לאן לקחת משפחה או זוגות צבאיים

לאן לקחת משפחה או זוגות צבאיים

זוגות צבאיים וילדיהם נתקלים במספר רב של מכשולים ייחודיים לאורח החיים הצבאי. עם הזמן, פריסות, גיוס, PCSing, אופציות אימון, ועוד שורה של משתנים אחרים יכולים לגבות מחיר, לא רק על אמא ואבא, אלא גם על כל האחרים במשפחה.

במאמץ לקדם נישואים צבאיים בריאים ולחזק את קשרי המשפחה, ארגונים רבים מציעים נסיגה. חלקם מיועדים לזוגות בלבד; אחרים לספק את כל המשפחה.

פרוייקט ביתי

מספק סדנאות וסגנונות רבים למבצע "חופש עיראקי" ומבצע "שירות לחופש מתמיד" ומשפחותיהם. התוכניות הן ללא תשלום מוחזקות ליד אזור מפרץ סן פרנסיסקו. נסיעות ומלגות לינה עשוי להיות זמין אם אתה גר מחוץ לאזור זה. 

מרכז מצפן

מצפן הוא ארגון ותיק ומנוהל המציע סדנאות וסגירות שמציעות שפע של אנרגיה גבוהה פעילויות כיף משפחתי, עבור חברי שירות ומשפחות. המטרה היא לעזור בכל התחברות מחדש לאחר פריסה.

מבצע אואזיס

כדי להציג הערכה לכוחות החוזרים הביתה במהלך 12 החודשים האחרונים מהיערכות בחו"ל, תוכנית זו, הממומנת על ידי משרדי סנדי קוב, מציעה נסיגה חופשית לחברי סגל (כולל גארד ומילואים), בני זוגם ומשפחה מיידית. אם לוח הזמנים שלך אינו מאפשר כניסה לתוכנית / פעילות מתוכננת, הם מעודדים זוגות או משפחות צבאיות להזמין שהייה בזמן נוח להם.

מבצע סגול

בחסות האגודה הלאומית למשפחה צבאית, תוכנית זו היא עבור משפחות צבאיות (כולל גארד ומילואים) יורד הפריסה. כדי להיות זכאי, חברי השירות חייבים לחזור מהפריסה למשך שלושה חודשים לפחות.

פרוייקט תקווה חדשה

אלה שלושה ימים retreats מכוונים ותיקי לחימה (ובני משפחתם) מכל אחת מהמלחמות של אמריקה, כולל קוריאה ו וייטנאם.

כל הנסיעות הן ללא תשלום וכוללות את כל הארוחות.

פרויקט מקלט

במאמץ לחזק את קשרי הנישואין והמשפחה לאחר הפריסה, משפחות צבאיות יכולות להשתתף בנסיגה חופשית זו, המתמקדת ב"טיפול טיפולי ", שאותו הם מגדירים כ"פשוט השימוש בפעולה של שימוש בריפוי וגידול". הם מציעים גם חינוך וייעוץ. מועמדים מתקבלים על בסיס הראשון לבוא-שימש לראשונה עבור שישה ימים, חמישה לילות התוכנית.

קשרים חזקים

מסופק על ידי צבא ארה"ב, שנערך מחוץ לכתוב בסביבת סגנון נסיגה, אלה תוכניות בראשות כוהנים זמינים לזוגות, משפחות, וחיילים בודדים. לקבלת רשימה של תוכניות באזור שלך, בקר באתר האינטרנט או צור קשר עם הכומר של היחידה שלך.

בדוק מקומית

בעוד מחפשים סדנאות נסיגה, אל תשכחו לשאול על תוכניות מבוססות יחידה המקומית. קהילות רבות, במיוחד אלה עם אוכלוסייה צבאית גבוהה, מארח אירועים עם דגש ספציפי על נישואים צבאיים וענייני משפחה.

הנסיגות המפורטות לעיל נועדו לסייע לזוגות צבאיים ובני משפחה להתחבר מחדש, והם לֹא תחליף לייעוץ נישואין או טיפול משפחתי.

No Replies to "לאן לקחת משפחה או זוגות צבאיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =