רשימת נסיעות עבור פעוטות אתה תרגיש טוב על

רשימת נסיעות עבור פעוטות אתה תרגיש טוב על

נסיעה עם פעוט יכול להיות מאתגר אבל להחליט מה לארוז להם לא צריך להיות. אתה לא רוצה לעזוב את הבית ללא כל הפריטים הבאים עבור פעוט שלך. השתמש ברשימת הבדיקה שלנו כדי לוודא שאתה מגיע ליעד הסופי שלך עם כל מה שאתה צריך.

Pack שלם חיתול תיק או להמשיך ב

אם אתה טס אתה רוצה פריטים אלה שלך להמשיך. אם אתה נוהג, לשמור את התיק מלא מצויד חיתול ממש ליד מושב המכונית הפעוט שלך עבור גישה נוחה לכל הצרכים שלהם.

Pack 24 שעות בשווי של חיתולים או משוך- Ups. אתה תדע בדיוק כמה חיתולים / למשוך קופצים הפעוטות שלך צריך. את שאר החיתולים שלך / משיכת קופצים יהיה ארוז המטען שלך.

להיות מוכן לכל סוג של בלגן! לרכוש ולארוז מגש נייד קטן של מגבונים. לא רק אתה צריך אלה עבור הצרכים חיתול אבל אתה יכול להשתמש בהם לאחר חטיף דביק או לנקות את כל נשפך במכונית או במטוס המושב. כמו כן, לארוז בקבוק של sanitizer יד לנקות ידיים מלוכלכות לאחר שימוש בשירותים ציבוריים או שינוי חיתול מלוכלך. מגבונים נוספים יהיה ארוז המטען שלך. .

אתה יודע שבפעם הקטנה שלך היתה תאונה ולא היו לך בגדים חלופיים? אל תתנו לזה לקרות שוב. ארוז שתי חליפות מלאות המורכבות מחולצה, מכנסיים וגרביים בשתי שקיות אחסון בגודל של גלון. לא רק אלה יהיה קל למצוא אבל אתה להלהיב את הבגדים מסריח כך המכונית לא מריח את שאר הנסיעה שלך.

 

לארוז שתי כוסות סיפי לא מטפטפות, חפיסת חטיפים בשקיות נוק-זאפ בגודל חטיפים ושתי סיכות. אם הגביע יש ידית אתה יכול לצרף את הסינרים כוס. חטיפים שלך צריך להיות גורם בלגן נמוך כמו דג זהב, מקלות גבינה, ופלחי תפוח עם קורטוב של מיץ לימון כדי לעצור אותם browning. אל תשכחו לארוז עוד סינרים, חטיפים וספלים במזוודות שלכם!

א צנום צמא פעוט רעב הוא אף פעם לא כיף.

מה הדברים יבדר את הילד שלך? אם למכונית שלך אין מסך מובנה באריזה או טאבלט DVD עם הסרטים האהובים על ילדיך. אל תהיה תקוע עם סוללה מת! או לשים את זה על הדברים שלך לעשות רשימה לחייב את האלקטרוניקה שלך או לארוז כבלים USB לחבר את המכונית שלך. אם הילד שלך לא נהנה ממסכים לארוז צעצועים מוכרים או ספר שיעזור להם להרגיש בטוחים. פעוט נודד יכול להרגיש מחוץ למיון כך האריזה שלהם דובון יהיה חובה!

אחרון, אבל בהחלט לא פחות, הוא לארוז תרופות. אתה אף פעם לא יודע מתי הקטן שלך יהיה ספייק חום אז חבילת משכך כאבים או תרופות הפחתת חום. בנוסף, חבילת טיפות האוזן, טיפות גז, ומדחום. מוטב להיות בטוח מאשר להצטער!

מה ילדך יצטרך המטען שלהם

חבילת יום אחד להשלים תלבושת, חולצה, מכנסיים, גרביים, פיג 'מה עבור כל יום טיול ועוד שני ניצבים. אם תהיה לך גישה מתקני כביסה, אתה יכול לדלג על תלבושות נוספות. שקיות Ziplock יכול להיות חסכון החיסכון שלך. לא רק שהם מחזיקים בגדים מסריחים אטום אבל אם הקטן שלך לא ללבוש את כל התלבושות תוכל לשמור על הבגדים נקיים נפרד מלוכלכים. אל תשכח נעליים!

הם ילבשו זוג לטיול, אבל יארזו זוג נוסף, רק למקרה. 

ארוז מספיק חיתולים / משוך קופצים מגבונים במשך שלושת הימים הראשונים של הנסיעה שלך. ברגע שאתה התיישבו על היעד שלך, ללכת להרים עוד קצת שיימשך למשך הנסיעה שלך, בתוספת הנסיעה הביתה.

עכשיו, עבור גורם הנוחות. הילדה הקטנה שלך או הבחור ירגיש טוב יותר אם יש להם שמיכה מוכר כדי להתכרבל עם בלילה. הם בטח ייסע עם אחד. אז לארוז שני במקרה שאתה צריך ליצור מיטה מאולתרת עבור תנומה אחר הצהריים של פעוט שלך.

Kiddo שלך צריך כמה טואלטיקה אותו אתה עושה. במארז בגודל של גלון לנעול שקית שמפו, סבון, מברשת שיניים, משחת שיניים, משחה, קרם, תחליב שיזוף, צמר גפן, קוצץ ציפורניים.

דברים נוספים שאתה צריך להביא

אתה הולך צריך להביא מושב המכונית.

אם אתה טס להיות בטוח המושב שלך מאושר FAA (זה צריך להיות מוזכר במדריך למשתמש שלך). המושב שלך צריך להיות קל, קומפקטי וקל להתקנה. זה יהיה בונוס אם יש השעיה על הבסיס כדי לעזור עם הטיסה, אבל זה לא נדרש.  

טיולון חסון, מתקפל הוא חובה. למרות עגלות מטריה הם קל וניידים, הם עשויים לא להיות נוח ולא מסוגל לשאת את הבלאי של חופשה עסוקה, לשקול את היתרונות והחסרונות כאשר מחליטים איזה מהם לארוז.

לפני שאתה הולך על הנסיעה שלך לקחת תמונה טובה של פעוט שלך. אם אתה ואת פעוט שלך צריך להיות מופרדים מכל סיבה שהיא, אתה תהיה שמח לקחת תמונה האחרונה איתך. זה הדבר הראשון המשטרה, רשויות התעופה או אנשי הביטחון יצטרכו לעזור למצוא את הילד שלך.

לבסוף, להביא פינוק מיוחד עבור פעוט שלך כמו עוגיות שוקולד צ'יפס או ממתק של הילד האהוב עליך. לא משנה מה תבחר, זה צריך להיות משהו שהילד שלך אוהב אבל לא מקבל על בסיס קבוע. בשלב מסוים במהלך הנסיעה, הילד שלך יהיה המשבר. עצור אותו על ידי מתן לילד שלך לטפל. תגיד כי נסיעה עם אמא היא מיוחדת וכי אתה חוגג עם פינוק מיוחד.

 

עכשיו שאתה יודע מה לארוז הגיע הזמן ללכת למצוא את המטען שלך! ברגע שאתה בצע את ההצעות האלה אתה מרגיש בטוח שאתה ארז את כל מה שהילד שלך צריך. הדבר היחיד שנותר יהיה לארוז את עצמך ולאחר מכן ליהנות מהחופשה שלך!

No Replies to "רשימת נסיעות עבור פעוטות אתה תרגיש טוב על"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1