים המשמעתי שלנו ויש להשתמש בו במשורה ובזהירות (אם בכלל) ובתאום עם כל הכלים המשמעתיים שלנו.

  No Replies to "למה אתה לא צריך להכות את הילדים שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 3