איך אתה מפלרטט עם בן / בת הזוג שלך | insightyv.com

איך אתה מפלרטט עם בן / בת הזוג שלך

איך אתה מפלרטט עם בן / בת הזוג שלך

אחד הדברים שעשיתם כשנפגשתם לראשונה והתחלתם להיפגש היה לפלרטט אחד עם השני. אתה יכול להעביר את הכוונות שלך בצורה עליזה ורומנטית דרך מפלרטט זה. עכשיו שאתה נשוי, אתה לא צריך להפסיק לפלירט עם בן הזוג שלך. למעשה, להמשיך להיות flirters שוטפת!

למה אתה צריך לפלרטט עם בן / בת הזוג שלך

 • להיות שובבה
 • זה מגבר האגו עבור שניכם
 • לשמור על הנישואים שלך ולהצית חיים
 • זוהי דרך חיובית לתקשר את האהבה שלך אחד לשני.
 • זוהי דרך להזכיר אחד לשני כי אתה עדיין למצוא אחד את השני מושך
 • טוב לילדיך ולנכדיך לשים לב לאהבתך זה לזה
 • זה משהו מהנה וטבעי

איך לפלרטט עם בן / בת הזוג שלך

אתה צריך כבר יודע איך לפלרטט עם בן הזוג שלך. אבל רק אם שכחת, הנה כמה טיפים:

 • מפלרטטת צריכה להיות ספונטנית. לא לפלרטט באותו זמן בכל יום.
 • תסתכל לתוך העיניים של בן הזוג שלך. אתה צריך ליצור קשר עין לפלרטט.
 • מבט מטופש, מבט, קריצה, חיוך, טפיחה על אחורי בת זוגך, הורדת עיניים, גבות מקושתות – כל אלה אומרים שאתה עדיין מעוניין בבן / בת הזוג שלך.
 • אתה יכול לזרוק קצת את הראש, לסחוט את היד של בן הזוג או הברך, במקום היד שלך מגע קל על הכתף של חברך או אחורה, לתת חיבוק.
 • הטון של הקול שלך, נשען על בן הזוג שלך כאשר נותן מחמאה, או ניק על הצוואר של בן / בת הזוג שלך יכול להראות לך אכפת.
 • אתה יודע איך נראית “עמדתך”. תן לבן הזוג שלך להסתכל בזמן בלתי צפוי.
 • רמזים אחרים מפלרטטים לוחשים, מתנועעים בעגילים, שרשרת, עניבה, שינוי בכיס שלך, יושב קרוב זה לזה, מביט בביישנות, משאיר מכתב אהבה עבור בן הזוג שלך כדי למצוא.

מפלרטט עם אחרים יכול לגרום לבעיות הנישואין שלך

אתה צריך להיות מודע לכך מפלרטט עם מישהו אחר מאשר בן הזוג שלך יכול ליצור בעיות קנאה הנישואין שלך.

מחוות מיוחדות, מבטים, וביטויים המרכיבים את הטכניקה שלך לפלרטט צריך להיות שמור עבור בן הזוג שלך.

מפלרטט עם אנשים אחרים הוא משחק באש. זה יכול לערער את הנישואים שלך, לגרום לבן הזוג שלך להרגיש מוערך, ולהראות חוסר כבוד לבן הזוג שלך ואת הנישואים שלך. זה עלול להיות פוגע לא רק לבן הזוג שלך אלא לאדם שאתה מפלרטט עם. תגובה עם הערות על איך היית “סתם צוחק” או “משחק מסביב” או “זה לא אומר שום דבר” או “זה פשוט מקניט מתגרה” כנראה לא יפחית את תחושת בן הזוג שלך להיות נעלב.

מה אחרים אומרים על לפלרטט עם בן / בת הזוג שלך

“לפלרטט עם בעלך, לדמיין שיש לך רומן איתו, שלח לו הודעות טקסט סקסי במהלך היום.” דיאנה קירשנר, דוקטורט ב”מצב הנישואין המזעזע: תוצאות הסקר “. על PsychologyToday.com (2009).

“פלירט, זכור את השנים הראשונות של היחסים שלך, כאשר היו לך שמות של חיות מחמד ומחמאות על בן הזוג שלך, נזכר איך היית מתלבש ולוודא שאתה נראה חם לפני שהגענו יחד מה קרה לאותם בגדי- ימים חזרו למה שעשיתם כשהעניינים היו חמים יותר ביניכם, גם אם לא לגמרי במצב הרוח “. מישל ויינר-דייוויס ב”החייהם הנשואות וחיי המין השביעי שלנו – אוקסימורון? ” על PsychologyToday.com (2008).

“זה מחוות, עמדה, תנועת עיניים, שימו לב איך אתם רוכנים קדימה אל האדם שאליו אתם מדברים ועצות את העקבים שלכם שימו לב לגבות הקטנות והקטנות המרימות את עצמכם, והמבט המלוכסן יחד עם החיוך החלוש שאתם נותנים, אם אתה אישה, האם אתה מרגיש את הראש שלך נוטה לצד קצת, חושפים את הצוואר רך, חושני שלך או, מסתכל על זה אחרת, הצוואר שלך? אם אתה בחור, הם אתה שומר על הגוף שלך בתנוחה פתוחה, מותקפת לי, זרועות ממוצבות כדי למשוך את העין אל הבטן התחתונה המרשימה שלך מדענים מכנים את כל המעשים הקטנים של “המגע עם המוכנות” רמזים, כי הם מצביעים באופן לא מילולי על כך “אנחנו מוכנים לעשות את זה, בין אם על ידי ביולוגיה או תרבות”. בלינדה לוסקומב ב”מדע הרומנטיקה: למה אנחנו מפלרטטים “. on Time.com (2008).

“מפלרטט הוא הרבה יותר מאשר רק קצת כיף: זהו היבט אוניברסלי וחיוני של אינטראקציה אנושית, ומחקרים אנתרופולוגיים מראים כי פלירטוט נמצא, בצורה כלשהי, בכל התרבויות והחברות בעולם. אינסטינקט, חלק מהטבע האנושי … על פי כמה פסיכולוגים אבולוציוניים, פלירטוט יכול להיות אפילו הבסיס של הציוויליזציה כפי שאנו מכירים אותה “. קייט פוקס ב “מדריך SIRC כדי לפלרטט.” על Sirc.org.

תן לפלרטט לנסות עם בן / בת הזוג שלך היום! 

מאמר עודכן על ידי מרני Feuerman

No Replies to "איך אתה מפלרטט עם בן / בת הזוג שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  99 − 89 =