למה זוגות נשואים לא צריכים לחיות עם שותפים

למה זוגות נשואים לא צריכים לחיות עם שותפים

הקורא של האתר שאל לאחרונה על איך להתמודד עם היותו נשוי טרי תוך כדי לחיות עם השותפה. היא מצאה שבעלה נהנה לחיות עם אדם אחר ולבלות זמן רב עם חבריו, בעוד היא חשבה שקשה להרגיש כמו אישה שיוצרת משפחה חדשה וקשה למצוא פרטיות עם הבעל שלה. לאחר קריאת פורומים רבים באתרים שונים, תלמד כי זוגות נשואים רבים עושים את זה, במיוחד בתור זוג צעיר, כדי לחסוך כסף.

ברור, לאחר שותפה לדירה יכול לעזור לקזז עלויות של דיור או אפילו מצרכים, תלוי כמה אתה משתף אחד עם השני. כמה זוגות נשואים יש חדר אחד, בעוד שאחרים לחיות עם זוגות אחרים. במקרים מסוימים, אנשים שעדיין הולכים לבית הספר עלולים לקחת יותר מחבר אחד בכל פעם.

אני יכול להזדהות. אני מתגורר עכשיו בבית ילדותו של בעלי באיטליה מולדתו, את בנו, את אימו, את אחיותיו, את בני זוגם ואת ילדיהם. יש 13 מאיתנו, ולכל אחד יש דירות, אבל אנחנו אוכלים כל ארוחה ביחד, החותנים שלי מבלים את רוב זמנם באזור המשותף של הבית.

זאת המציאות של בעלי. הוא חי תמיד עם המון אנשים. זה לא עניין גדול כאשר אנחנו בבית שלנו בארצות הברית (שבו רק שלושתנו חיים) יש אורחים, אשר להישאר איתנו במשך חודשים. זה לא כסף בשבילנו. למעשה, זה עולה לנו יותר כדי שיהיה להם להישאר איתנו כי אנחנו לא גובים מהם שכר דירה או שיש להם לשלם עבור מזון או חשמל / חום.

הם חברים שלנו, מי צריך מקום לקרוס כי הם בדרך כלל לבקר את ארצות הברית מאיטליה.

פעם היתה לנו חברה איטלקית שהייתנו במרתף שלנו בארצות הברית במשך שלושה חודשים, כשלא היינו נשואים שנה. (בסופו של דבר היא חגגה את יום השנה הראשון שלנו איתנו). המצב הזה, אפילו יותר מאשר לחיות עם החותנים שלי (שהוא משפחה, אז זה קצת שונה) לימד אותי הרבה על נישואים.

אחד הלקחים העיקריים שלמדתי הוא כי זוגות נשואים, במיוחד זוגות צעירים, לא צריכים לחיות עם אנשים אחרים אם הם יכולים לעזור לה. הידיד שלנו היה די מכובד ולא גילה עניין בבעלי. אבל היא אשה צעירה ומושכת, והיא ובעלי גדלו באותו מקום, יש להם אותם חברים מאיטליה, והלכו לבית הספר כדי ללמוד אנגלית יחד. לפעמים הייתי יוצא משיחת הערב. והם שניהם מפלרטט טבעי, אשר היה עולה על עצבי. הייתי מבשלת, מנקה, וממשיכה עם העבודה במשרה מלאה, והרגשתי כאילו הם נהנים לעשות יותר מדי כיף ביחד. בעלי תמיד היה בחלק העיקרי של הבית איתי והיא התגוררה במרתף, ושניהם אנשים טובים, שלא גילו עניין במערכת יחסים זה עם זה - מינית או אחרת - אבל זה גרם למתח מיותר שלנו נישואין בימים הראשונים. תהיתי, לפעמים בקול רם, אם גברים ונשים יכולים להיות סתם ידידים אחרי הנישואים.

כמובן, התגברנו על הקנאה ועל אי הנוחות. ואנחנו עדיין חברים נהדרים עם שותפתנו לשעבר לחדר. מה שלמדתי מקריאת הפורומים הוא שיש חדרי חדר שמתאימים לכמה זוגות. הם מוצאים את זה כדי להיות כיף והם נהנים החברה.

בנוסף, זה עזר רבות מהם לחסוך כסף. עם זאת, נראה כי הרוב חושב שותפים לחדר הם חדשות רעות. מתוך 234 הקולות שצולמו באתר "Weddingbee", 198 היו "בשביל שום סיכוי, היינו לוקחים פעם שותפה לדירה". הדיון הבא סקר זה הוא מעניין אחד שווה צפייה אם אתה שוקל שיש roommates או כבר יש להם. הוא כולל מגוון של דעות.

No Replies to "למה זוגות נשואים לא צריכים לחיות עם שותפים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8