אתה צריך להתקשר לחותנים שלך אמא ואבא?

אתה צריך להתקשר לחותנים שלך אמא ואבא?

יש ריקוד עדין שכולנו מבצעים כאשר מנסים להיכנס למשפחה של בן הזוג שלנו. לא משנה כמה נחמד החותנים שלך, לפרוץ למשפחה הוקמה כבר - עם מסורות משלה, הרגלים, ואת הדרך לעשות דברים - קשה. אחד הנושאים הראשונים נוגע ללב לבוא הוא אם להתקשר החותן שלך אמא ואבא. כמה הורים מצפים שבניהם וכלותיהם יקראו להם אמא ואבא כאות כבוד.

לאחרים לא אכפת. כמה בנים ו-גיסות חשים כי הכותרת אמא ואבא צריך להיות שמורות עבור אנשים שגידלו אותך וראיתי אותך לגדול - ואף אחד אחר.

ללא שם: מי צודק? בכנות, כולם. קורא לאמא ולאבא הוא בחירה אישית. זה תלוי בך ועל בן הזוג שלך כדי להחליט אם אתה רוצה לקרוא את החותן שלך אמא ואבא. למען האמת, אנשים מרוויחים את הכותרת של ההורה ולא רק לקבל את זה מוענק עליהם, גם אם זה נראה ככה לפעמים.

בזמן המוביל לחתונה ואת השנה הראשונה של הנישואין, אתה תהיה יצירת קשר עמוק יותר עם בן הזוג שלך ואת המשפחה שלו או שלה. זו תהיה התקופה שבה תחליט איך להתייחס לחותנים שלך ואיזה סוג של יחסים יהיה לך. באופן אידיאלי, תוכל להתחבר אחד עם השני על בסיס האהבה המשותפת שלך של בן הזוג שלך. אולי, אהבה משותפת זו אפילו לשמור על המתח שלך מפני התלקחות כאשר אתה חלוק אחד עם השני יהיה להסיע אותך כדי להבין את כל ההבדלים ייתכן.

אמא ואבא שני

כאשר אתה מבלה יותר זמן עם המשפחה של בן / בת הזוג שלך, אתה - אתה צריך לקוות - להיות קרוב יותר. במקרה זה, ייתכן שתרגיש צורך להתקשר לאמא ואחותך. לתת את המילים לצאת באופן טבעי ו fluidly בשיחה יהיה דרך מצוינת להקים את המסורת של קורא להם אמא ואבא.

וזה יראה כי הם הרוויחו את התואר, אשר אמור לגרום לכבוד לגדול בקרבכם.

כמה חוקים אולי מצפה לך להתחיל לקרוא להם אמא ואבא גם לאחר האירוסין או לאחר החתונה. אם זה המצב, בן הזוג שלך צריך לספר לך על הציפיות של הוריו. לאחר מכן, אתה צריך באמת להביע את מה שאתה חושב על הרעיון של קורא את אמא שלך חמות ואבא. אם אתה בשביל זה, אז השיחה תהיה קצרה.

רק אמא ואבא

אם אתה נגד זה, אתה צריך להישאר רגוע בעדינות לתת לבן הזוג שלך יודע למה אתה לא רוצה לקרוא את החותנת שלך אמא ואבא. אני אומר בעדינות כי זה יכול לפגוע ברגשות של בן הזוג שלך או לשים אותו או שלה במצב מביך עם האנשים. להיות אוהדת, ואם הסיבה שלך היא שאתה לא מסתדר עם המחותנים שלך או לא אוהב אותם מאוד, נמנע מלהגיד משהו רע עליהם. זכור, אלה הם האנשים שגידלו את בן הזוג שלך, ועל כך, הם ראויים לכבוד שלך ואת הכרת התודה, אם לא את הכותרת של אמא ואבא. עם זאת, אתה לא צריך להרגיש נאלץ להתקשר למישהו אמא ואבא אם אתה לא מרגיש שזה הדבר הנכון לעשות. אתה רוצה ליצור מערכת יחסים שפועלת בשני הכיוונים ומספקת את החותנים שלך ואת.

אף פעם אל תגיד אף פעם

אתה עלול למצוא את זה, בהתחלה, אתה לא רוצה לקרוא את החותן שלך אמא ואבא, אבל אתה משנה את דעתך לאורך הקו. אולי, אחרי שיש לך ילדים ואתה רואה את הקשר שלך לחות לחלוק עם הילדים שלך, אתה מרגיש כמו לכבד אותם עם הכותרת של אמא ואבא. יש אנשים שצריכים זמן מהסוג הזה להסתגל לחיי הנישואים החדשים שלהם ולמערכת יחסים חדשה זו עם משפחה אחרת. זה טבעי לגמרי.

אנשים אחרים אף פעם לא מרגישים בנוח לקרוא לחובתם לאם ולאבא, וזה בסדר גמור. אם תחליט לא להתקשר לחותן שלך ואבא שלך, עליך לחלוק את ההחלטה שלך עם בן / בת הזוג שלך. הבינו שאתם יכולים להימנע מלהתקשר לאמא ואבא שלכם, גם אם הוא רוצה להתקשר לאמא ואבא שלכם. אשמה לא צריכה להיות חלק מההחלטה הזאת.

אם בן הזוג שלך או החותנים שלך גורמים לך להרגיש אשמה על ההחלטה, אתה צריך לתקוע את האקדחים שלך, רציונלי להסביר את הסיבות שלך, ולאשר את האהבה שלך למשפחה ומסירות לבן הזוג שלך ולהשאיר את זה על זה. לא משנה מה ההסכם אותך ואת בן הזוג שלך לעבוד זה בסדר, כל עוד שניכם באמת מסכים עם ההחלטה לעשות את המיטב כדי לשמור על השלום עם המשפחה המורחבת שלך.

חלופות לאמא ואבא

מי שלא קורא לחותן או לאבא שלהם צריך להתייחס אליהם כאל מר וגברת סמית או אל ג'יין וג'ון. אתה יכול לקבוע אם שמות משפחה או שמות פרטיים מבוססים בצורה הטובה ביותר על סוג היחסים שאתה משתף, כמה טוב אתה מכיר אחד את השני, ולפעמים כמה רחוק אתה חי אחד מהשני. זוגות פורמליים, שגרים רחוק מהילדות שלהם ופגשו רק את בן הזוג של ילדם כמה פעמים לפני החתונה, עשויים להעדיף לקרוא בשמותיהם האחרונים, בעוד שזוג מזדמן שילדיו מתגוררים בבלוק עם בני זוגם עשויים לרצות אותך לקרוא להם בשמם הפרטי או אפילו בכינוי. בצע את הרמזים ואת הלב שלך, ואתה תעשה את ההחלטה הנכונה לך ולמשפחה החדשה שלך.

No Replies to "אתה צריך להתקשר לחותנים שלך אמא ואבא?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 + = 29