כיצד לקבל את הג ‘וינט – משמורת החג לוח הזמנים הרצוי

כאשר אתה משתף משמורת משותפת, לוחות זמנים החג יכול להיות אתגר. אתה יכול אפילו למצוא כי זה אחד הקונפליקטים המשמורת הגדולה ביותר שיש לך במהלך השנה הקלנדרית. השתמש בעצות הבאות כדי להתווכח על הנקודה שלך ביעילות ולהגיע לפשרה שאתה יכול לחיות בה.

 

יֶלֶד hugging a teddy bear on Christmas

משא ומתן על המשמורת המשותפת לוח הזמנים שאתה רוצה השנה.
צילום: ג 'יימי גריל / Getty Images

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבדוק את תוכנית ההורות שלך, כך תוכלו לדעת, בוודאות, מה התוכנית כבר הסכימו על לוח הזמנים של החג המשפחה שלך. אם אין לך תוכנית הורות רשמית במקום, תחשוב על כל השיחות שכבר היה לך על לוח השנה של החג השנה, כמו גם מה שניכם עשית בשנים האחרונות.

02
מתוך 10

להיות מוכן לקבל "כן" או "לא"

בנות hugging in front of Christmas trees

קאימאג '/ מונשה אלונסו / גטי

להכיר בכך שהבקשה שלך לשנות את לוח הזמנים המשותף למשמורת המשותפת בעבר היא רק בקשה. אתה יכול או לא יכול לקבל את המשאלה שלך, והתקרב כל דיון בנושא עם רוח אמיתית של משא ומתן פירושו גם להיות מוכן לקבל תשובה "כן" או "לא".

03
מתוך 10

לזהות מה אתה באמת רוצה

מקסים little boy, writing in a book, lying

טטיאנה טומסיקובה צילום / Getty Images

להיות כללי מדי על הבקשה שלך, או מתווכחים על לוח הזמנים החג רק כדי שהאקס שלך לא מקבל את דרכו, יעבוד נגדך. להחליט מראש מה זה שאתה רוצה במיוחד. האם יש מסיבה משפחתית במהלך החופשה של הילדים שלך, כי אתה באמת רוצה שהם ישתתפו? האם בן משפחה נתן לך כרטיסים להופעה שאתה רוצה להביא את הילדים? כדי לנהל משא ומתן יעיל על שינוי בלוח הזמנים החג שלך, עליך לזהות מה זה שאתה באמת רוצה.

04
מתוך 10

לתקשר את המטרות שלך ברור

זוּג sitting together

אריק אודראס / גטי

להיות ישר עם לשעבר שלך. להיות מעורפל על הבקשה שלך, או מנסה להסתיר את הסיבה האמיתית למה אתה מבקש לשנות את לוח הזמנים, לא עושה כלום כדי לעזור לשניכם להקים דפוס של משא ומתן חיובי אחד עם השני. אז תהיו מוכנים להקריב את הבעיה שלכם: "אחותי תכננה את מסיבת החופשה המשפחתית שלנו באחד מסופי השבוע הרגילים שלכם, האם נוכל להחליף את התאריכים, או שאני יכול לקחת אותם רק לכמה שעות ביום ההוא?"

05
מתוך 10

שאל את האקס שלך לעשות את אותו הדבר

רְצִינִי couple sitting on sofa together

נואל הנדריקסון / גטי

לשאול את השאלה בשאלה, "מה המטרה שלך?" או "מה הכי חשוב לך?" מראה שאתה מכבד את האקס והערך שלך בזמן שהוא מבלה עם הילדים. זה סוג של תקשורת פתוחה, אנוכי הוא חלק חשוב של משא ומתן יעיל על לוח הזמנים החג שאתה יכול לחיות עם.

06
מתוך 10

רגוע לדון כל הרצונות שלך

לִסְגוֹר up of a young woman listening with concern

דיוויד הריגן / גטי

אל תבטל את מה שהאקס שלך אומר או תחליט בעצמך שהבקשה שלו חשובה פחות משלך. למעשה, ניתן לומר, "אני מבין שהתאריך חשוב לך", יכול ללכת דרך ארוכה לעבר הרגשה לשעבר שלך כאילו שמעת באמת מה הוא אומר, וזה, כשלעצמו, הוא הולך לעשות את המשא ומתן שלך יעיל יותר.

07
מתוך 10

גורם ההתאמות האחרונות ללוח הזמנים שלך

איש עסקים taking notes at desk

תמונות היברידיות / Getty Images

שאל את עצמך כמה פעמים שינית את לוח הזמנים לאחרונה, ועל מי. אם הבקשה שלך לשנות את המשמורת המשותפת של המשפחה שלך לוח הזמנים החגים מגיע על גבי חמישה שינויים בלוח הזמנים האחרונים, ביוזמת על ידי לך, אז אתה כנראה הולך להיות קשה יותר לעשות את המקרה שלך.

08
מתוך 10

להציע פשרה

אַבָּא and sons watching television together

סאלי אנסקומב / גטי

הצעה לעשות כמה ויתורים במקום אחר בלוח הזמנים כדי לקבל את מה שאתה רוצה. לדוגמה, אם אתה רוצה לקחת את הילדים במוצאי שבת, וזה היה הזמן שבו האקס שלך היה אמור להיות להם, מציע לך לוותר על כמה זמן מתוזמן שלך ביום אחר.

09
מתוך 10

להיות בדידה

חָמוּד girls grabbing presents under christmas tree

קלאוס ודפלט / גטי

זה חשוב לֹא כדי לדון הרצון שלך לשנות את לוח הזמנים החג עם הילדים שלך לפני שאתה מדבר עם לשעבר שלך. בידיעה כי שניכם חולקים על לוח הזמנים החג מכניס יותר מדי לחץ על הילדים ואולי אפילו להרוס את החג עבורם. לכבד את זכות הילדים להיות ילדים, ולהשאיר אותם מחוץ למשא ומתן.

10
מתוך 10

אל תשאיר את ההחלטה עד הילדים שלך

חַג הַמוֹלָד tree

אדריאנה ורלה צילום / Getty Images

כמו כן, אל תצפו הילדים שלך לבחור בין הבית של אמא ואבא של הבית. השארת ההחלטה עד להם מכניס אחריות בוגרת יותר מדי על כתפיהם. שניכם המבוגרים. להראות את זה על ידי להיות מוכן לנהל משא ומתן להגיע לפשרה על לוח הזמנים המשמורת שלך חג משותף מבלי להשתמש הילדים שלך כדי להשיג את המטרות שלך.

No Replies to "כיצד לקבל את הג 'וינט - משמורת החג לוח הזמנים הרצוי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 19 = 22