האם הבעל שלך עדיין מאוהב באקס שלו?

האם הבעל שלך עדיין מאוהב באקס שלו?

מה אם בעלך אמר, "אני אוהב אותך, סברינה, "רק את לא סברינה? את אשתו ג'ולי. סברינה, לעומת זאת, היא חברתו לשעבר. אם אתה חושש שבעלך חושב על להבה ישנה, ​​ואז לבדוק את הסימנים האלה כי הלב שלו שייך למישהו אחר.

הוא קורא לך בשם שמו

הפתילים הפרוידיאניים האלה של הלשון עלולים להיות חסרי משמעות. אחרי הכל, כולנו חושבים על לשעבר לשעבר.

אבל אם זה קורה לפעמים כאשר בעלך צריך להיות ממוקד לחלוטין בך, אז אתה צריך להכיר בכך שהוא חי באופן תת - מודע לחיות את הנישואין עם מישהו אחר בתפקיד שלך. זה לא מגניב. למרות שהוא לא ניאוף, הוא הוכיח כי הוא עלול להיות לא לגמרי מחויבים לך. זה לא חייב להיות סוף הנישואים שלך, אבל אתה צריך להכריח את הבעיה ולחפור לתוך הרגשות האמיתיים שלו. מגיע לך מישהו שרוצה לתת לך את כל הלב שלו. האמת תיפגע אם זה לא מה שאתה רוצה לשמוע, אבל אתה צריך לדעת את זה. לאחר מכן, אתה יכול להתקדם ולעשות את ההחלטה הנכונה על העתיד של מערכת היחסים שלך.

הוא תמיד מתייחס לאקס שלו

כבוד לבעלך על ששמרת את שמך ישר. אבל הוא יכול גם לקרוא לך בשם שלו כי הוא תמיד מדבר עליה. אתה מעלה את הרעיון של נסיעה למקסיקו ליום השנה שלך, והוא מספר לך על המסע שלקח אתה שם. אתה הולך לטפח את מכנסיו, אבל אתה שוכח את הקפלים, והוא מזכיר לך שהאקס שלו היה נהדר בגיהוץ.

היא עשויה גם להיות מפורסם עבור כל שם יורד הוא עושה.

כאשר לשעבר עולה בשיחה לעתים קרובות, אתה צריך לתהות אם בן הזוג שלך הוא רק כל הזמן לחשוב עליה או להרים את הקשר שלו איתה. כך או כך, זה חדשות רעות. עכשיו זה יכול להיות תמים. אולי יש לו רק הרבה סיפורים מעורבים בה.

ובכל זאת, אם שום דבר אחר, זה לא רגיש לרגשות שלך. והוא צריך לחתוך את זה. אתה צריך לשאול אותו כמה שאלות קשות על למה היא תמיד עולה. לאחר מכן, תצטרך להתמודד עם התשובות.

הוא מתעקש שתסתובבי עם האקס שלו

בשלב מסוים, אנשים התחילו להאמין כי זה היה בלתי מקובל מבחינה חברתית לזרוק התאמה כאשר בן הזוג שלך רוצה ללכת על תאריך כפול עם לשעבר או להזמין את לשעבר לחתונה שלך. אתה צריך להיות מגניב ולתת לדברים האלה לקרות. לא בסדר. מומחה היחסים אפריל מאסיני הזהיר את הקוראים לפני הסכנות להישאר בקרבת אקסים. זה מאיים על הנישואין שלך הוא מיותר לחלוטין. הסיבה היחידה שאתה צריך לשמור על מערכת יחסים עם לשעבר היא אם יש לך ילדים ביחד. אם זה המצב, אז אתה ובני הזוג שלך צריך להגדיר כללי הקרקע על מה מתאים ואינטראקטיבי אינטראקציה. בשורה התחתונה, אתה יכול לדחות את הרעיון של לבלות עם לשעבר של בן הזוג שלך. והוא צריך להיות מגניב עם זה.

הוא מתקשר עם האקס שלו לעתים קרובות

בני זוג רבים תיעדו - לפעמים באתר זה - איך בעלה או אשתו בתמימות החלו לתפוס עם לשעבר על מדיה חברתית, כגון פייסבוק, או באמצעות הטלפון. השניים מתחילים לדבר לעתים קרובות כמו שהם עשו כאשר הם היו היכרויות.

הדבר הבא שאתה יודע הם באמצע רומן רגשי (עם פוטנציאל להפוך פיזית אם זה כבר לא). אין דרך חזרה ברגע שאחד מכם רימה. זוגות מסוימים מצליחים להתקדם יחד, אבל היחסים שלהם משתנים לנצח, וזה מאוד מאתגר לחזור לטוב.

אם אתה חושש בן הזוג שלך נמצא בסיכון של רמאות כי הוא מדבר לעתים קרובות מדי עם איום, לדבר איתו על זה עכשיו. אמנם, אם הוא אוהב את האדם האחר, הנישואים שלך עלולים להיגמר ממילא. אבל אתה חייב את זה לעצמך ואת מערכת היחסים שלך כדי להגן ולטפח אותו עד שאתה יודע את רגשותיו האמיתיים עבורך. בקש ממנו להפסיק לדבר עם תרנגול הודו קר. הוא צריך להיות מוכן לעשות זאת למען הנישואים שלך. אם הוא לא, אתה צריך להחליט אם האהבה שלך היא להציל.

No Replies to "האם הבעל שלך עדיין מאוהב באקס שלו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    70 + = 78