קבל מושג על מה תכופים מתגלגל עיניים

קבל מושג על מה תכופים מתגלגל עיניים

ראית את זה. גליל העין מלווה לעתים קרובות באנחה גדולה. אם אתה כמו רוב האנשים, לראות את גליל העין גורם לך כועס, הגנתי או שניהם. גלגול עיניים יכול להיות השלכות שליליות במערכת יחסים מחויבת, כגון נישואים, כאשר זה לא מובן, רציף או נתפס בצורה עוינת או מתנשאת אחרת. למד מה בעיות רגשיות עלולה להתעורר עם גלגול העין ואת הצעדים שאתה יכול לנקוט כדי למצוא פתרון עבור מערכת היחסים שלך או הנישואין.

גליל העין כצורה של תקשורת

גליל העין כלפי מעלה הוא תרגיל תקשורת לא מילולית אופטי, שבדרך כלל נתפס כתגובה שלילית למשהו שנאמר. לעתים קרובות מתגלגל העין יכול להיות רמז כי יש בעיות הנישואין שלך או מערכת יחסים עם בן הזוג שלך. גלגל העין, כמו בדיחות כואבות, סרקזם, הכחשה, סתמה ואשמה, הוא סוג של תקשורת פרובוקטיבית. גליל העין יכול להיות דרך לתקשר במחלוקת עם מה שנאמר, להיות תצוגה של סלידה על איך משהו הוא אמר או פשוט יכול להיות דרך לפרוק תסכול או כעס.

תפיסות של גלגול עיניים

גלגול עיניים עשוי שלא להיתפס באופן חיובי, ואף עשוי להיחשב כהצגה של בוז לאמונותיך, לעלבון או לסרקזם מתנשא. תפיסות שליליות אלה עלולות להפריע למערכת היחסים שלכם, כפי שאחד הצדדים או שניהם עלולים לחוש או לזלזל בהם. בגלל גלגול העין ניתן לראות כצורה של חוסר כבוד, זה הכרחי לדון בשפה הגוף במערכת יחסים ולדון מה הפעולות שלך יביא בחשבון זה לזה.

אם גלגול העין אינו נדון, עלולה להתרחש גישה מזלזלת והתנהגות תוקפנית פסיבית, המתפרצת אל תוך מורכבות עליונות או חוסר אכפתיות, ולא תועיל לאיש בסוף.

ההשלכות על נישואיך /

העוינות במערכת היחסים שלכם עלולה להתגבר והאמון יכול להקטין אם התקשורת לא תיפתר.

רציף העין מתגלגל צורות אחרות של שפת גוף שלילית יכול ליצור מאבקי כוח, להביא נסיגה ולעודד תגובה הגנתית.

כדי להיפטר תקשורת פוגעת ותחושה של הפחדה, הפנים נושאים אלה על הראש ולדון באופן שליו. במידת הצורך, כולל מתווך, יועץ או הדרכה מקצועית כדי לעזור לדבר על בעיות אלה בכבוד לפני שהם הורסים את הנישואים.

מציאת החלטה

  • המדינה שתפיסתך את השפה הלא מילולית של בן / בת הזוג שלך שולחת לך סימנים לכך שיש בעיה עם מה שאמרת או עשית.
  • בקש הבהרה למה עין מתגלגל פירושו כאשר בן הזוג שלך מבצע פעולה זו, ואם יש מספר סיבות למה זה קורה.
  • הביעו את האופן שבו גליל העין גורם לשניכם להרגיש ביחסים, ולהגיע למקום שבו הרגשות מודעים ומובנים.
  • לדבר אחד עם השני על מה שמפעיל את גליל העין מלכתחילה. חשוב לנהל שיחה זו כאשר איש מכם אינו כועס.

No Replies to "קבל מושג על מה תכופים מתגלגל עיניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − = 84