זוגות צבאיים נטושים: מציאות לא נעימה

זוגות צבאיים נטושים: מציאות לא נעימה

האם אתה בן הזוג של servicemember ולהרגיש כי אתה כבר נטוש על ידי אותו או אותה? לא משנה מה גרם לבעיות הנישואים שלך, ואם אתה בעל או אישה, יש לך כמה זכויות. במאמר זה, נדבר על מה הם ואיך לגשת אליהם. עם זאת, זכור, בהתאם לסניף השירות של בן הזוג שלך, זכויות אלה עשויות להיות שונות.

מה זה נטישה?

ההגדרה המשפטית של נטישה היא מעשה מכוון לעזוב בן זוג (בעל או אישה) מבלי לדון בו, לקבל הסכמה, ובמקרים מסוימים, מבלי להודיע ​​לבן הזוג על היציאה.

נטישה גם לא מרמז על שום כוונה לחזור.

הטבות צבאיות משותפות לבני זוג צבאיים נטושים

 • רְפוּאִי:יתרונות רפואיים זמינים עד גירושין כבר סופית. במקרים מסוימים, בהתאם אורך הנישואין, היתרונות הרפואיים ניתן להרחיב.
 • דיור ודיור:Servicemembers בדרך כלל יש איזה קצבאות דיור. אם זה חבר יש תלויים, כי הקצבה עולה. במקרה שהזכיר ינטוש את המשפחה, ייתכן שבן הזוג הנותר יהיה זכאי לחלק מקצבת הדיור.
 • תעודות זהות צבאיות:תעודות הזהות הצבאיות הן רכוש ממשלתי פדרלי. אסור שחב"ד ייקח תעודות זהות צבאיות מבן הזוג התלוי. אם זה יקרה - או אם איש השירות יעשה איומים על זה - יודיע על הפקודה שלו.
 • שירותי בסיס, תמיכה ושרשרת פיקוד:בתור בן זוג של servicemember, יש לך הזדמנויות שוות לגשת מתקני טיפול בסיס, סיוע משפטי צבאי ועורכי דין, שירותי ייעוץ.
 • תמיכה:כל ענף יש מדיניות במקום הדורשים servicemember לתמוך בני משפחתו. זה חל אם ההפרדה או הגירושין נובעת נטישה או צו בית משפט. ברוב המקרים, שירותי התמיכה שאתה זכאי הם זמניים, אז זה רעיון טוב לנסות לקבל צו בית משפט לתמיכה ותחזוקה.
 • תמיכה כלכלית:אם אתה לא מקבל כל תמיכה כספית מן servicemember נעדר, פנה למפקד של בן הזוג שלך או לשופט המקומי הפרקליטות של המשרד. שים לב, עם זאת, שלא כמו בתמיכת בית המשפט, מפקד של בן הזוג שלך אינו רשאי להסיט את כל המשכורת שלו אליך.

  אם בן הזוג שלך מסרב להציע תמיכה כספית, הוא או היא עשויים להיענש על פי סעיף 92 של הקוד האחיד של הצבא הצבאי. שירות המימון הממשלתי יכול גם לנקוט בפעולות להחזרתך (ולהעביר לך) חלק או כל הקצבות הבסיסיות שאתה וילדיך זכאים לקבל..

מדיניות בני זוג נטושים לפי ענף

צָבָא (תקנה צבאית 608-99, תמיכה במשפחה, משמורת ילדים ואבהות).תמצאו כאן המון מידע רב על כל מה שכותרתו ועוד הרבה, כולל ביקור, שחרור מדרישות רגולטוריות ספציפיות, תשובות פקודות לפניות ובקשות לסיוע מצד פקידי ממשלה על סמך צווי בית משפט.

חיל הים (פרק 15 של צוות כוח אדם ימי 1754-030, "תמיכה של בני משפחה.) מסמך זה ברור מאוד מלכתחילה, כי" חיל הים לא יפעל כמקלט עבור אנשים להתעלם או להתחמק חובות למשפחה המשפטית שלהם . "מדריך זה גם מספק מידע על תמיכה מספקת, מגביל את הסמכות של חיל הים בעניינים אזרחיים, תמיכה במקום הסכמה הדדית או צו בית משפט, חובות משפטיות ומידע על קצבאות דיור בסיסיות אי ציות, אחריות המפקדים ועוד.

נֶחָתִים (פקודת חיל הנחתים של המינהל המשפטי "), הקפדה על פרק 15 (תמיכה ואבהות תלויים) ופרק 14 (סיוע משפטי ותוכנית מס).

חיל האוויר (הוראה של חיל האוויר 36-2906, "אחריות פיננסית אישית.) מסמך זה מכסה מקרים של בני משפחה לא תומכים (סעיף 1.2.3.7) הקצבה הבסיסית לדיור (סעיף 1.2.3.7.3) ועוד נושאים חשובים אחרים.

אם אתה מרגיש שננטשת על ידי בן / בת הזוג שלך ויש לך שאלות לגבי כל זה, או שאתה צריך הדרכה או ייעוץ, פנה למרכזי המידע שלך שירותי המשפחה הבסיס.

No Replies to "זוגות צבאיים נטושים: מציאות לא נעימה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  6 + 1 =