האם בעיות כסף פוגעות הנישואין שלך?

האם בעיות כסף פוגעות הנישואין שלך?

בעיות פיננסיות בנישואין כגון אי ודאות לגבי העתיד הפיננסי שלך, אבטלה, וקשיים פיננסיים פתאומיים יפגע הנישואים שלך אם שניהם לא מדברים על זה או אם אחד מכם להסתיר את הראש בחול. אתה חייב לדון בנושא זה ולהתמודד עם המציאות של המצב הכספי שלך.

עצות מעשיות לטיפול באבטלה

כאשר האבטלה לטווח קצר הופכת לאבטלה ארוכת טווח והטבות אבטלה נגמר, תחושות של פאניקה, דיכאון, אשמה, אשמה, פחד וחוסר אונים עשוי לקבוע.

הדבר הגרוע ביותר לעשות הוא להאשים את בן הזוג מובטל או את עצמך על המצב. להכיר בכך שיש דרכים להתמודד עם הלחץ המתקרב בין שניכם.

"נקודה קריטית היא אם זוגות יכולים לזכור ולבטא את הדברים שהם מעריצים זה על זה, אנשים הפוחדים לעתים קרובות מפסיקים להבחין ולהכיר בדברים המועילים שהשותפים או הילדים שלהם עושים, ומגיבים רק על אלה המעצבנים, דבר שמערער את ' הכרת תודה "המקיימת אמון וחובות הדדיים במשפחה בריאה, היוצרת את המקבילה הפסיכולוגית למחנק אשראי". סטפני קונץ ב "בעלים, נשים וזמנים קשים - ההיסטוריה לא יכול להיות מדריך" על NYTImes.com (2009).

 • אתה צריך לדבר. אל תהיה בהכחשה. למרות שזה עשוי להיות קשה, לדבר על המצב הכלכלי שלך. דגש על מה שאתה יכול לעשות על הבעיות הפיננסיות שלך ולאחר מכן לנסות לעשות את זה.

"פעמים קשות גם כופים דיונים קשים - ולפעמים זה בונה יותר אינטימיות וחוסן, לעתים קרובות זוגות לא מדברים מספיק על ערכים עמוקים, רגשות על הקרבה, עליונות היחסים על עבודה, הורות וכו '. זה נכון במיוחד לגבי כסף: להבין את התקציב וכמה הם צריכים להיות "מאושרים". כלכלה רעה יכולה להכריח אנשים לקחת את השיחות הקשות האלה, אם זוגות ישרים ורחומים זה עם זה, אם הם ילמדו לעשות את זה כצוות , הם יכולים לצאת עם מערכת יחסים טובה יותר ". פפר שוורץ ב"בעלים, נשים וזמנים קשים - שיחות קשות אך חשובות "ב- NYTImes.com (2009).

"23% מהמשיבים בסקר אמרו שהם לא יעשו משהו אחרת, גם אם הכלכלה תמשיך להיחלש.התקווה לטוב היא לא אסטרטגיה, תכנון קדימה היא הדרך הטובה ביותר להגן על המשפחה שלך ולבנות עתיד פיננסי חזק"  MMI מספק ייעוץ להתמודדות עם מצוקה כלכלית, על עסקים חוט (2008).

 • תהיה מציאותי. רשום את ההוצאות הקבועות ואת ההוצאות הגמישות שלך. לזהות איפה אתה לא יכול לקצץ ואיפה אתה יכול לקצץ כגון לחתוך את הכבלים או טלוויזיה לווינית, מחפש תוכנית טלפון פחות יקר, מחליט לא לאכול בחוץ, וכו 'ניתוח מה יהיה שינויים סבירים בתקציב שלך ומה לא היה הגיוני מבחינה כלכלית. לדוגמה, עבור זוגות מסוימים, מעבר deductibles גבוה יותר בבית, רכב, ביטוח בריאות יהיה מועיל. עבור אחרים, מהלך כזה יכול להפוך את המשפחה כספים גרוע יותר בטווח הארוך. שקול לקבל סיוע אימון מחדש, לגדל גן ירק או לראות אם אתה יכול לקבל חלקת גן בגן הקהילה, להיות פתוח לעבוד עבודות מזדמנות או לקחת עמדה זמנית, לחשוב על הפעלת העסק הקטן שלך.

"הדינמיקה של היחסים והטינה שלנו מתבטאת בכסף", אומרת ג'ן ברמן, דוקטורט, מטפלת נישואין ומשפחה. "זה לא נדיר לראות אדם מתרגז על בן הזוג שלו, ואז לצאת ולקנות משהו כמו נקמה." in ניהול נישואין וכסף בעיות על ידי הת 'ר Hatfield ב WebMd.com

 • לשלוט על ההוצאות שלך. אין להסתמך על כרטיסי אשראי אלא אם כן זה מקרה חירום או עבור טיפול רפואי. אם יש לך חיסכון, מנסה לא לטבול לתוך החיסכון שלך, אלא אם כן אתה מחשיב את ההוצאות הכרחי לחלוטין.
  • תקבל עזרה. אל תתנו הגאווה שלך או האגו לעצור אותך מן מקבל את הסיוע לך ולמשפחתך צריך לחזור על הרגליים. התקשר למספר 211 לקבלת מידע אודות השירותים הזמינים באזורך. אתה עשוי להיות זכאי לעזרה בקבלת מזון, טיפול בילדים, טיפול רפואי, לשלם את השירותים שלך, ועוד. אם האבטלה יש לשים לך צ 'ק חי כדי המשכורת ואתה מאחורי בחשבונות שלך, ללמוד את הזכויות המשפטיות לגבי החובות שלך, ואז לדבר עם הנושים שלך על הבעיות הפיננסיות שלך.

  "הניסיון להוכיח את טעותו של בן הזוג שלך הוא הדרך הנכונה ללכת", אומר הפסיכולוג ד"ר ג'ונתן ריץ ', מחבר הספר הזוג של אהבה אהבה וכסף. "המטרה במקום ליצור תוכנית שעובדת עבור שניכם."
  in נישואין וכסף: קבל את זה נכון מאת Pat Regnier & Amanda Gengler ב- Cnn.com (2006).

  • להיות כנים. שתף את החששות שלך ואת הציפיות אחד עם השני על הבעיות הפיננסיות שלך ואת ההחלטות הפיננסיות שני עשית. שתף את מה שאתה מוכן לעשות ומה לא תעשה. כמה החלטות אתה יכול להתמודד עם האבטלה כוללים relocating, downsizing כדי מגורים קטן יותר, לוקח עבודות לא היית נחשב לפני שנה, וחזרה לבית הספר כדי לשנות את הקריירה. אל תהפוך את הדיונים שלך על בעיות כלכליות למצב win-loss.
   • אל תרוץ מהבעיות שלך. אל תנסה לברוח מן האבטלה שלך בעיות כלכליות. אכילת יתר, עישון, שתייה, overspending, לא שינה, וכו 'רק יגרום למצב שלך יותר גרוע. זכרו את החשיבות של טיפול בעצמכם, הן מבחינה רגשית והן מבחינה פיזית. זה אומר שינה קבועה, תזונה בריאה, פעילות גופנית, ויש לי קצת כיף וצחוק בחייך. לדבר אחד עם השני על פעילויות כיף בחינם לך ולילדים שלך.
   • אל תוותרי. אם אתה או בן הזוג שלך ויתר או מדוכאים קשות, אז לבקש עזרה היא לא אופציה. אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי להציל את הנישואים שלכם.

   בקשה לעזרה עשויה להיות החלק הקשה ביותר, אך הכרחי, של משבר פיננסי. אתה והשותף שלך צריך לבוא יחד יותר מתמיד כדי למשוך את זה ולתמוך זה בזה. התחל לדון את השינויים שאתה צריך לעשות מיד כדי לחזור על הרגליים. 

   * מאמר מעודכן על ידי מרני Feuerman

   No Replies to "האם בעיות כסף פוגעות הנישואין שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 70