חופשת קיץ ואומנה | insightyv.com

חופשת קיץ ואומנה

חופשת קיץ ואומנה

אם או לא הורים אומנה לקחת את הילדים אומנה איתם על חופשה משפחתית יכול להיות נושא חם. כמה משפחות אומנה מרגישות מאוד על ילדים אומנים, וקבעו כי הילדים הם חלק מהמשפחה, ולכן צריך להשתתף בכל פונקציות המשפחה. משפחות אומנה אחרות חשות כי חופשות הקיץ הן זמן לקחת הפסקה ולחבר מחדש עם המשפחה הליבה שלהם. אני חושב שיש כמה דברים לשקול לפני קבלת החלטה גדולה זו.

כמה טוב אתה מכיר את הילד? – אם הילד היה ממוקם לאחרונה בבית שלך, זה לא יכול להיות חכם לקחת את הילד איתך לחופשה משפחתית שלך. זוהי שיחת שפיטה טהורה מצד המשפחה המאמצת ואולי גם העובדים הסוציאליים; רק לזכור כי תקופת ירח הדבש יכול להימשך עם כמה ילדים מ כמה ימים עד כמה שבועות. אני חושב שאם הילד היה איתך פחות מ -30 יום, תן לזה הרבה מחשבה.

התנהגות הילד – זה הולך יחד עם הנקודה הראשונה – חשוב כי אתה מכיר את הילד מספיק טוב כדי להיות מסוגל לקבל החלטה מושכלת לגבי התנהגויות. מה מציף את הילד? האם לילד יש הרגל להסתובב? האם אתה מכיר את פחדיו של הילד? חשוב להיות מוכנים בעת נסיעה עם ילד עם התנהגויות קשות. שאל את עצמך כמה מאוכזב אתה ובני משפחתך עשוי להיות אם ההתנהגות של הילד לוקח את הזמן המשפחתי שלך יחד.

זכרו, לא עשיתם מחויבות לכל החיים לילד המאמץ, אבל אתם חייבים למשפחה שלכם.

הגיל של הילד ואת הפעילויות תוכלו ליהנות בחופשה. – פשוט, סלע מטפס ופעוט לא יכול להיות שילוב נהדר. שקול להביא מבוגר נוסף איתך אם אתה בוחר לקחת יחד ילד אומנה על כתמים חופשה כי לא יכול להתאים לכולם.

עד כמה קרוב הילד לאיחוד? – זה לא יכול להיות של הילד או לידתה של המשפחה עניין של הילד להיות בחופשה משפחתית כאשר הם קרובים לאיחוד מחדש. להציג את הדילמה הזאת עם רגישות רבה, כי זה יכול ללכת רע או כך. כלומר, הילד עלול להיות כועס על הולך הביתה אם זה אומר חסר דיסני. או שהילד עלול להיות מוטרד על חופשה משפחתית אם זה אומר חסר איחוד עם אמא הלידה. זה יכול להיות מטופל היטב, עם הרבה תכנון. כמו כן, שקול, היה לוקח את הילד או לא לוקח את הילד ליצור קרע בתוך מערכת היחסים שלך עם המשפחה הלידה?

האם המשפחה המאמצת שלך רק צריך הפסקה מן הדרמה של אומנה? – אין שום דבר רע עם צורך הפסקה מאומנה. טיפול אומנה יכול להיות מתגמל, אבל גם ניקוז העבודה. לוקח הפסקות ממנו כל יכול לעזור להביא אנרגיה חדשה למשפחה אומנת שלך. חשוב לעשות זיכרונות עם המשפחה שלך. זכור, הילדים שלך הם רק פעם צעירה מדי.

האם הילד יחמיץ ביקור משפחתי או טיפול על ידי יציאה לחופשה משפחתית? – בדוק את לוח השנה שלך וציין את כל תאריכי הביקור, כמו גם פגישות טיפול, פגישות הרופא, ואת תאריכי המשפט. מה הילד יחמיץ אם היא הולכת איתך בחופשה משפחתית?

שוחח על כך עם העובדים הסוציאליים שלך. במדינות מסוימות, השופט על המקרה חייב לאשר אם משפחה אומנה מתכננת לנסוע מחוץ למדינה עם ילד אומנה. אם אתה נוסע במהלך שנת הלימודים, לשקול אם הילד יכול להרשות לעצמו להחמיץ כמה ימים של בית הספר.

כיצד בריאותו של הילד? – כמה ילדים אומנים הם שבריריים פיזית. האם הילד יכול להתמודד עם סוג הנסיעה שאתה מתכנן?

שקול את רגשות הילד. – אני יודע שזה לא בראש המשפחה של אומנה להוסיף בכוונה המטען הרגשי של הילד. ילדים אומנים רבים מרגישים נטושים. זכור זאת בעת ביצוע החלטה ענקית זו.

דע שאפשר לעשות את זה טוב. – בחרנו לקחת את הילדים המאמצים שלנו על כל החופשות המשפחתיות שלנו. היתה לנו הצלחה רבה, כמו גם כמה תקלות. המפתח להצלחה שלנו נמצא בתכנון זהיר וציפיות ריאליסטיות.

דעו מה אתם נכנסים כאשר מטיילים עם ילד שעשוי להיות סובל הטראומה הרגשית כי ילדים אומנה רבים לשאת. חפש את החיובים ואת הרגעים המתוקים. השמחה לראות את הפלא בעיניים של ילד כפי שהם מסתכלים על ההר או האוקיינוס ​​בפעם הראשונה שווה את זה. ישנם יתרונות רבים לקחת ילד איתך בחופשה משפחתית.

טיפים

לתת התראה – יהיה עליך ליצור קשר עם העובד הסוציאלי של ילדך בהקדם האפשרי עם תוכניות הנסיעה שלך, בין אם הילד המאמץ מלווה אותך לחופשה משפחתית ובין אם לאו. תן את העובדים הודעה כמה שבועות כפי שהם יהיו יותר סביר, שונה בכל מדינה, צריך ליצור קשר עם השופט אם הילד הולך איתך. אם תבחר לא לקחת ילד לחופשה משפחתית שלך העובד הסוציאלי יהיה צורך לארגן טיפול אומנה הפוגה.

התנהגויות אפשריות – היכונו לאפשרות של התנהגויות אם הילד אומנה הולך איתך בחופשה או טיפול אומנה הפוגה כמו זה אומר שינוי בשגרה של הילד.

התחל בעבודה עם תכנון המשפחה שלך עם תכנית זו.

No Replies to "חופשת קיץ ואומנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 + = 62