אתה צריך לנשק על תאריך ראשון? – insightyv.com

אתה צריך לנשק על תאריך ראשון?

אם אתה נתקל תאריך נהדר הראשון עם מישהו, השיחה זורמת ואתה יכול להרגיש את ניצוצות עף בין שניכם, ייתכן שאתה תוהה אם אתה צריך לנשק את האדם הזה בסוף התאריך. מצד אחד, ברור כי נהנית הזמן שלך עם האדם הזה היה קצת צוחק, אבל מצד שני, זה יותר מדי מוקדם מדי?

אין זה מפתיע כי יש מגוון עצום של דעות שונות לגבי האם או לא אתה צריך לנשק על תאריך הראשון.

כשמדובר בחיים היכרויות שלך, חשוב להבין את השקפות שונות על מנת לקבוע מה עובד הכי טוב בשבילך.

1. אתה יכול לראות אם יש לך כימיה

אחד היתרונות של נשיקות על תאריך הראשון הוא שזה יכול לעזור לך לקבוע אם יש אפילו כימיה בינך לבין תאריך שלך. בזמן שאתה יכול להכות אותו יש הרבה במשותף, נשיקה על תאריך הראשון מאפשר לך לראות אם יש לך פוטנציאל רומנטי ולא פוטנציאל אפלטוני. אם הנשיקה היא נהדרת כמו התאריך היה, זה יכול להיות אינדיקטור נהדר שיש לך סגנונות תואמים. אם הנשיקה מתגלה כמצב רע, זה יכול להיות אינדיקטור מוקדם כי ייתכן שאין לך סגנונות מיניים תואמים, אשר יכול להיות יותר בעיה בהמשך הדרך.

2. זה כיף!

סיבה נוספת מדוע אנשים אוהבים לנשק על תאריך הראשון היא כי נשיקות הוא פשוט מהנה. כאשר היה לך כיף, מרתק ומרגש הראשון פגישה עם מישהו, איטום את התאריך עם נשיקה צרפתית נהדר יכול להיות דרך להוסיף סימן קריאה על זמן נהדר שהיה לך אחד עם השני.

ובמקרים מסוימים, נשיקה על תאריך הראשון יכול להשאיר את שני מתרגש על מקבל לראות אחד את השני, ונשק אחד את השני, שוב בעתיד.

3. השאירו את התאריך הרצוי יותר

אלה המתנגדים לנשיקה בפגישה הראשונה הם לעתים קרובות מאמינים במנטאליות “פחות יותר”. בזמן שאתה בבירור היה זמן נחמד עם אדם זה, יש משהו לעזוב אותו או לה לרצות יותר שיכול לעבוד לטובתך.

על ידי מניעת נשיקה על תאריך ראשון, התאריך שלך עשוי לעזוב תוהה איך זה לנשק אותך ולהיות עוד יותר מוטיבציה נוטה לשאול אותך על תאריך השני. משחק קשה להגיע יכול להתחיל בתאריך הראשון מאוד, כאשר אתה מחליט לשמור את הנשיקות שלך בפעם אחרת.

4. זה לא מבטיח לך תאריך שני

אם אתה תוהה אם אתה צריך לנשק על תאריך הראשון, האמת הקשה היא שזה לא מסמל כי יהיה לך תאריך נוסף עם האדם הזה. יש הרבה daters אשר בסופו של דבר מתנשקים בסוף תאריך גדול הראשון, אבל אז אף פעם לא שומעים או לראות את האדם הזה שוב. במקרים מסוימים, נשיקה על תאריך הראשון יכול פשוט אומר שאתה מנשק את האדם הזה שלום לתמיד, כמו אנשים רבים שהם daters סדרתי או מעוניינים רק משדלת עלול ללכת על הנשיקה עכשיו רק רוח רפאים מאוחר יותר.

5. זה ההחלטה שלך

כשזה מגיע לנשיקה בפגישה הראשונה, חשוב לזכור שזה לגמרי את ההחלטה שלך. מכיוון שאין שני תאריכים ראשונים דומים זה לזה, זה תלוי בך להחליט אם אתה רוצה לנשק את האדם הזה או לא. וברוב המקרים, זה פשוט קורה ברגע. ישנם גורמים רבים שיכולים למלא תפקיד בהחלטה זו, ולפעמים מקום הפגישה הראשונה, השעה ביום או אפילו מזג האוויר יכולים להיות הסיבה לנשיקה או לא לנשק בסוף התאריך.

המפתח הוא לסמוך על הבטן שלך וללכת עם מה האינסטינקטים שלך אומר לך, כמו תגובה שמיכה תמיד או לא מתנשקים על תאריך הראשון הוא לא לגמרי ריאלי. אתה צריך לסמוך על עצמך, ואת התאריכים הראשונים שאתה הולך על, היכרויות יישומים יותר אתה מצטרף, וככל שאתה שם את עצמך שם בחוץ, כך תוכל לזהות ממקור ראשון אם אתה צריך או לא צריך לנשק מִישֶׁהוּ.

No Replies to "אתה צריך לנשק על תאריך ראשון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.