כמה זמן אני צריך להיות מעורב?

כמה זמן אני צריך להיות מעורב?

בתרבויות מסוימות, זוגות רק צריך להכריז על כוונותיהם לפני המשפחה להיות בעל ואישה. עבור אחרים, שותפות ארוכת טווח הצעה מספיק כדי לאטום את המחויבות לכל החיים בליבם.

רובנו, לעומת זאת, נופלים איפשהו בין שני הקצוות האלה. משמעות הדבר היא אחת האפשרויות הראשונות זוג מעורב עושה הוא אם לדחות את הנישואים שלהם או לקפוץ על המסלול המהיר כדי אושר wedded.

מתוך אמונות דתיות לתוכניות הקריירה לוגיסטיקה, משך הזמן שאתה נשאר עוסקת היא החלטה מורכבת, אישית מאוד.

עיכוב הנישואים: מעורבות ארוכה

מבחינה היסטורית, תקופת אירוסין ארוכה נתנה לגברים זמן לבנות בית ולקבל עבודה טובה שתשלם עבור הנדוניה. זה לא היה נדיר עבור התקשרויות להימשך שנתיים או יותר.

למרות ההתחייבויות המודרניות הם הרבה יותר קצר, הקמת משפחה היא לקחת במושב האחורי כדי לסיים את המכללה והקמת קריירה, אשר דחף את הגיל הממוצע של הנישואים הראשונים עד 28, על פי המספרים האחרונים מפקד ארה"ב. גילאים אלה גבוה באופן משמעותי מאשר בשנות ה -70 כאשר גברים היו 23 ונשים כמעט 21 שנים.

ביצוע הקסם יקרה במהירות דורש חשבונות בנק בגודל סלבריטאים, כך שרוב הזוגות מוצאים כי המכשולים הפיננסיים הם ההרתעה ענק לקבוע תאריך החתונה מיד לאחר ההצעה. למרות חתונות בהחלט rebounding לאחר המיתון, חיסכון עבור החתונה חלום, אשר בממוצע $ 31,213 בשנת 2014 למעט ירח הדבש, דחף את אורך הממוצע ההתחייבות עד 14 חודשים.

בעוד שעסקאות של שנתיים עדיין שכיחות, רוב הזוגות מקשרים את הקשר בתוך 18 חודשים מהצעתו.

זוהי כמות מושלמת של זמן כדי לחסוך מספיק כסף ולתכנן רגעים משמעותיים ללא פאניקה על אובססיבי על כל פרט קטן. תוכלו גם להימנע משלמים דמי פריצה ויש לי את האפשרות להתחתן במהלך פחות יקר העונה שיא החתונה.

ארבעה עשר עד 18 חודשים גם נותן לך מספיק זמן כדי לוודא שאתה באמת תואם את ההחלטה הנכונה.

אמונות תרבותיות ודתיות ממלאות תפקיד גם כן. הדרישות החתונה של הכנסייה הקתולית כוללות השתתפות בתכנית הכנה לפני הנישואין בת שישה חודשים. הוויקנים מאמינים כי שנה אחת ויום אחד הוא הזמן הנכון כדי להבין את המשקל של ההחלטות. תקופת המעורבות הסינית נמשכת בדרך כלל במשך שנתיים, אם כי תאריך החתונה יכול להידחות או להזדרז על סמך התאריך המבורך שבו מגדת העתידות בוחרת.

על המסלול המהיר: אירוסין Quickie

אירועי חיים אחרים, כגון סיום הלימודים, הצטרפות לצבא או ללדת, יכולים לזרז את תהליך התכנון. זוגות מסוימים חוששים להתחתן לפני הסבים והסבתות המבוגרים לעבור בעוד אחרים מרגישים כאילו הם פשוט התיישבו על נתיב שהם מוכנים לנסוע.

זוגות שרוצים אירוסין Quickie לעתים קרובות נתקלים סיוטים לוגיסטיים לעכב את תאריך החתונה. אורחים שנוסעים מרחוק, את הזמינות של מקום הנחשק או חתונה אחרת במשפחה יכול לשבש כל תוכנית שאתה מנסה לעשות. כמה מקומות הם הזמינו שנתיים בחוץ, ואם אתה מתכנן לקנות שמלת הכלה שלך מבוטיק או יש את זה מותאם אישית, תצטרך לפחות שישה חודשים לפני שהוא מוכן.

בניגוד לפרקטיקות המקובלות בארה"ב, מעורבות ארוכת טווח אינה הנורמה בעולם. למרות שאורך ההתחייבות הממוצע בהודו הוא בין שישה לשמונה חודשים, זה לא נדיר עבור זוגות להינשא יום אחרי שהם מכריזים על האירוסים שלהם. ברוסיה, נישואין מתקיימים תוך חודש עד שלושה חודשים לאחר הגשת הניירת עם מחלקת הרישומים. כל עיכוב דורש החלת תאריך החתונה החדש.

לזוגות הבהאיים הפרסיים יש בדיוק 95 ימים לקשור את הקשר, אם כי רובם מתחתנים תוך חודש אחד מאישור ההורים. המנהיג הרוחני הגדול, עבדואל-בהא, הסביר פעם, כי הדרישה נועדה למנוע את "הקשיים והבעיות הקשים המתעוררים כאשר מתרחש פרק זמן ארוך בין ההתקשרות לנישואין". הטקס הפשוט דורש תכנון מועט, שכן רק הכתבים והתפילות שהוסמכו על ידי בהא-אללה ניתנים לדיקלם.

לפי בחירה שתבצע, רק להוקיר את מכנסיים קצרים כמה חודשים אתה צריך ללבוש את הכותרת של fiancé. הזמן עובר מהר, ויש לך את שארית חייך, אחרי הכל, לבלות כבעל ואשה.

No Replies to "כמה זמן אני צריך להיות מעורב?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 + = 57