איך יש ערב ראש השנה הרומנטי לשניים

אנשים בודדים לשים הרבה לחץ על עצמם למצוא מישהו לנשק בחצות בערב השנה החדשה. עכשיו אחרי שמצאת מישהו, הדאגות האלה מאחוריך. בעל, אישה או שותף הוא תאריך מובנה לחגים רומנטיים כגון זה. אתה יכול לבעוט את הרומן חריץ על ידי אירוח ערב ראש השנה החדשה לשניים. להדליק את הנרות ולהתכונן לתחילת תשוקה לשנה החדשה. הנה כמה טיפים על איך להפוך את הערב הזה בלתי נשכח.

אֲרוּחַת עֶרֶב setting for two with rose petals

Nacivet / צלם של בחירה / Getty תמונות

האוכל הוא אהבה. מזון מסוים יכול בקלות להעלות את הרומנטיקה. Aphrodisiacs, כגון צדפות, עשוי להיות צודק. אבל גם בחירות פחות ברורות יכול לעבוד. פונדו לשניים הוא נהדר כי מזלגות שלך יכול לשזור, ואתה יכול בקלות להאכיל אחד את השני. שוקולד מכוסה תותים הם עוד בחירה מפתה.

כמובן, שמפניה חייב להיות על השולחן של ערב ראש השנה. אם אתה לא שותה אלכוהול, אז אתה יכול לקבל מיץ ענבים נוצץ או משהו כזה כדי להרים את ראש השנה. תחשוב על הכלים שניכם אוהבים ואיך הם יכולים להיות יותר אינטראקטיביים, ולהגיע לבישול. אם אתה לא אוהב לבלות זמן רב במטבח, תמיד יש להוציא. אחד ההזמנות שלי קרובי משפחה אוכל סיני מדי שנה. רק כדי להיות בטוח לשים את הפריטים לקחת את הכלים נחמד לתת את הארוחה תחושה אלגנטית יותר.

02
של 06

מתחת לבגדים שלך

להתחיל את השנה על ידי הלבשה נקייה, נוחים, סקסי לבני נשים. להשאיר את התחתונים סבתא ותחתונים holeley בחלק האחורי של המגירה. את underthings חדשים שקיבלת במהלך החגים או על מקלחת כלולות שלך יהיה לשים אותך במצב רוח של אהבה. אם השותף שלך מקבל את ההזדמנות לראות מה אתה לובש מתחת לבגדים שלך, הוא או היא ישמחו לראות אותך עדיין רוצה לעשות רושם טוב. מחוות כאלה מתגמלות בדרך כלל. רֶמֶז. רֶמֶז. האנשים של כמה תרבויות (כולל שלי, האיטלקים) מאמינים שאם אתה עושה סקס בלילה הראשון של השנה, יהיו לך חיי מין עשירים עד השנה החדשה הבאה. לא מרופט מדי, אה?

03
של 06

על דברים

במקום לאכול ארוחת ערב מול הטלוויזיה, בוחרים להגדיר באופן רשמי את שולחן האוכל. השתמש מפות שולחן, מפיות פשתן, סין משובחת וכסף אם יש לך את זה. ודא הכל תואם. צור די מרכזי - ורדים באגרטל או כמה ענפים ירוקים מבחוץ. אם יש לך כובע ראש השנה בראש כובעים מהחנות המפלגה, אתה יכול להשתמש באחד מהם כמו כלי לפרחים שלך. הוסף נרות עבור אפקט רומנטי יותר. לא משנה מה תחליט לשים על השולחן, לעשות את זה חגיגי ומהנה.

04
של 06

תגיד סודות

שתף את המשאלות הסודיות שלך לשנה החדשה עם השותף שלך. כאשר השעון מכה חצות, יד כל פיסות נייר אחרות עם התקוות שיש לך על החיים שלך יחד.

05
של 06

לשחק משחקים

מונופול ובינגו יעשו. אבל אם אתה במצב רוח מזויף, אתה תמיד יכול ללכת על פוקר רצועה או אמת או מעז. הנקודה היא ליהנות, לקבל אינטימי, וליהנות זה של החברה.

06
של 06

הדבר הטוב

לבסוף, אתה יכול לשתול smooch על אהוב שלך בשעה 12 בבוקר בבוקר ב -1 בינואר. אם זה מוביל לדברים אחרים, כל טוב יותר. רוב הזוגות יודעים איך לקחת את זה מכאן, אז אין צורך בהסבר נוסף. ושנה טובה זה יהיה!

No Replies to "איך יש ערב ראש השנה הרומנטי לשניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =