מה הם זכויות הסבים בניו ג’רזי?

מה הם זכויות הסבים בניו ג'רזי?

חוק הסבים המקורי של ניו ג'רזי איפשר ביקור רק כאשר ההורים מתו, גרושים או מופרדים. ב -1993 הוסרה התניה, המאפשרת לסבים לסרב לביקורים של ילדים החיים במשפחות שלמות.

הוראות חוק ניו ג'רזי

סבא וסבתא לשאת את הנטל של הוכחת "על ידי שפע של ראיות" כי הביקור הוא לטובת הילד.

בקביעת האינטרס הטוב ביותר, בית המשפט מחשיב את הדברים הבאים:

 • הקשר בין הילד לבין הסבא
 • הקשר בין הסבא לבין כל אחד מהוריו של הילד או האדם שאיתו מתגורר הילד
 • הזמן שחלף מאז המגע האחרון עם הסבא
 • כיצד ישפיע הביקור על הקשר בין הילד להורי הילד או לאדם שאיתו מתגורר הילד
 • כל הסדר לשיתוף-זמן הקיים בין הורים גרושים או מופרדים ביחס לילד
 • הסבתא של "תום הלב" בהגשת הבקשה
 • כל היסטוריה של התעללות או הזנחה מצד הסבא
 • כל גורם רלוונטי אחר.

אם הסבא היה מטפל במשרה מלאה עבור הנכד בעבר, כלומרלִכאוֹרָהעדות לכך שהביקור יהיה לטובת הילד.לִכאוֹרָהנראה שהראיות מספקות כדי להוכיח טענה; עם זאת, זה יכול להיות rebutted.

אימוץ מסיים את הזכות לביקור, אלא אם הצד המאמץ הוא סטפרטנט.

ראה תקנות ניו ג 'רזי מתוקן, 9: 2-7.1.

סוגיית החוקה

בית המשפט העליון של ארה"ב התמודד עם סבתא וסבתא עם החלטה משנת 2000 של טרוקסל נגד גרנוויל. החלטה זו קבעה כי "הורים הולמים" מניחים כי הם פועלים למען טובת ילדיהם כאשר הם מנתקים את היחסים עם הסבים.

כדי לתבוע בהצלחה את הביקור, סבא וסבתא חייבים להתגבר על הנחה זו. במילים אחרות, נטל ההוכחה נופל בכבדות על הסבים.

טרוקסל נ 'גרנוויל הטיל ספק בשאלת חוקתיותם של רוב חוקי הביקור של הסבים. ניו ג'רסי נדרשה לבחון את חוקיה בשנת 2001 במקרה של ויילד ווילדה. במקרה זה, בית המשפט לערעורים סירב לשלוט על חוקתיות הפנים של החוק, והחליט במקום זאת כי החוק היה בלתי חוקתי כפי שיושם. הסבא שבמקרה עוקף את ההחלטה של ​​האם על הקשר על ידי הולך לראות את נכדיו בבית הספר שלהם. בנוסף, הראיות הראו כי הוא השמיץ את האם. בית המשפט הציע שהוא היה צריך לעשות במקום זאת "גישות כבוד וסבלנות".

החלטה ממשית על חוקת החוק היתה צריכה להמתין עד למקרה של מוריטי נ 'בראדט מ -2003. השופטים תמכו בחוקתיות החוק, אך הוסיפו את הסמכה כי על הסבים להיות מסוגלים להראות שחוסר הביקור יגרום נזק לילד, משימה קשה יותר מהאינטרסים הרגילים של מבחן הילד. אם סבא וסבתא מצליחים לעמוד בסטנדרט זה נזק, ההורים הם להציע לוח זמנים ביקור.

אם הסבים והסבתות אינם מרוצים מלוח הזמנים, תתקיים תביעה נוספת על מנת לסיים את לוח הזמנים.

עמידה בתקן הנזק

המקרה של מזרחי נ 'קנון משנת 2005 מדגים את הקושי לעמוד בתקן הנזק. הסבים שהתלוננו לביקור ייצגו את הקשר היחידי של הנכד לקרובי משפחתה, וגם לתרבות היהודית של אביה. עורכי הדין של הסבים ציינו 18 "נזק אפשרי" שהילד עלול לסבול בהיעדר מגע עם סבה וסבתה מצד אביה. בית המשפט לערעורים של ניו ג'רזי הפך את פסק הביקור, אולם טען כי הסבים לא הוכיחו כי ייגרם נזק. בית המשפט מצא כי הפגיעות שצוינו, כגון "אובדן זכרונות מאושרים", לא היו סיבות טובות מספיק כדי להתערב בקבלת ההחלטות של ההורים.

במקרה אחר, סנטה וסבתא רנטה (2007) סבים וסבתות הגיעו לביקור בערעור. העדות הראתה כי הקשר שלהם עם נכדם היה בעיקר שמרטף אותו כאשר סיטר קבוע שלו, סבתו השנייה, לא היה זמין. בית המשפט מצא כי הסבים לא הראו כי כל נזק לנכדם ייגרם מחוסר מגע.

No Replies to "מה הם זכויות הסבים בניו ג'רזי?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 + = 40