הודה בטעות שלך, להתנצל על זה, לתקן את זה, אל תחזור על זה

הודה בטעות שלך, להתנצל על זה, לתקן את זה, אל תחזור על זה

במהלך הנישואים שלך, אתה תעשה טעויות.

למרות שגיאות קטנות לא יפגעו בתחילה בחיי הנישואין שלך, אם לא תכיר בטעויות שלך, או שתגונן או תצדיק את הטעויות שלך, התנהגויות אלו ייווצרו עוינות וחוסר אמון בינך לבין בן / בת זוגך.

זה לא משנה אם אתה עושה טעות משמעותית או טעות חמורה, אתה צריך לקחת בעלות על הטעות, להודות בכך, להתנצל על זה, לתקן את זה, ולא לחזור על זה.

  • נניח אחריות. תגיד את האמת אם עשית טעות. אל תטיל את האשמה על אף אחד ולא על שום דבר אחר. אל תנסה להסתיר את הטעות שלך או להעמיד פנים שזה לא קרה.
  • קבל את התוצאות של טעות שלך. הבינו כי בן / בת הזוג שלך עלול להיות מוטרד או מוטרד איתך, אבל להיות כנים לגבי עושה את הטעות יעזור לנטרל את הכעס של בן / בת הזוג שלך. עוד על התוצאות
  • לעשות דברים נכון. לתקן את זה, לנקות אותו, לעשות מה שנדרש כדי לתקן את הטעות. למרות שאתה לא יכול לשנות את העבר, אתה יכול להימנע עושה את אותה טעות בעתיד. תלמד מהטעויות שלך.
  • לבקש סליחה. להיות כנה וישרה ולא לשחק משחקים. אמור "אנא סלח לי". להגיד שאתה מצטער זה לא מספיק. אל תצפו לבן הזוג שלכם רק להתגבר על זה מיד. סלח גם לעצמך. עוד על סליחה

ציטוטים על ביצוע טעויות

ג'ון סי. מקסוול: "אדם חייב להיות גדול מספיק כדי להודות בטעויות שלו, חכם מספיק כדי להרוויח מהם, חזק מספיק כדי לתקן אותם."

סוואמי סיווננדה: "אל תחשוב על טעויות העבר שלך כישלונות כמו זה יהיה רק ​​למלא את דעתך עם צער, צער ודיכאון. אל תחזור עליהם בעתיד ".
מקור: ThinkExist.com

קונפוציוס: "אדם שעשה טעות ואינו מתקן אותה מבצע טעות נוספת".

יו הלבן: "כשאת טועה, אל תביט אחורה זמן רב.

קח את הסיבה של הדבר לתוך המוח שלך ואז להסתכל קדימה. טעויות הן לקחים של חוכמה. לא ניתן לשנות את העבר. העתיד הוא עדיין בעוצמה שלך. "
מקור: Quoteland.com

ניקי ג'ובאני: "טעויות הן עובדת חיים, זו התגובה לשגיאה שחוזרת".

No Replies to "הודה בטעות שלך, להתנצל על זה, לתקן את זה, אל תחזור על זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − = 92