מהי נישואין של נוחות?

מהי נישואין של נוחות?

מהו נישואין של נוחות ומדוע כל אחד יהיה להתחתן מסיבה כלשהי מלבד אהבה?

נישואין של נוחות היא נישואין בין שני אנשים מסיבות מעשיות או כלכליות ולא למשפחה, אהבה או אינטימיות. זה לעתים קרובות עבור רווח אישי או מטרה אסטרטגית אחרת. הסיבות הנפוצות הן מעמד הגירה, רווח פוליטי או מוניטין. בעיקרון זה איחוד או שיתוף פעולה נוצר אך ורק מטעמים פרגמטיים

פרצות משפטיות מנוצלות על ידי אלה אשר חוזה נישואים של נוחות. זה לא חוקי במדינות רבות, כולל ארצות הברית, יש נישואים של נוחות כגון למטרות הגירה. אנשים המביאים הונאה אלה כפופים לדין משפטי. זה נקרא לעתים קרובות "נישואים כרטיס ירוק". במקרים בהם נישואין כאלה מייצגים הונאה, ניתן גם להיקרא נישואים מזויפים. בני זוג יכולים לדון כאמצעי להשגת אזרחות ו / או "זכות מגורים".  

סיבה אחרת, אך שכיחה, לנישואין של נוחות היא להסתיר אחד או את שניהם של ההומוסקסואליות. זה יכול לקרות במקרים שבהם להיות הומוסקסואלי בגלוי מזיק או אפילו עונש מזיק. סוג זה של נישואים דמה מכונה לפעמים "נישואין לבנדר". אחת המטרות היא ליצור את המראה של הטרוסקסואליות. נישואין כגון אלה עשויים להיות אחד הטרוסקסואלי אחד הומוסקסואל, או שניהם עשויים להיות הומוסקסואל.

לדוגמה, לסבית הומו גבר להתחתן אחד את השני. במקרים כאלה, האישה נקראת "הזקן".  

לפעמים נישואים של נוחות מתפתח מנישואין אמיתיים. לדוגמה, זוג כבר לא מאוהב או קיום יחסי מין, אבל הם לא יכולים להרשות לעצמם להתגרש או רוצה לשמור על המשפחה יחד.

בני הזוג מציירים דרך להתקיים ולהיות שותף, אבל הם כבר לא אינטראקציה כזוג נשוי טיפוסי. 

דוגמאות: 

ז'אן ד'אלברט, מלכת המלכה של נווארה, פרנסיס, נאלצתי להינשא לוויליאם, הדוכס מיוליך-קלס-ברג ב- 1541, בגיל 12 מסיבות פוליטיות. 

נשים אלמנות מהמערב הישן בארצות הברית הסכימו לעתים קרובות נישואים של נוחות על מנת לשרוד את הקשיים של homesteading במהלך 1800.

באוסטרליה, היו נישואים של נוחות כדי להביא תשומת לב לחוקי הקצאת הנוער של הממשלה. 

* מאמר מעודכן על ידי מרני Feuerman

שמור את הנישואין שלך ב ... הירשם על ידיעון זה כאן! 

No Replies to "מהי נישואין של נוחות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    77 + = 81