השותף שלי מפחד מאחריות. עכשיו מה?

השותף שלי מפחד מאחריות. עכשיו מה?

מחויבות לא באה באופן טבעי לכל אחד, ואתה עלול למצוא את עצמך במצב שבו אתה רוצה להיות כזה סוג של מערכת יחסים רצינית עם השותף שלך, אבל הוא או היא מפחדת מדי לעשות זאת. למעשה, ישנן סיבות רבות ושונות לכך שבן הזוג שלך עשוי להקדיש לך את עצמו באופן מפתיע, וברגע שתבין ותדבר בגלוי על המניעים האלה, תוכל לזהות אם יש קשר עם אדם זה עם אפשרות.

מדוע שותף שלי מפחד מחויבות?

אם בן הזוג שלך חושש להקדיש את עצמו או את עצמה לך, ישנם גורמים רבים והסברים של סוג זה של התנהגות.

1. השותף שלך אולי נפגע בעבר. סיבה נפוצה אחת מאחורי הפחד של השותף שלך המחויבות היא כי הוא או היא עשויים נפגעו במערכת יחסים בעבר. במילים אחרות, על ידי שמירה על היחסים שלך עם כל אחד מזדמנים, הוא או היא לא יהיו פגיעים שוב כאב לב.

2. השותף שלך רוצה לשחק את השדה. זוהי גם אפשרות כי השותף שלך לא רוצה להיות קשור, והתחייבות לך היה למנוע ממנו או להיות מסוגל לקיים מערכות יחסים או חוויות מיניות עם אנשים אחרים. עם זאת, אין זה מפתיע כי פחד של מחויבות הפך סוג של לשון נקי עבור מישהו שפשוט רוצה לשמור על האפשרויות שלו או שלה פתוח.

3. השותף שלך הוא פשוט לצאת מתוך מערכת יחסים רצינית. מניע נוסף מאחורי הפחד של השותף שלך ממחויבות עשוי להיות קשור גם שלו לשעבר או שלה.

למעשה, השותף שלך לא יכול להיות מוכן לחלוטין לקפוץ בחזרה לתוך סוג זה של מחויבות רצינית בשלב זה עשוי להיות חשש לגבי קבלת החלטה כזו מערכת יחסים משמעותית לגבי אחר משמעותי אחר.

4. השותף שלך פוחד לתת לך למטה. מעניין גם לשים לב כי הפחד של השותף שלך ממחויבות יכול לנבוע הפחד שלו או מאכזב אותך.

במילים אחרות, השותף שלך עלול להיות כל כך מפחד להיכשל בהתחייבות, בוגד בך ו / או לא חי את הציפיות שלך כי הוא או היא לא עושה את הקפיצה כדי להקדיש את עצמו או את עצמה באופן מלא לך.

5. השותף שלך אינו בטוח לגבי רגשותיו כלפיך. הסבר נוסף לפחד של בן הזוג יכול להיות בגלל העובדה שהוא או היא לא לגמרי בטוחים לגבי רגשותיו כלפיך. באופן ספציפי, חשש זה עשוי לבוא מתוך לא להיות בטוח שאתה האדם הנכון, ואת הפחד של בן הזוג שלך מפסיד על מישהו אחר עלול לגרום לו או שלה יש חשש של מחויבות.

מה אני יכול לעשות אם השותף שלי מפחד מחויבות?

אם אתה מעוניין לקחת את הקשר שלך עם השותף שלך לרמה חדשה, אבל הוא או היא פשוט מפחד להתחייב לך, ישנם צעדים שונים שאתה יכול לקחת עכשיו כדי לעזור לך להתמודד עם בעיות אלה.

1. יש דיון על מה הוא חושש מחויבות. כדי להבין מדוע השותף שלך חוששת לגבי מחויבות מלאה לך, חשוב כי שניכם יש שיחה כנה על למה זה המקרה. אחרי הכל, להיות גלוי לגמרי וגמור זה עם זה הוא אבן הפינה של מערכת יחסים רצינית וארוכת טווח, ואם אתה מחפש את זה סוג של חיבור עמוק, זה הכרחי כי שניכם לדון בסיס הפחד הזה.

2. חפשו דגלים אדומים. ברגע שאתה מסוגל לנהל שיחה משמעותית זו, תוכל להיות מסוגל יותר לזהות אם השותף שלך באמת רוצה לעבוד לכיוון כיבוש הפחד הזה או פשוט להשתמש בו כמו קביים או תירוץ. לדוגמה, אם השותף שלך נותן לך שום סימן שהוא או היא רוצה להתחייב לך ולהכות את חוסר הרצון הזה, אז אתה צריך לקחת אותו או שלה או שלה מילה או חוסר. מצד שני, אם בן זוגך מחפש את תמיכתך ו / או תמיכה של חברים, בני משפחה או מטפל כדי להתמודד עם חששות אלה, זהו אינדיקציה מצוינת כי הוא או היא רצינית על עבודה לקראת מערכת יחסים רצינית איתך.

3. להחליט מה מתאים לך. זה גם הכרחי כי אתה מחשיב את הרגשות שלך, רוצה וצרכים כאשר מתמודדים עם שותף אשר מפחד מחויבות.

לדוגמה, אם הוא או היא מעוניינים לקיים מערכת יחסים פתוחה איתך אבל אתה לא מרגיש בנוח עם הסדר זה, אתה צריך להיות נאמן לעצמך ולמצוא מישהו חדש. במילה אחת, אם הפחד של השותף שלך אומר שהוא או היא לא הולך לעבוד לקראת מערכת יחסים מחויבת כי אתה מחפש, אז אתה צריך להתחייב להמשיך הלאה.

No Replies to "השותף שלי מפחד מאחריות. עכשיו מה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2