הנה כמה עצות כיצד לשבור את מחזור ההתמכרות פורנוגרפיה

הנה כמה עצות כיצד לשבור את מחזור ההתמכרות פורנוגרפיה

אם אתה חווה התנהגויות ממכרות הקשורות למין או פורנוגרפיה, אתה יודע שזה יכול להיות קשה לשנות. לשבור את מעגל ההתמכרות למין אפשרי אם אתה עושה את זה בראש סדר העדיפויות ואם אתה עובד את הצעדים הדרושים לחופש. אם אתה או מישהו שאתה אוהב מכור פורנו או סקס, זה קרן של תקווה לדעת שיש דרכים מתוך מחזור כפייתי. אבל, כמו שבירת כל התמכרות, זה אחד האתגרים הגדולים ביותר של החיים.

המנהיג הדתי דלין ה 'אוקס משווה את ההתמכרות להתחדשות העץ החלש.

[מכור] הוא כמו עץ ​​שמתכופף בקלות ברוח. ביום סוער וגשום, העץ מתכופף כל כך עמוק על הקרקע שהעלים נעשים מלוכלכים בבוץ, כמו חטא. אם אנחנו מתמקדים רק בניקוי העלים, החולשה בעץ שאפשרה לה להתכופף ולקרקע את העלים שלה עשויה להישאר. באופן דומה, אדם שהוא רק מצטער להיות מלוכלך על ידי חטא יחטא שוב ברוח הבאה הבאה. הרגישות לחזרה נמשכת עד שהעץ התחזק.

תכנית פעולה להתגבר על התמכרות לפורנוגרפיה חייבת לכלול גם פעולות "לנקות את העלים" (להתמודד עם השפעות ההתמכרות על אחרים) ו"חיזוק העץ "(להפוך את המכור חזק יותר, כך שהוא או היא כבר לא קורבן של פיתוי ).

המרכיבים הבאים של תוכנית פעולה להתגבר על התמכרות למין הם חיוניים.

 • להרוס את המטמון. מכור אשר מקווה להצליח חייב לחסל פורנו והתמכרות למין ותוצאותיהם מחייהם. זה אומר למחוק ולהשמיד קבצי מחשב, משחקים, תמונות, קטעי וידאו וסיפורים. זה אומר לזרוק מגזינים, קטעי וידאו, DVD וספרים. זה אומר להיפטר הודעות דוא"ל ישנות, תמלילי צ'אט, מכתבים, ותקשורת אחרים. זה כנראה אומר להיפטר Instant Messenger, שינוי כתובת הדוא"ל שלך ואולי מספר הטלפון שלך. השמדת המטמון של הפורנוגרפיה היא צעד מוקדם חשוב בתהליך. ואתה חייב להיות אכזרי.
 • תביאי את זה לרווחה. כמו התמכרויות רבות, ההתמכרות לתאווה, למין ולפורנו משגשגת בחושך. הפעל את הזרקורים. משמעות הדבר היא להתוודות על בן / בת זוגך כאשר הוא מתאים למנהיג דתי אם יש אחד בחיים שלך. להעביר את המחשב לחדר שבו כל מי שעבר על ידי יכול לראות מה אתה עושה ומה על המסך.
 • הגדר מחסומים משלך. אם פורנו באינטרנט או סייברקס הוא האתגר שלך, לקבל מסנן טוב או ספק שירותי אינטרנט מסנן מהצד השרת, ולתת בן הזוג שלך להגדיר את הסיסמה. אם אתה מתפתה על ידי מועדון רצועה השכונה או חנות ספרים למבוגרים, לשנות את המסלולים שלך לעבודה אז אתה לא עובר. לקבוע כמה מגבלות משמעותיות על ההתנהגות שלך.
 • מצא את המפעילים שלך. לכל מכור יש כמה רגשות, מחשבות או חוויות שקדמו לפעולה. לזהות את שלך למצוא דרכים למזער אותם או להגיב אחרת להם. לדוגמה, אם אחד מפעיל שלך הוא שעמום, להתחייב כי כאשר אתה מרגיש משועמם, תוכל לקום וללכת במשך עשר דקות ברחבי המשרד או הבלוק. אם ההדק הוא דחייה, ואז פונים לאישור כמו "אני אדם של ערך אינסופי" וחזור אם מספר פעמים בקול רם.
 • להיות אחראי. אולי הדבר החשוב ביותר הוא להיות שותף דין וחשבון - מישהו שאליו אתה מדווח מדי יום (או יותר) על ההצלחות שלך ועל כישלונותיך. הצטרף לקבוצת 12 שלבים או לקבוצת תמיכה דומה. או להשתמש חבר קרוב ואמין או יועץ דתי. אבל יש מישהו שאליו אתה חשבון ומי יבדוק אם אתה לא לבדוק.
 • הגדר בנק. מספר מטפלים ממליצים שתיתן לשותף שלך דין וחשבון סכום כסף גדול שיוחזר לך אם יש לך 100 יום מבלי להתנהג. אם לא, המזומנים יתרמו לצדקה. זה יכול להיות מניע גדול.

  למידע נוסף על התמכרות פורנוגרפיה והתמכרויות מיניות אחרות וכיצד להתגבר.

  No Replies to "הנה כמה עצות כיצד לשבור את מחזור ההתמכרות פורנוגרפיה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 14 = 19