איך אבא גרוש יכול למצוא נשים עד כה

איך אבא גרוש יכול למצוא נשים עד כה

זה יכול להיות ממש קשה עבור אבא גרוש אפילו לחשוב על לחזור אל העולם היכרויות. אולי יש לו איזו סלידה כלפי נשים בכלל, יכול להיות פשוט עסוק מדי או עייף מהדרמה הקשורה לגירושים, או שהוא יכול להיות עצבני לשים את עצמו שם בעולם היכרויות - או כפי שאבות קוראים לזה - להיפגש בשוק. "

אז, אם החלטתם לקפוץ בחזרה לתוך היכרויות, רק איך אתה הולך על מציאת נשים עד כה?

איך אתה מזריק את עצמך לתוך העולם החדש הזה?

קושי: מְמוּצָע

זמן דרוש: משתנה מאוד

הנה איך:

 1. היזהר הבר ואת סצינה במועדון. ככלל, בארים ומועדונים הם לא המקומות הטובים ביותר לפגוש נשים. ראשית, נשים יש לפעמים על המשוטט, והם מחפשים להרשים אדם, כנראה בכל הדרכים הלא נכונות. בר או מועדון אינם תורמים לראות מישהו עבור מי שהיא - אנחנו נוטים להסתכל על נשים הרבה יותר שטחית כאשר אנו "על המשוטט". ואתה תצטרך לשחק את אותו משחק מפגש בר אפילו ליצור קשר. בקיצור, להיות קצת על המשמר שלך אם אתה מנסה למצוא מישהו בבר או במועדון. אז לך עם כמה חברים אם אתה חייב; אבל לא לעשות את זה המקום העיקרי למצוא אישה עם מי אתה יכול לרצות להיות חבר.
 2. רישות עדיין עובד. אם אתה מבקר באתרי חיפוש עבודה כמו זה ב- TheBalance.com, תמצא עצות לגבי מציאת מקומות עבודה עבודה ברשת. אותו כלל חל על דייטים. תן לחברים שלך לדעת שאתה מוכן עד כה שוב, ולבקש מהם לחשוב על נשים עם מי אתה יכול להיות תואם. בטח, גברים גרושים לפעמים להתנגד תריסים עיוורים, אבל לאחר חברים מזמינים אותך ואת חבר של נשים שלהם על משחקים, משקאות, קפה, וכו 'יכול להיות הגיוני ולהיות חוויה חיובית. אל תשכח את ההזדמנות להרחיב את מאגר היכרויות הפוטנציאל שלך על ידי כך שתבקש מהמשפחה, החברים או השותפים שלך לעבוד על מנת להגיש המלצות.
 1. לְהִתְנַדֵב! אתה עלול להיות מופתע לדעת כי רווקים רבים נפגשים בהתנדבות הגדרות. סיבה אחת טובה זה עובד כי אנחנו נוטים לבחור בפעילות התנדבותית המבוססת על האינטרסים שלנו ואת התשוקות. אז אם אתה אוהב גינון, לשקול סיוע בגן הקהילה, הוראה שיעורי גינון במשתלה המקומית או טיפולי גן הפרחים במתקן הקהילה המקומית. סביר להניח שאתה פוגש מישהו שם מרגיש כמו בלהט על גינון כמו שאתה עושה. בקר מתנדבים למצוא הזדמנויות התנדבות באזור שלך.
 1. בדוק בקפידה היכרויות באינטרנט. ישנם רבים, רבים באינטרנט שירותי היכרויות שיעזרו להתאים אותך עם שותף היכרויות תואם. אבל להיזהר ולהבין שאתה בדרך כלל מקבל מה שאתה משלם. אחד השירותים הטובים ביותר שאני מודע לכך הוא ב Eharmony, שבו כל משתתף לוקח מבחן מפורט האישיות האישית והוא מותאם עם אנשים שיש להם אישים דומים תחומי עניין.

טיפים:

 1. אל "מעל דוא"ל" עם שותף פוטנציאלי. ארבעה מיילים בכל דרך הוא כלל אצבע טוב לפני הסדרת פנים אל פנים.
 2. תוכנית רק לבלות 30 דקות על פנים אל פנים. אם לא תלחץ על עצמך, חצי שעה היא זמן סביר להשקיע. ואם אתה עושה להתחבר, אז זה רק wits התיאבון עבור תאריכים מאוחר יותר.
 3. היזהר היכרויות אנשים בעבודה. תולדות בתי המשפט של האומה מלאות בתביעות הנובעות מרומנים בעבודה. אתה צריך לדרוך בזהירות באזור זה, כדי למנוע להיות מתויג מינית מטריד אם היחסים הולך חמוץ או אם השותף שלך הוא כפוף. וגם אם מערכת היחסים שלך טובה, ההתנהגות שלך עלולה לגרום לאחרים במקום העבודה להיות לא נוח, וזה גם גורם לבעיות.

No Replies to "איך אבא גרוש יכול למצוא נשים עד כה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  69 − 67 =